FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DANCE MUSIC AWARDS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

dance music awards

dj projekt o2

dance music awards
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krysicka
út duben 14, 2009 10:17 pm
výsledky
Já si každý rok hlasuju pro svém oblíbence a jasně, že bych jim přála vitězství.. ale co nadělám.. trance mě nebaví a není pro mě nijak hodnotný, tak na něj nechodím. Myslím, že hafo lidí jen remcá, ale to je vše.. Je tu spousta party, na kterých je narváno, ale pak na výsledcích DMA to nevidíme, proč? Naštěstí je pořád dost super mejdanů, na které je možno jít a každý si určitě najde to své.. Tak nebudu prskat na něco co se mi nelíbí a prostě tam nejdu Smile
Anonymní
út duben 14, 2009 10:03 pm
to pavel
tak Pavle řekni svůj názor , nebo aspoň atakuj svými názory třeba uznám že máš pravdu , ale já už jsem jakési party zažil, i nějakou tu me atmosféru ale i nějakou tu hudební vlnu na akce jezdím už 6 let takže . A výsledky jsou rok od roku horší ...to je celé a to že normální akce upadaj mi dá hodně lidí a kazí nám chuť někam vyzarit posraný trance ........
paveell
út duben 14, 2009 9:11 pm
mildossss mildossss mildossss
Tak vetsi idiot sem prispevek asi jeste nedaval:-)..jsi fakt in.. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út duben 14, 2009 7:13 pm
sem si říkal že at jsou výsledky jakýkoli nemuže mě to nasrat ale ted když sem se podíval tak nasranej sem
kdo tam ku.va hlasoval?? tam je snad 2/3 hlasů od lidí co znají jen akce S-šn a T-išn a to nemluvim o výsledcích zahraniční dj roku a klubová párty roku
no prostě děs a hruza - sem si říkal že u nás už mě nic nepřekvapí a ejhle Surprised
tomyn
út duben 14, 2009 2:28 pm
to slick
Ty ses proste debil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Re-Set Records
út duben 14, 2009 1:12 pm
www.re-setrec.com
Amen
Slick
út duben 14, 2009 8:42 am
informační hodnota
Výsledky jasně vypovýdají o stavu naší hudební "taneční" scény. Můžeme brečet, můžeme si stěžovat třeba na lampárně, ale nic se nezmění. Tak to je a jen my to můžeme změnit. Tohle je business jako každý jiný. Možná ne pro všechny, ale pro mnohé ANO. PR a reklama funguje stejně jako u masných výrobků, spotřební elektroniky, hadrů atd atd. Čemu se stále divíte? Polovina z vás nehlasuje a pak se diví, že ti co hlasovali nehlasovali tak jak byste si představovali..
Proč jsou výsledky takové jaké jsou? Někdo hraje výborně a pomalu se možná někdy dostane nahoru. Někdo hraje výborně a pracuje na PR a reklamě a jde nahoru o poznání rychleji. Někdo hraje průměrně, ale má reklamu a PR zmáklé na výbornou a tak hraje nejvíc a "občasní" party people + zbytek lidí je znají nejvíce. Škoda, že i ostatní djs neodvádějí stejnou práci v self promo. Ale to jejich problém, jejich volba...
Stejné je to s hudebním stylem a vším ostatním.
Nebrečte, nenadávejte a raději choďte na party se bavit a ne ukazovat se nebo prudit. Hlasujte příště zodpověďně a z výsledků si udělejte obrázek o lidech, kteří na party chodí s vámi a hlasují. Nejsou špatní ti co se umístí, ale podle vašeho názoru jsou špatní ti co pro ně hlasují. A to jste vy a vaši kamarádi. Takže si nejdříve udělejte inventůru vlastního svědomí a nebrečte tady jako nevyzrálé děti. Výhercům respektive všem umístěným gratuluju a přeji ať se daří i nadále.
PS: Nejsme moc malá zemička s malou základnou lidí co opravdu mají aspoň trošku přehled? Opravdu by měli volit lidé, kteří byli v životě 4 x na party a zbytek znají jen z doslechu či médií? A co tyto hudební servery nenapomáhají tomu taky trošku? Nevěnují se nejvíce právě tomu kdo jim zaplatí za reklamu? Komerce se vkrádá všude a business už dávno ovládl taneční scénu. Takže co? Nebo si snad opravdu myslíte, že v reálném světě kde nehlasuje odborná porota, ale veřejnost můžete dostat výsledky na základě kvality a nikoliv oblíbenosti? A teď se naskýtá otázka zda je DMA o tom kdo je nejlepší - nejkvalitnější - nebo o tom kdo je nejlepší - nejpopulárnější - A máme zde dva zcela jiné úhly pohledu. Otázka je, jak moc by byly výsledky rozdílné. Někde ano, někde ne. Pořadí by se prohodilo, pár jmen by se změnilo a byli byste spokojenější? Výsledky jsou takové jaké jsou a až do příštího roku to nezměníte..
Dan Kafka (DMA)
po duben 13, 2009 10:58 pm
Kompletní výsledky budou
Určitě budeme zveřejňovat, zítra začneme asi kategorií DJ roku a pokusím se k tomu napsat i nějaký komentář s historickým výhledem.

Je zajímavý, že na DMA akorát většina umí nadávat a vždycky se něco najde (když už je teda systém hlasování, nominací, atd udělaný přesně podle lidí), tak se akorát nadává na výsledky.

Zkuste si ale zamést před svým vlastním prahem: co když zrovna ten váš hlas chyběl v tom, aby přemohl tu masu "tupých diskofilů", kteří bezhlavě hlasovali pro jakékoli známé jméno, nejlépe trancové.

Mějte se & PEACE, dan
MAKOP
po duben 13, 2009 9:45 pm
kompletní výsledky? pokut vin v kazde skupine bylo nominovanych nejmene 10 - 15 moznosti a vy zverejnujete jenom 10
krysicka
po duben 13, 2009 8:54 pm
vysledky nekomentuju, ja mam svuj top djs, stylu atd uplne jiny ale parbička to byla hodne vydařená! Smile hlavne setkání se spoustou známých, které jsem moc rada videla! Smile
jardapeši
po duben 13, 2009 7:05 pm
tady si u nás stejně nevybereš.Vyplatí se jet do německa.Mrzí mně,že jsem nejel na Time Warp na Svena a Richieho a místo toho jsem dal Svena v Mecce a to byla chyba.
jardapeši
po duben 13, 2009 6:59 pm
Trance??si dělaj Prde* né!!
to mildossss:
Beru tě za slovo.tady neni u nás nic pořádnýho a když tak,tak daj Papa Svena do Meccy,byl jsem tam a Sven luxus,ale Mecca hrůza a běs,přesně jak jsi říkal Question
Taky bych si dal nějakej pěknej minimal,minimal-tech atd. Magda,Loco Dice,Dubfire to by se mi líbilo Very Happy
Dan
po duben 13, 2009 6:33 pm
audit
Ja rikam, ze by mel "provozovatel" DMA delat vzdy audit vsech hlasu!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
po duben 13, 2009 4:10 pm
mildossss
tvůj příspěvek tomu nasadil korunu Very Happy Very Happy
mildossss
po duben 13, 2009 4:07 pm
fuck offf trance !!!
je mi po tom úplně blbě já už hlasující minimálně čtyři roky , jsem nazažil takové posrabé výsledky , je mi špatně je mi mdlo když vidím ty kreténky co tu k nám jezdí a nejenom jednou a ani naposled třeba Van dykoušek , těstíčko,atd .. je to hrozné a hnusné trance je tady tak nudný a hnusný že to s hudbou nemá nic společného ...je fakkt že trancaři se snaží do jejich tracků míchat minimal , progresive, techno ale pořád z toho vychází nějaká sračka !!!! proto si někdy přeji ža by mohla aspoŇ na okamžik spadnout 02 arena když tam bude takováto sračka hrát !!!!! prostě chceme něco nového , klidně starého ale kvalitního a prestižního !!!! proč dáváte Swena do Meccy?? proč u nás nejsou TDK Time warpy?? proč neuděláte Mayday:Confused?!!!!! je to hnilé a líné promotéři už nejsou co to bývalo , sice nemůžu urazit všechny ale jde to do řádné prdele....... prostě nám tu chybí přední umělci jako jsou : Ritchie Hatwin, Magda , dj HELL, Monika Kriuse , Richardo Villabossos, Cari Lekebush , Marco Bailey , Dj Hyper , Dj Afrodite , Adam freelend atd tad tad ........ Twisted Evil Twisted Evil Wink Wink Wink Wink Very Happy Very Happy hold prot musíme jezdit do zahraničí tad ymoc nehrozí a když jo tak píchnout exkluzivného Swena Watha do meccy do bordelu mezi dylinky a prachaté chlapečky kteří lizaj smetanu a pak začnou kroutit zadečkama nechutné ....... nasrat všem co nám to tady řádněserou !!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
po duben 13, 2009 4:02 pm
nejlepší jsou lidi, kteří nadávají jak je všechno na hovno a přitom svůj hlas neodevzdají... Surprised
johannes
po duben 13, 2009 1:57 pm
ja hlasovat chtel, akorat nebylo pro koho. samy sracky. o tranceu se radsi bavit nebudu. kazdopadne uz nikdy vice tuhle blbost sledovat nebudu Smile Jo a myslim si, ze by se klidne bez hlasovani mohlo vyhlasit uz dalsi kolo, pac to dopadne uplne stejne Very Happy
Teczka
po duben 13, 2009 11:29 am
K smíchu, jako každý rok. Hrušky, jablka a shnilá řepa, všechno v jednom koktejlu, co namíchá pár posluchačů. Díky, nedám si! Bída, tyhle domácí soutěže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po duben 13, 2009 10:49 am
MINIMAL PLAYER
nevim jestli clovek, ktery pise w misto v, ma pravo ostatni nazyvat dementy...
PTRK
po duben 13, 2009 7:42 am
Nevím co tady zase remcáte že je trance trapnej že tamten DJ je lepší než tamten a je před tamtim jak je to možný. Když se vám to nelíbí, tak jste měli hlasovat pro toho svýho a hold většině lidí se líbí trance tak je první no. Už jen když se podívám na počet hlasů tak to o něčěm svědčí.Jinak je mi tadle anketa ukradená, přijde mi to směšný a trance taky nesnášim.
Hustey
po duben 13, 2009 1:04 am
nechapu proc vsichni nadavate, meli jste preci hlasovat pro sve favority.

: )
MINIMAL PLAYER
po duben 13, 2009 12:32 am
No neříkám nic na ty wýsledky....trapné,trapné a zase trapné....Aby Apokalypsa byla až na 4.místě???Lid wy jste normální dementi(nee wšichni)...W tom rádiu wám tlačí sračky do hlawy.....
mantys
ne duben 12, 2009 11:08 pm
Pitoma komerce, zna aspon nekdo tyhle lidi, kteri vladnou el. hudbe v podobe electra na celem svete, jen u nas ne??
:
Justice,Erol alkan,A-trak,Boys Noize,Soulwax,crookers,la riots,Bloody beetroots,MSTRKRFT....?
jjjjjj
ne duben 12, 2009 9:18 pm
fuuuccckkk offffffffffff tahle zasrana anketa pro deti a disko kryply
Alex
ne duben 12, 2009 8:51 pm
Techno ruuullleeezzzz:-))))))))))))))
tomyn
ne duben 12, 2009 4:04 pm
Guru Josh Project 2008 - dukaz ceske imbecility. Jedna predelavka stoletyho valu (a jeste k tomu dost spatna) a hned je z toho 3 misto. Nepochopim. Tahle anketa se podoba Ceskymu slaviku akorat ze místo duchodcu tady hlasujou patnactileti pičusci a pipinky. Hruza
tomyn
ne duben 12, 2009 3:43 pm
Trance je nejvetsi sracka. Namichat petiminutovej basovej nastup, pak tam supnout neskutecne dlouhej melodickej nastup a pak zase nasadit linku umi kazdej. Ze jmen jako Buuren, Tiesto, Corsten uz je me fakt na blití. Co treba Deadmau5, Dirty South, John B nebo treba Smith and Selway. Hlasujicí by meli mín poslouchat radio. FUCK OFF TRANCE
skais
ne duben 12, 2009 3:40 pm
Já třeba nikde neviděl nic kde bych mohl hlasovat.Mělo by to být víc k dispozici.
Dan - Roxy
ne duben 12, 2009 2:54 pm
???
Ty debile. V Roxy jsme nedělali ani warm up k Dance Awards, tak si nech ty svoje lži, že bychom měli někoho prosit! My tuhle anketu bereme pouze jako nutný zlo, nic víc.
Luckyboi
ne duben 12, 2009 1:49 pm
DMA
Myslim, ze by se scena mela vice diferenciovat a ze by mely byt 2 druhy hlasovani - jedno pro obyc lidi, ktery do toho zas tolik nedelaji a pak neco jakko hlasovani odborniku.. a nejde to proste smichat vsechno do jedny kupy - Tiesto, Pendulum, Ed Rush, Fatboy - z hlediska metodologie vyzkumu je tto naprosto bez vypovidajici hodnoty. Nerikam, ze bych to zrusil.. jen bych vytvoril i jiny ankety a hlasovani, ktery by tady bylo pro zasvecence a skutecny milovniky elektronickych kvalit. ale to je jedno, tady u nas to asi stejne nema cenu, scena je teprve v plenkach a bojim se, ze se ani nedozije nastupu do skolky Smile))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 2 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz