FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DANCE CELEBRATION - párty v obchodním centru? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

dance celebration

arkady pankrac

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr.Wacko
po září 14, 2009 7:46 am
fotky
2Skica:Fotky jsou takovy jaky jsou!! Dekorace tipu vylohy od obchodu a nový zboží v sephoře me fakt nebavilo fotit, protoze to mi prijde min zajimavejsi nez pekna zenska a nejaky ten dj tam taky je. Nerikam ze to je buhvijakej report, ale kdyz to tam byla samá jak říkáš umělá fiflena a že tahle akce byla fiflenama přehnaně nabouchlá si asi všiml každý kdo tam byl, tak jsem za tu krátkou dobu co jsem tam pobyl prostě fotil to co jsem fotil, v tomhle případě fifleny hahaha .. a co jako??!! Ale díky za kritiku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po září 14, 2009 7:16 am
Fotky
Hm tak tomu říkám hodně kvalitní fotoreport.
Z cca 60 fotek je asi tak 50 s umělýma fiflenama. Na tom je něco důležitýho??
To si radějí koupím Blesk tam jsou taky a ještě si o nich počtu nějakou tu srandu.
Neříkám že něco takovýho tam chybí, ale fakt to je stěma buchtama krapec víc přehnaný.
Co třeba vyfotit jak to tam vypadalo celkově?? Dekoraci?? Djs ... apod...
j
ne září 13, 2009 8:27 pm
1. fotky na poslouchej...
kopec
ne září 13, 2009 8:00 pm
snobarna Confused
myshak
ne září 13, 2009 7:50 pm
fotky
cau kocky, nejaky fotky sem nasel tady nahodou
http://www.partyplanet.cz/report/2808/dance-celebration/vse/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
ne září 13, 2009 6:59 pm
BaRuŠčEnKa
Vypadá to že tady asi ne, ale zkus někdy v týdnu mrknout na http://www.fotoreport.cz/
BaRuŠčEnKa
ne září 13, 2009 12:31 pm
Nevíte prosim Vás kde najdu fotky z týhle luxusní akcičky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so září 12, 2009 11:50 am
hohohoooo
takže večer to jdu prubnout Very Happy kdo de taky??? aby sme se společně pobavili (možná zasmáli) no uvidíme......nic od toho neočekávám, takže mě to může jedině mile překvapit Very Happy
Anonymní
čt září 10, 2009 1:57 pm
kdy byl basoski to co driv kvuli nemu bych sel ale ted uz ne Mad nene
tommy
čt září 10, 2009 1:08 pm
těžkááá piškotéééka!!!!
Anonymní
čt září 10, 2009 1:03 pm
piškotéka 100% Rolling Eyes
2 all
st září 09, 2009 10:36 pm
cayk
Přesně tak, sory ale za jedentisicosmsetosmdesatosm korun to bude šlušnej vejřež !!! Tesim se a uvidme se vsichni tam !!! A uz prestante s tema hadkama o DJ´s, kazdej kdo tam hraje asi má úspěch na to, aby na takový akci mohl být, takže až tam sami budete, tak pomlouvejte Smile)) lol
Pavel
po srpen 03, 2009 12:55 pm
Obchodni centrum
no ja tam pujdu uz proto, ze je to v obchodnim centru, takze konecne neco noveho...to je same O2 a Tesla Arenau...zmena, to je to co me laka. A all inclusive listky za 1888 taky pecka Smile nemusim se starat o prachy kdyz vse je v cene Smile ....
Mili
po srpen 03, 2009 9:30 am
Přesně tak, Gaudino i Wolf vydávají diskotékové singly, ale v setech hrají kcvalitní electro house. Bohužel, plno lidí zná jen to, co se hraje v našich ubohých rýádiích, to je pak těžké..
kopec
ne srpen 02, 2009 3:24 pm
pro dont panica
basoski je v pohode ale ten zbytek ne radsi do brna na bohemia party
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne srpen 02, 2009 3:17 pm
kopec
trpis asi syndromem rozpolcene osobnosti, jak jinak si totiz vysvetlit fakt, ze pred nekolika dny si psal uplny a opak a je dost pravdepodobne ze ses na tu party tesil.
Bumla
ne srpen 02, 2009 1:21 pm
...
to PepPe:
Tak si nějákej poslechni a uvidíš, že žádný disco v setech nehraje. Já bych ho přirovnal k jinýmu francouzovi Antoine Clamaranovi, kterej taky vydává singlovky pro masy lidí aby vydělal, ale pak naživo hraje úplně jinak (viz. v Roxy na podzim) A co se týká Gaudina, tak na něm sem byl před pár lety a jelikož to bylo v Misch Maschi, tak samozřejmě tehdejší hitovku Calabria zahrál,ale jinak hrál electrohouse a electro! Sice většina lidí čuměla, co to hraje,ale já se parádně bavil Very Happy
Jinak chápu, že všem se nemůže líbit všechno,ale jenom sem chtěl poukázat, že by se DJové neměli hodnotit pouze podle toho jaké singly vydávaj.
kopec
ne srpen 02, 2009 10:17 am
pro pepe
bude to discotek seru na to a bazozki uz neni to co byl laurent wolf a alex gaudino postijou diskotek Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne srpen 02, 2009 10:00 am
Brumla - set od Laurenta Wolfa jsem ještě neslyšel a pokud jsou jeho sety neco ve stylu jeho rádiový vypalovačky tak ani nechci

dont_panic - jméno Olav Basoski mi něco říká a slyšel jsem i jeho set ikdyž to není zrovna můj vkus, ale budiš, ten je taková hvězdička na této "biggest" párty

jinak i příjde celá tato akce jako piškotéka ve velkym - může se stát, že některý dj opravdu mile překvapí ale já u toho rozhodně nebudu


ještě Alex není k zahození, ale stejně jako u Olava - můj styl to není


ps.: doufám že ted všichni budou psát proč sem lezu když to není můj styl Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
ne srpen 02, 2009 9:58 am
all
tak tak, jestli se jde někdo na párty někomu posmívat tak je to idiot. Nikdo nemůže za to jakej je, jakej styl poslouchá (taky nikomu netlačím že když vejdu do sálu kde hrajou techno tak mi je na zvracení - a to jsem na něm v 15 začínal). ať už se někomu líbí techno nebo house,trance či rock, drumík nebo jazz, každej má právo výběru a pokud se mu chce někdo za to posmívat je to jako by se posmíval invalidovi kterej za to taky nemůže. Kurva vzpamatujte se už lidi a nechte tyhle rádoby krytický kecy 15-letým faganům.Peace
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne srpen 02, 2009 9:18 am
PepPe
rika ti neco jmeno Olav Basoski ? me jeho sety moc k smichu nepridou Smile ale dobre, uznavam, kazdy delame na akcich neco jineho, nekdo pije, nekdo si da lajnu, nekdo se smeje a nekdo treba taky tanci. Cool
Bumla
so srpen 01, 2009 11:43 pm
to Pepe
to PepPe:
V reakci na tvůj první příspěvek mi to nedá se tě nezeptat. Slyšel si někdy nějáký set od Laurenta Wolfa????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
so srpen 01, 2009 9:39 pm
@ Peppe
Jak tvůj první tak i druhý příspěvěk tuhle akci vystihl nejlíp jak mohl Very Happy Wink Wink Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so srpen 01, 2009 8:12 pm
Mili
mě by zajímalo kolik zde registrovaných lidí tam půjde čistě jen za hudbou - řekl bych že většina se tam pujde jen zasmát
Mili
so srpen 01, 2009 4:24 pm
Žádná akce se nemůže zalíbit všem a pokaždé se najde někdo, komu se vystupující nelíbí. Bylo by ale fajn, kdyby svými chytrostmineobtěžovali ty, kteří se na ni naopak těší
Karl
pá červenec 31, 2009 12:05 pm
2 ozzby & 2 xxx
Nejde o zanr, jde o djs a jejich kvality. Pokud zustanu u 3 zahranicnich headlineru, tak je to pecka, ale co zbylych 15 ? Smile Asi jsem malo informovany, tak mi prosim napiste, jak v CR uspeli: Jakub V, Yaroush, Jark-Oh!, Daviss, Marty Crow ... Nemyslim, abyste mi tady napsali, ze hrali xkrat v nejakem ceskem klubu. Myslim, abyste mi napsali opravdove uspechy. Diky Wink
xxx
pá červenec 31, 2009 8:45 am
2 Karl
Kamarade, jako chapu ze jsou taci, kteri maji radi stat u drevenych beden na nejmenovane louce s ovazanou mikinou kolem hlavy jakou Sadam, ovsem kdyz se podivas na DJlist, myslim ze tito DJs jsou velice kvalitni. Mimoto pokud by jsi poradne sledoval jak vsichni uspeli v CR; nebo si stahl jejich mixy, tak by jsi takovouhle blbost nikdy nenapsal! ::Smile))) njn, bohuzel i taci mezi nami musi byt!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt červenec 30, 2009 8:47 pm
to karl
tak neni to festival aby to uspokojilo kazdyho, zejo..
Karl
čt červenec 30, 2009 12:56 pm
2 martycrow(wiggo
"Krom toho Djská
obsazenost je velice kvalitní!" - to myslis naprosto seriozne? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
čt červenec 30, 2009 12:49 pm
mili
tak misch masch hovori uz tak nejak sam za sebe, ne Exclamation ... ?! tam jsem byl pred cca dvema lety nejakym silenym omylem a uz bych tam nikdy nesel. ale to je vec nazoru ci osobniho vkusu, chces-li.

myslim, ze opravdova tanecni akce do nejakeho nakupaku nepatri - coz je opet jen muj skromny nazor. btw. luxusni line-up ma nature one, ale ne tahle piškotéka, kde budou hrat pate pres devate Razz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz