FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 BOBYNATION - techno zpět v Boby centru « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

bobynation

boby centrum techno valentino kanzyani

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá říjen 23, 2009 3:01 pm
Tak to je hustý! Do teď jsem přemejšlel, že tam pojedu! Ale po tomhle mě tam nedostene nic! Trance opravdu nemusim, chtěl jsem tam jen kvůli Kawolskimu a Valentinovi a Space DJz! A nejvíc právě kvůli Spece Djz! Je škoda, že to takhle dopadlo! Myslím, že tím odradili kupa dalších lidí a budou rádi když tam přijde aspoň polovička lidí co si koupili lístek!
Vitalic
pá říjen 23, 2009 1:14 pm
Počkám
Chtěl bych jednou navštívit párty Bobynation, ale proč. Mý oblíbený DJs přijedou na Apokalypsu, stejně tak jak tam přijely Ben Sims, The Advent, tak tam pozvou i Johanesse Heila.
s54
pá říjen 23, 2009 12:50 pm
Ty vole, uf!!! Chtěl sem jet kvůli Space DJz, ale čekal sem naštěstí s koupí lístku až do konce!!!! To by mě pěkně nas.... Very Happy Užijte si to tam! Smile Páááááá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
pá říjen 23, 2009 12:35 pm
to jo no, nechápu proč nedali do hajzlu celej ten lajnap z lagroty a nenechali tam jenom techno......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
pá říjen 23, 2009 11:31 am
komunista
Přesně tak ..Bude jen jedna stage ..Mazec viď..Neznám moc lidí,kteří si dokážou užít techno i trance...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt říjen 22, 2009 7:00 pm
Co to je? Ano bude jen jednou pódium? Měli bejt snad 2? To ostatní Djs nebudou?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
čt říjen 22, 2009 6:20 pm
No ty woe..Hezky to vymysleli,co říkáte?:-D
20.00 - Eddie Sender
21.00 - Martin Gredner
22.00 - Alexander Kowalski
23.00 - Johannes Heil... více
00.00 - Valentino Kanzyani
01.30 - Cosmic Gate
03.00 - Ronald van Gelderen
04.30 - Mr. Sam
06.00 - konec
Gabo
čt říjen 22, 2009 12:41 pm
hmm....cha cha
jste trapni ..!za rok se tu nic nezmenilo. Heil ..doporucuju!
tickemaster
po říjen 19, 2009 3:12 pm
Predprodeje pokracuji, predprodeje totiz zadne ani nejsou Smile Zkratka koupit jmeno a udelat grafiku jeste neznamena, ze umime delat akce Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
ne říjen 11, 2009 11:38 am
VVV
Nemám nejmenší výtku k tvému proslovu.
Máš recht chlape Wink .
Hold někteří jsou už tací, že se nesnaží to pochopit a pořád dokola budou nadávat a neocení ani prd...
sasa
so říjen 10, 2009 9:03 pm
A Kowalski na Cosmic Tripu zahrál totální fenomenální parádu.. Se nedivim, že tu píšete takovej hnuj.. Ještě teď si pamatuju, jak tam polovička lidí zakomplexovaně stála.. Neumíte se bavit.. nic víc.. A svádíte to na výkony DJ.. je mi vás líto. XD
sasa
so říjen 10, 2009 8:56 pm
To je a bude luxusní akce! A kdo říká že ne, tak si nevidí do huby..Very Happy Luxus Line-up.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
so září 12, 2009 12:00 pm
VVV
Wink
VVV
so září 12, 2009 10:52 am
ja rikam lajna dobra za nehorazne mali penize takze bych na to nenadaval kdyz je velkej vstup brecite kdyz malej je zase spatnej lajnap nebo porad stejny djs...tak si vyberte co chcete kdyz neska kazdej druhej z vas na party dotaci voda na hajzlu atd ...tak pak se nedivte ze promoter chce naplnit halu a proto priveze stejny a osvedceny jmena nema totiz na vyber ...sahnete si kazdej do svedomi...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
pá září 11, 2009 9:45 am
Pepe
A fetuješ? Laughing Docela nuda bez hudby ,která se ti líbí,né?..Zkus třeba lucku bílou a nebo si počkej na československou superstars, třeba tě to hudebně naplní Very Happy
Pepe
čt září 10, 2009 9:01 pm
Rainbow
Ono je jedno jestli to ma nazev "techno" nebo "minimal". Pro me to je naprosto nudna hudba co hrajou vsichni djs jak stado ovci... A popravde me ta muzika nechava chladnym... A ano ja sem se zasekl v roce 2000-05 jak pises. A co posloucham ted?? Vubec nic... Kdyz sem doma sem rad za kazkou minutu ticha a kdyz v aute tak posloucham motor Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
čt září 10, 2009 12:17 pm
Já se moc těm promotérům nedivím, že sází stále na osvědčená jména, když někdo přiveze někoho neznámého (i když dobrého), tak tam většinou dorazí jen pár zasvědcených, a to bohužel nestačí na zaplacení té párty Sad

Takže je to v poslední době takovej bludnej kruh.....
kopec
čt září 10, 2009 1:32 am
furt dokola za chvilku tady bude hrat treba chris liebing kazdej mesic 12do roka Sad
Marionette
čt září 10, 2009 1:19 am
souhlas a pártylidi si to už pomalu začínají po letošní SOL uvědomovat...
kermideretvar
st září 09, 2009 3:58 pm
Furt pořád a imrvére to samé,ohrané,nudné...avšak pro českéhloupé pártylidi skvělé to je mi líto:D
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
st září 09, 2009 12:08 am
VVV
No stáhl jsem si jeho set z cosmicu a bleee ...Nebyl jsem tam,protože to nebylo moc lákavý a podle počtu lidí, kteří akci navštívili jsem nebyl jedinej.
VVV
út září 08, 2009 11:59 pm
Paveell
na cosmicu byl kowalski dobrej takze nevim kde si zrovna byl asi na ty skladce vedle hledat nejaky hadry ne Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út září 08, 2009 9:45 pm
Dominik Eulberg & Johannes Heil Live Interview "NAM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
út září 08, 2009 8:58 pm
firestarter and james
Už neeeeeeeeeeeeeeeeee Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy
firestarter
út září 08, 2009 8:53 pm
James
No ještě že tu mám tebe, ty si semnou vždycky rád pokecáš! A teď hledej hrubku !
kopec
út září 08, 2009 6:10 pm
pro skicu
hrajou tech-minimal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
út září 08, 2009 4:51 pm
James
Můžeš mi říct co podle tebe Collabs hrají když to není Techno??
James
út září 08, 2009 4:32 pm
firestarter
Tobe porad nedochazi, ze se tady s tebou vubec nikdo nebavi Smile Zkus to pochopit.. A zase hrubka Very Happy
James
út září 08, 2009 4:30 pm
finch
No techno to rozhodne neni. To jako v zadnym pripade. Liebing je fakt dost pomalej. A Speedy? Ten by se mel hodne rychle prejmenovat. S Vortechtralem mas pravdu. To bude luxus.
firestarter
út září 08, 2009 9:44 am
finch
no víš, hlavní je, že jsi na něj nezapoměl ty. Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz