FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 THE PRODIGY (27.11.2009 - Tesla Arena) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

the prodigy

tesla arena praha 27.11.2009

.
kopec
po září 07, 2009 3:31 am
pro pana souldbasse
kamo transmision trapny songy dokola jo show lejźry atd dobry ale vs apocalypsa v ty hale se neda vswsichni sjeti libing tady byl v lete speddy j to sami ale PRODIGY jednou ZA ZIVOT kamo HOUKA ME STEHO V TRENKAACH ja beru RADSI PRODIGY smile31 smile31 smile38 smile39 smile32 smile31 liiitaaaam prodigy km BREATH LIVE KONECNAAAA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne září 06, 2009 9:17 pm
hmm akce roku jo? ehm no nevim,možná tak koncert,hudební zážitek Embarassed
Anonymní
so září 05, 2009 11:04 pm
pro misu
1290voci namiste ale o vip tam nic neni takze zatim nevim Confused
misa
so září 05, 2009 10:37 pm
lupeny
zdravim vite kolik stoji lupen na The prodigy V.I.P.?? diky:)
Anonymní
so září 05, 2009 8:43 am
akce roku kam se hrabe apcalypse a transmission ale kazdej at si zajde na svi prodigy vytezej jooo Twisted Evil
victim
čt září 03, 2009 10:31 pm
souhlasim s nazory od uzivatele CUBE Wink
Mara
po srpen 24, 2009 7:57 pm
prodigy
JJ to bude zase mazeček už se těsim na peklo to budu zase ždímat triko
Ondřej F
čt srpen 20, 2009 10:34 am
Prodigy
TO JE TÉMĚŘ POVINOST NA NĚ JÍT! Very Happy Surprised
kopec
ne srpen 02, 2009 4:31 pm
tesla arena spadne prodigy forever
kopec
so srpen 01, 2009 1:47 pm
pro lidi
jak muzete odepsat prodigy tahouni tanecni hudby a to co vyvadej na konertech kur....j odlet zajdete na koncert a zmenite nazor
kubino
so srpen 01, 2009 1:43 pm
to,ze prijedou prodigy do prahy je pecka,byl jsem taky jeden z tech,co uz je odepisoval a rikal si,ze uz maji to nejlepsi za sebou,ale pred mesicem na polskem openeru to byl zaverecny koncert celeho festivalu a byl to takovy nater,ze jsem se z toho jeste dlouho vzpamatovaval Very Happy doporucuju vsem,ja si to rozhodne ujit nenecham a tem co jsou na pochybach,tak radim-bezte do toho,je to zazitek Very Happy
Kostelak.jo
ne červenec 26, 2009 7:03 pm
The Prodigy a Enter Shikari....super dvoj-koncert...obě kapelky maj nový desky....už se těším...a to nejsem černo-patkovec(reakce na usera kiNO66Y6)....určite lepší než na diskotece Orion Hall:)
hromada
pá červenec 24, 2009 7:47 am
Do tesla areny se vejde hromada lidí. hromada
500ml
čt červenec 23, 2009 10:12 pm
..royal fuck
..uz sa nemozu doczkat shiilencuu !! ;oP
..zas sa budu skaakat 3m wysoko a kopat sa weselo do prdele ;D
kopec
čt červenec 23, 2009 8:50 pm
prodigy
prodigy maj svuj styl a valej si svoje nedlaj disco hymny ale serou na to co je in a to seme libi
kopec
čt červenec 23, 2009 8:08 pm
JAK BYLY V BRNE
TY VOLE LIDI JA SI V BRNE PAMATUJU MOMENT JAK SE ROSVITILA HLAVNI STAGE ORION HALL A PRODIGY ZACALI MASAKR UZ SE TESIM JEJICH NEWQ ALBUM JE V POHODE KOPEC UVIDIME SE V TESLA ARENE
hjhjhj
čt červenec 23, 2009 7:37 pm
ouu to bude zase nářez
firestarter
čt červenec 23, 2009 1:32 pm
poprvé a bude to nářez
Věřím tomu, bude to mazec vidět Keitha jj, sou to jedničky, prostě sou no Razz
Anonymní
st červenec 22, 2009 10:02 pm
13 k
kopec
st červenec 22, 2009 7:51 pm
na prodigy sem byl v brne na vystaviste narez a praze na ne du lidi nevite kolik se do tesly vejde lidi napiste kopec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st červenec 22, 2009 4:46 pm
to Ozzy
jj pravda, čeče dodnedávna jsem si řikal, že už jsou za zenitem, než přišlo nové album Ivaders..., které mě osobně baví víc a víc, navíc už jsem slyšel i naživo a je to nářez .... penďulácký tracky "Omen" a "invaders must die" jsou už taky mega hity, podle mého ;-D ... :rockzz:
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červenec 21, 2009 10:44 am
Ac jsou Prodigy davno za zenitem, pro me je to stale maximalni zaruka skvele pařby Very Happy
ALEXUSS
út červenec 21, 2009 10:36 am
Maso
Bude to hell, měl jsem tu čest tyhle cápky slyšet live už 4x a musím říct, že krom slabšího koncertu v brně to byl dycky největší nátěr..viděl jsem na živo hodně kapel a DJs, ale Prodigy do toho dupou absolutně nejvíc a jejich konciky maj neopakovatelnou atmošku nabitou neskutečným množstvím energie..takže kdo si to nechá ujít, přijde o jednu z nejzásadnějších akcí tohoto roku v ČR, to je můj názor..
IMD
út červenec 21, 2009 10:36 am
prodigy
út červenec 21, 2009 10:36 am
xxx
hele the prodigy jsou pojem a nic a nikdo se jim nikdy nevyrovna a už vubev ne GA!to co dokazali prodigy a pořat dokazuji je prostě mazec! byt na koncertě je pro každáho kdo je poslouchá to nej. co muže byt. už se těším až to rozjedeme!!! PRAHA SPADNE Smile
Adamicz
út červenec 21, 2009 10:35 am
no neřekl bych, že album IMD nemá jasný hit... tim je určitě Omen, možná album neprorazilo v ČR, ale v zahraničí si vede dost slušně, Omen je dokonce jejich nejúspěšnější single od roku 1996

ale vem to čert, Prodigy jsou hlavně o hraní naživo a i přes svůj věk si to pořád dávaj Smile
cube.
út červenec 21, 2009 10:35 am
jj. taky se mi to enter shikari vubec nelibi
kiNO66Y6
út červenec 21, 2009 10:35 am
no ale to ENTER SHIKARI je dost pruda teda jak to ted tak poslouchám,... akurát zdupou celý koncert Prodigy se svou vymazlenou pseudo tvrdou hudbičkou pro chlapečky a holčičky s černýma patka..dojeb Sad Měli tam dát rači Otto Von Schiracha ! Very Happy http://www.myspace.com/ottovonschirach
500ml
út červenec 21, 2009 10:34 am
..taky nesouhlasiim !!!
...morari majii sil na rozdaawaanii..a delajii hudbu staale kwalitnii jako driiw ba i leepshii Wink-
..a komu sa neliibii at prenechaa lupen druhyym (tag jag rekl Cube) !!
kiNO66Y6
út červenec 21, 2009 10:34 am
Luxus..určitě mrknu, i když ta cena není oproti minulým 3 stovkám, když tu byli posledně teda nic přijemného jako...A jestli mají nejlepší roky za sebou je možné, ale chuj s tím, bo i poslední 2 desky sou eště pořád hodně nad průměrem...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 3 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz