FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY s Poslouchej.net « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

autobusove zajezdy

creamfields global gathering, dance valley sensation white nature one

minulé a budoucí výkety na párty i festivaly
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
st srpen 27, 2008 8:41 pm
čekám.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Dělám prdel... vpoho.. nespěchejte... take it cool Very Happy Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st srpen 27, 2008 12:22 pm
dave.b
info jeste dnes..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
st srpen 27, 2008 11:29 am
SW Silvestr
Začátek týdne už je pryč Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
po srpen 25, 2008 8:00 pm
dave
kterych 7 lidi Very Happy Idea Very Happy ? jee, sem uz jsem nepsal ani nepamatuju ... proste na sensation na silvouse to roztocime, drahouskove Twisted Evil ! jen je mi lito, ze to je az za tak dlouho. to bude jak s loveparade, porad nic nic a najednou to vypnou a je po party Crying or Very sad ... pockej pane, nekde jsem vyhrabal bile glitriky na xycht a do vlasu, hazej modry, cerveny a zeleny odlesky, to bude majales smile59
MagicofDragon
po srpen 25, 2008 9:00 am
Ahoj,
jen dotazek zajezd na Qlimax a podobné halové akce budou?
Předem díky za info
marky79
po srpen 25, 2008 7:28 am
Armin only Poland
Ahoj,
chci se zeptat, zda se nebude pořádat zájezd na armin only do Polska na 29.11.08? Jinak na silvestra pojedu určitě, tak až se to bude objednávat, tak 2 místečka prosím.
děkuji za info Markéta
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
čt srpen 21, 2008 9:50 pm
silvestr Amster
výborně..mě už říkalo nejmíén 7 lidí, že by jelo... maximální párty to bude Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
st srpen 20, 2008 2:25 pm
to Alex:

Informace o zájezdu na silvestrovskou SW budou začátkem příštího týdne.



to Pačes:

S Vídní se nepočítá.........
Pačes
út srpen 19, 2008 9:21 am
Ahoj , chci se zeptat jestli nebude zájezd na Coxe ? 6.9. Hypnotic Vídeň , díky moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
ne srpen 17, 2008 9:16 am
před několika hodinami jsem mluvil s klukama, který pořádají zájezd na silvestra a do konce příštího týdne bude info.
neta
so srpen 16, 2008 9:18 pm
SW
jasně no to bych taky jela na silvestra...takže se přidávam Idea
alex
po srpen 04, 2008 6:29 am
Zájezd na Sensation 31.12.2008
Zdravím, jak to vypadá se zájezdem na Silvestra? Chci se zeptat, jestli si mám kupovat lístek v předprodeji nebo ne? Jak to vlastně funguje, když bych chtěl využit služby tour busu posouchej.net? Děkuji za informace
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
čt červenec 24, 2008 8:03 pm
Já bych i jel. ale záleží jestli mi dají v práci dovču, a to se dozvím až koncem příštího týdne
Zuzink_a
čt červenec 24, 2008 7:57 pm
to DjDkDave:

Rozesilala jsem info vsude mozne,tak snad se nekdo ozve... tak dej pak vedet jak to dopadlo...zatim Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
st červenec 23, 2008 11:53 pm
to Zuzink_a:

Se Streetparade se to má tak, že jsou 2 možné scénáře.

1. přihlásí se mi do konce týdne minimálně 10 dalších lidí a pojede se velkým busem.....

2. nepřihlásí se do konce týdne minimálně 10 lidí a pojede se minibusem, který by byl v současné chvíli již naplněn (proto jsem ti zatím nemohl poslat potvrzení).....


Takže vyčkej do neděle a zkus třeba ještě někoho zlanařit Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
út červenec 22, 2008 4:21 pm
Sensation White 2008 28.10.2008
Jak to vypadá s touhle akcičkou ? To stojí za hřích ne ?
Zuzink_a
út červenec 22, 2008 2:14 pm
street parade
Ahoj chtela jsem se zeptat,jak je to s tim zajezdem na street parade..? Posilala jsem registraci,ale jeste se mi nikdo neozval zpet,tak by me zajimalo,jestli je jeste volne misto v buse...? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po červen 16, 2008 7:25 pm
amstrdam
ahoj lidi!
měl sem v plánu jet s poslouchej na zájezd na sensation white do amstru, ale bohužel sem se dostal trošičku do finanční krize, takže nakonec nejedu, ALE jelikož sem už zaplatil 1500 kč zálohu, tak nabízím své místo ve vyprodaném zájezdu k dispozici....náhradníka za sebe však musím najít do týdne ode dneška, takže se ptám zda by byl někdo tak ochotnej a jel by místo mě???? prakticky by to proběhlo tak, že mě by jste dali 1500 a dkdavovi by jste doplatili ten zbytek, který činí 2600, tj celkem 4100, což je standartní cena zájezdu.......nejlepší by pro mě bylo, pokud jste z prahy a mohli by sme se v průběhu tohoto týdne domluvit tady.....kontakty na mě jsou dragodjs@centrum.cz, nebo mobil 731 381 131
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amoondre
pá červen 06, 2008 8:59 pm
Jde zitra nekdo z Brna?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
st květen 14, 2008 11:39 pm
pro naladění se na horké léto plné pozitivních vibrací :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
út květen 13, 2008 10:23 pm
to homer:

Zájezd na Sensation Black bude, nyní už jen dolaďuji detaily, a pak se začne z registrací Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
homer
po květen 12, 2008 2:24 pm
Vie tu niekto ci ide bus na Sensation black do Amsterdamu a ak ano tak kedy a kde by som sa o tom dozvedel viac dík a este mám jednu volnú vstupenku na túto akciu ak niekto chce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
so květen 10, 2008 12:36 am
to Amigo:

Zájezd na Melt bohužel nebude, nesehnal se žádný rozumný ropravce, který by byl ochoten v letní zájezdové špičce uvolnit autobus na 3 dny a tak krátkou vzdálenost.
Kdybych do toho šel, tak by se asi nikomu nelíbila ta cena........


to dohitsch:

Registrace zájezdu na Loveparade začne koncem příštího, nebo začátkem toho dalšího týdne, nemusíš se obávat Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megi
pá květen 09, 2008 10:12 am
A co ruhr in love?line up je výbornej.
Peet
út květen 06, 2008 6:08 pm
Melt 2008
Zdravím, prodám 3 originální vstupenky na Melt 2008 (objednáno přes Kartenhaus). Cena 1900kč/kus (75EUR). V případě zájmu pište na:
Yooxer77@seznam.cz, kde domluvíme podrobnosti
Amoondre
út květen 06, 2008 12:48 pm
K zadosti se pripojuju, lineup je suprovej Arrow
Dean
út květen 06, 2008 11:09 am
Creamfields Polska
Hai,neuvazujete o zajezdu na polsky Creamfields?.s ohledem na damn gut line up?i kdyz je SOL tenhle line up je kotel Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po květen 05, 2008 7:43 pm
tuhle akci mám v kalendáři napsanou už tak asi 4 měsíce, ale nevěděl sem zda je to z ověřenejch zdrojů a teď koukám, že se to tu řeší, takže je to asi pravda, akorát den předtim sou svojšice, takže už asi nebudou love, takže já asi spíš na tu pohodu Smile
Amoondre
po květen 05, 2008 4:29 pm
Francesc > juu Ftaboy a Axwell no tak to tam musim byt Wink
FranCesc
po květen 05, 2008 12:57 pm
tady sou official websites
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 4 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz