FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PURE XL (24.10.2009 Incheba Arena - Armin van Buuren) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pure xl

armin van buuren

.
Mik
po říjen 26, 2009 8:50 pm
Smích jak cip na těmito názory
chee, tady všeci mluví o Tiëstovi, Paulovi a ostatních jako by je znali 20 let, nebo s něma vyrůstali Very Happy Very Happy, víte hovno všichni, pořád tu někdo spekuluje, vykládá svoje teorie...kámoš toho mýho kámoše říkal, že jeho kámoš...blablabla...lidi vzpamatujte se už..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po říjen 26, 2009 8:48 pm
trochu kultury by to tu chtelo, ne?
prestante si tady laskave nadavat, kdo to ma porad mazat Very Happy
Lulu
po říjen 26, 2009 7:25 pm
Cr0SbY
Souhlas s tebou,já s kámošema byla taky pod konstrukcí uprostřed skoro pořád a tam ten zvuk byl fakt dobrý,byli jsme všichni spokojený.Jinak blbů a provokaterů člověk potká,nám zas před vstupem nějaký dva emani říkali,jestli jdeme na Burena,tak prý jdeme na diskošku.Nad tohle se musí člověk povznést a jenom usmát,ale že to někoho baví pořád prudit,kdybych tuhle hudbu neměla ráda,tak tam nelezu a nevysolím přinejmenším 650 za lupen a pak budu otravovat ostatní kecama na forech,jakej je AVB šašek a nějaký kydy o Apošce....OMG!!!
Anonymní
po říjen 26, 2009 7:04 pm
for you :)))
Dovol abych se ti vysmaaaaaaaaaal nejvic jak to jde!!!! Ty jsi slysela PVD parkrat na zivo Smile)) aha! Smile) a sama komerce???!!!! Smile)) Ty jsi vyrustala na TISTOVI???? no tak to potes.... to jsi zazila opravdu hodne Laughing
for you
po říjen 26, 2009 6:51 pm
demence
No na Pure jsem nebyla. Bohuzel,ale myslim si, ze uz jsem neco videla, zazila, slysela. Proto si nemuzu odpustit napsat sem par slov.
PVD, to je podle me sracka na entou! Parkrat jsem ho slysela( myslim zive) a jako muzu rici, ne muzu, musim! rici ze komerce, komerce, komerce!!! Je to muj nazor nikomu ho necpu.
Tiesto Twisted Evil OMG takovej good dj, ale zklamal me!!! Prakticky na nem sem vyrustala! Sveho casu pro me nejdulezitejsi a nejlepsi dj,ale o per let dele prisla zmena. Na Machaci loni co predvadel! Nechal na sebe cekat docela dost dlouho! Lidi na nej cekali v tom brutalnim lijaku a on si kdesi behal! Nevim, co si o sobe mysli! Byla jsem na nem ted v zari a zklamani!!! Jeho kontakt s lidma byl nulovej!!! Crying or Very sad Twisted Evil Coz bych rekla ze na dj s takovym jmenem docela smutne! Crying or Very sad spoleha na to, ze "kdysi" byval dobrej. Nevim, jestli na lidi sere jenom tady v CR nebo jestli zaznamy z konzertu v jinych zemich jsou nejakym zpusobem umele upravene.. Kdyz si vzpomenu na jeho koncert Elements of l. tak to nemelo chybu!!! Tak luxusni akce! Jak si to uzival! Nevim, jestli byl na necem nafrcenej,ale byla to nadhera! Nezapomenutelny! Nikdy nezapomenu jak jsem tam stala a mela husi kuzi a slzy v ocich a kdyz jsem se rozhledla, nebyla jsem sama! U me se na 1. misto presouva Armin Van Buuren. Ferry, Morph a dalsi. Co se tyce techdle party, tak bordel si lidi delaj sami! Za par let si lidi budou srat a chcat pod nohy!!! Je to humus! Je brutalni dostat se na zachod pres ty lidi,ale jde to.POkud bych mohla poradit, dobre je, nez jdu na takovou akci nenapojit se 10 litrama piva!!! Pak si lidi nemusej chcat pomalu na nohy! Bordel na wc nic noveho.Lepsi to nebude, snad jen horsi. Bordel, jak uz jsem rekla, si delaj lidi taky sami! Ale uznavam, ze jako kdo se ma tlacit ke kosum,ktere stoji nekde tam v dali. No cas od casu se najde nekdo, kdo jde na takovou akci jen proto, aby mohl rici, ze tam byl!!! A nejvic me pobavej vzdycky ty baby, co si vezmou miny sukne ,kozacky jak cyp a jdou "parit" . No nic ficim, tesim se na Transmission, jestli to bude jako loni, tak budu nad miru spokojena a jinak se uvidime na Apo:-) a nejvic se tesim na ty vase komentare!!!! Aspon je nad cim se pobavit Idea Razz Confused Very Happy Evil or Very Mad
kopec
po říjen 26, 2009 5:54 pm
michal
tady aspon vidis jak se dj jako pvdyk zmeni diky prchum ale onem sem si to nemyslel tys to zazil a pvdyk semi timhle shnusil ty prachy zmenej lidi Sad
Anonymní
po říjen 26, 2009 4:01 pm
Pro Veeeenu :)
PURE- LUXUSNI AKCICKA??!!! Kde jako je ten "luxus"??! Ve spinave inchebe, po pas v odpadcich??! No hahahahah!!!!!!!!Jen tak pro zajimavost: Nej Producent PVD!! Nej DJ PVD a ve vsech dalsich skupinach ma nejhorsi druhe nebo treti misto!!! Tohle je prosim Nej dj sveta PAUL VAN DYK....tihle ti sasci jako Buuren a Tiesto mu nesahaji ani po kotniky co se tyce hrani!!! Nechapu lidi co muzou tyhle sasky poslouchat 3-4 h v kuse...kazda 5minuta najezd, pak nejaky vokalek a jedem zase odznova....Smile)) A ze nerozumime tranchudbe??! Prosim te cemu tam chces rozumet vzdyt to s hudbou nema nic spolecneho....je to jenom pripitomela sladoucka shou nic vic....cd dokaze vrtet kde jakej kovboj na disce! Tak ti preji hodne stesti v poznavani niceho !! Chces slyset poradnou hudbu co za neco stoji??! JUDGE JULES, SCOT PROJECT, ASTRIX, MATT DAREY, BOBINA, LANGE......znas tohle vubec??! Kdyby tady byli tihle tak by na navstevnost stacilo Boby, protoze vsichni mega trencari jako ty by nevedeli oco de.....jak neni na plakatu šaša Tiesto nebo Buren tak se nevi vo-co-go !!! A ono si pak staci promluvit s par znamejma kteri tam byli a muzem byt v klidu....Smile)
Andy
po říjen 26, 2009 3:10 pm
Armin only
super akce
Cr0SbY
po říjen 26, 2009 1:17 pm
4jezevec: Zalezi kde jsi stal, podle toho jsi mel zvuk. Je videt ze moc fyzice zvuku nerozumis. Strucne receno, pri tehle bednach co tam meli byl nejlepsi zvuk 20 az 50 metru od podia. Takze ja osobne kdyz jsem ho chtel videt z blizka tak jsem si vlezl k podiu, ale jinak prevazne jsem stal pod konstrukci uprostred, kde byl opravdu bezvadny zvuk: basy vejsky stredy vse bylo v optimu a nezalihali mi usi.

Jinak videl jsem tam jednoho hopera, ktery si tam z toho delal prdel, na nem bylo videt, ze atmosferu se pokousel kazit, takze pocitam ze jeden z tech spatnych nazoru na akci je on.
john
po říjen 26, 2009 11:37 am
Ja som bol na Arminovi uz po treti krat..a znova vyborne.. Momentalne najlepsi DJ na svete! Daniela bol som tiez na nom v Amnesii:) A tiez nechapem tych pitomcov co tam lezu, vyhodia za to prachy a pak to kritizuju. Smazly nabuduce zostante doma, co nerozumiete trance hudbe
Honza
po říjen 26, 2009 11:31 am
?!
Surprised) vždyť přece Roxy nejsou tak daleko od Incheby... a snad každej, kdo má něco za sebou, tak ví, že za mejdanem na určité "morální" úrovni se nechodí na NEJLEPČÍ DJE SVĚTA atp. Surprised)
Daniela
po říjen 26, 2009 11:09 am
Já si myslím, že zvukově to bylo v pohodě, ale je to pouze tvůj názor, nevim jak tobě, ale já přišla domů a dobrý 2 hodiny mi bubnovala hlava, takže zvuk ok....ze začátku to možná bylo kapánek slabý, ale tak určitě mají taky nějaký povolený limit, není to Mácháč, nebo něco takovýho, kde kolem dokola nikdo nebydlí...
Daniela
po říjen 26, 2009 11:07 am
Ahoj, fakt nechápu ty názory co jsou tady, Armin je prostě úžasnej a umí bavit lidi, dneska elektronická muzika vyhrává, alespoň pro mě, nad jakoukoliv ostatní. Kdo tomu nerozumí nebo neposlouchá to, ať sem vůbec neleze a ani tady nekváká nějaký pitomý názory, když se mu ta muzika nelíbí, tak na to nechodim, ne???To by mi přišlo docela rozumný, ať si doma pustí dechovku nebo cauntry a bude happy ale ať se tady nikdo nesnaží plácat a cpát svoje pitomý názory jiným lidem.

Mě příjde docela nepochopitelný jít na nějakou shou, dát za to určitý peníze a pak o tom takhle mluvit. Když nevim o co jde, tak tam nelezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nebo když se mi ta muzika nelíbí...
Jinak Armin i ostatní byli super, ode mě velká pochvala....byla jsem jak na Mácháči, tak na Ibize přímo v Amnesii, kde hrál přímo Armin a byl to pro mě zážitek na celý život:)pa
jazevec
po říjen 26, 2009 11:02 am
zvuk
Na akci byl prisernej zvuk, vejsek jako by se nedostavalo, bass jsem slysel, ale nic ohromujiciho to nebylo - necekal jsem pumpovani v zaludku ale hrat by to melo.. zato stredy mi rvaly usi jako svin..po zkusenostech z mnoha akci at uz UM ci jine agentury, mistnich nebo zahranicnich musim napsat zvukove nejhorsi akce..
Adli
po říjen 26, 2009 10:46 am
omg
fakt miluju rejpaly ktery byli znasilneny a dotazeny za vlasy na podobny akce Rolling Eyes co ste asi tak od toho cekali? kdyz ste takovy borci tak ste prece museli vedet ze Armin je showmen a celou akci proskace a propari s divakama, proto tam ten zbytek "trapnejch" lidi co tomu nerozumi chodi, pokud chcete videt DJje jen pri prichodu a odchodu tak jezdete na Apo a ne na akce tohohle typu, ja osobne davam prednost kontaktu chlapa za pultem s lidma, proste je to vec vkusu, ale nepiste sem pak ty vase vylevy o tom ze clovek kterej byl vyhlasenej nej DJ sveta nic neumi, kdyz je to tak lehky a on jen pousti tracky tak proc to nedela kazdej Pepik hm hm ??
Veena
po říjen 26, 2009 10:21 am
Re: Negativní názory na PURE
Pánové (a případné dámy) jedna věc mě zaráží. Tohle má být fórum ohlasů na PURE XL a hodně z Vás to popisuje jako frašku a trapas ... Buďto ste tam byli a zažili si to, pak ale nechápu, že ste za to dali 650,- (nebo víc), když je to podle vás ubohost a trapárna. Museli jste si to jít ověřit naživo? Pak Váš názor asi není tak skálopevný. Nebyli jste tam? Tak zklapněte a šoupejte nohama. Až bude apokalypsa, budou Vám tam psát lidé co tam nebyli, že na takovou akci by nešli, protože je to tam samá smažka, lidi vyndaný, že nevnímaj hudbu atd., a Vy budete nadávat, že co se Vám do toho serou, když o tom hovno ví. Tak se do toho neserte nám laskavě Smile Nechte nám tohle fórum na slušnou debatu o PURE XL, o námitkách, o pochvalách ... Děkuju za všechny.

A k mému hodnocení akce - jen stručně.

Blake Jarell - přišel sem v 11, takže jsem zažil hodinku jeho představení, hrál libově, aby neurazil a aby Armin byl prostě lepší. Je to bohužel plán každé takové akce, kde warm-up DJ nemůže hrát příliš dobře, aby třeba nezahanbil hlavní hvězdu. V tomhle ohledu Jarell splnil plán a já možná i chvilkama litoval, že sem nepřišel alespoň o půl hodinku dříve. Hodnocení 8,5/10 protože jak sem řekl - líp hrát nesměl.

Armin van Buuren - Tady není třeba komentáře. Ano, přiznám se, trance poslouchám teprve cca 3 roky a vysnil jsem si vidět Armina naživo. Splnil jsem si svůj sen, mám podepsanou vstupenku a zážitek do konce života. Polovinu času sem ani nevnímal, jak jsem byl v euforii. On a metropolis day mi hraje v hlavě doteď, serenity a In&Out of Love na závěr byla prostě libovka. Unforgivable stejně tak úžasná věc, škoda že se lidé nechytli na zpěv, mělo by to ještě větší grády, když to Armin ztlumil Smile Ohledně šaškáren a podobných věcí - Armin je podle hodnocení nejlepší DJ světa, ovšem DJing není jen o mixování a výběru tracků, je to o interakci s publikem. Pokud Vám vadí projevy DJs, dokážu si Vás představit, jak stojíte někde vzadu, s pivkem v ruce a podupujete si do rytmu. Nic proti Vašemu gustu, někdo ty zadní prostory vyplnit musí. Já stál přímo u zábran vepředu a při nástupu rank 1 sem už nebyl schopen stát na nohou, ruce mě bolely, hlasivky vyřvaný. Tohle Armin prostě umí a i díky tomu jsem se bavil úžasně. Hodnocení 9,2/10, za které si můžu sám ... až za pár let budu v trance víc zběhlej, budu mapovat dění na scéně a poslouchat novinky každý den, užiju si to ještě víc.

Rank 1 - Na tyhle řezníky sem se docela těšil. Jejich hudba se mi líbí, mám rád tvrdší trance. Začátek úžasnej - LED a Binding my time sou pro mě taktéž srdcovky. Pak už to zklouzlo do tech-trance a já se začal ztrácet. Ještě sem si užil Full Tilt a Sympho a odebral jsem se domů. Jednak sem byl unavenej, jednak uši už nestíhaly a navíc sem seděl tak, že mi bassy už celkem rezonovaly a hučelo mi v hlavě. Doufám, že si Rank 1 užiju ještě někdy při trošku jiných okolnostech Smile

Poliaka nehodnotím, jelikož už jsem v tu dobu spal doma Smile

Ohledně záchodů a barů. Bary mě zklamaly - ceny se mohly pohybovat o desetikorunu níž, příště by třeba ona desetikoruna mohla být recyklační a nebyl by takový bordel všude. Koše byly plné, nikdo je neodnášel a trošku mi přijde jako výsměch věta "... takže se určitě nebudete brodit v odpadcích." avizovaná před začátkem akce pořadateli. Ano, je to prasečina od lidí, co tam házeli kelímky na zem než aby udělali pár kroků a kelímek vyhodili, ovšem jednak bylo košů velice velice pramálo, jednak pokud jste se nacházeli uprostřed dění, tak nejbližší koš byl až na kraji, nebo u sloupů uprostřed, což tak jako tak znamenalo prodírat se 5 minut tam a 5 minut zpět. Takže příště vážení pořadatelé - více místa, recyklační poplatek na lahve a kelímky a už od začátku akce přehledně vyznačené umístění WC (ne jako že sem viděl dolepování nápisů "WC I NA DRUHÉ STRANĚ HALY" cca půl hodiny před půlnocí). Takovou akci nepořádáte poprvé, tak už by tam mohly být nějaké zkušenosti. Pak vám ochotně zaplatím za lístek tisícovku v předprodeji a klidně i o deset korun více za pití.
Sin
po říjen 26, 2009 9:03 am
BYL TO NESKUTEČNÝ TRAPAS
Po dlouhé době jsem navštívila větší akci a nechala jsem se známými přemluvit na Pure. To co jsem tam viděla mě dodnes straší ve snech. Armin van Buuren je podle mého názoru šašek počmáranej, kterej si celý večer tleskal a líbal si ruce, na plátnech pouštěl infantilní a líbivá videa a hrál takový sračky, že jsem tohle snad naposledy slyšela když mi bylo 15 na Bravo super Show. A pozor ! Lidi pařili !!!!!
Tohle je přesný zrcadelní odraz toho, kam se naše původní smysluplná undergroundová politika dostala. Tohle nebyla party, tohle byla šaškárna a trapárna nade vše.
Lidi proberte se....party byly a jsou o něčem jiným. A DJ´s si nikdy netleskaj, ani si nestoupaj na gramce, ani nemaj nátělnáky a přeslazený videa.....
WAKE UP !!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po říjen 26, 2009 12:04 am
to Danielson Very Happy Very Happy Very Happy Krůté hodnocení nicméně pravda. Minulý rok sem byl na Armina ve VIP - tento kvůli přátelům normal a příště už zase VIP. Hudba hrála sice dole i nahoře stejná, ale nemusela by mi být zima, koukat na vožralce a bát se jít vychcat. Nebýt tak dobrý zbytek, otočím se u šatny a nazdar do Techtle třeba.
mc0
po říjen 26, 2009 12:03 am
TO DANIELSAN: dobrej pokus, jak je vidět, vždycky se najde někdo kdo to sežere i s navijákem smile47
Hokyn
ne říjen 25, 2009 11:22 pm
to James:
tady děláš z apokalypsy jak kdyby to byl celý svět...uvědom si,že všechny nebaví jen techno.Každému se líbí něco jiného a to lidem nemůžeš rozhodně rozmlouvat.Pokud se lidi na párty baví tak je všechno ok a myslím si že se teď na Pure bavila většina(neříkám že všichni, ale vždycky se pár lidí najde)
d
ne říjen 25, 2009 11:20 pm
TO JAMES a na Apošce nehrajou přehrávači cd? Neni tam trance? jedinej kdo neni přehrávač cd na apo. bude Chris a Speedy J no a pak ty hovada co jedou ten nepopatelnej zvuk hardtechno,to je fakt libovka když to nestíhá ani smažka s gramem pika
Danielsan
ne říjen 25, 2009 11:05 pm
strucne...mel jsem vipko,zadny fronty nekde venku na spinavych hajzlech...zadna mocuvka nebo co to teklo vsude dole v sockarne:) zadny satny venku...nahore to byla mrda..optimalni teplota..skoro zadny lidi,cca 100-150 z celkove kapacity 500.. a hodne krasnych dam!Smile Razz tam dolu jsem obcas zasel ale zdalo se mi,ze je me tam pro ty jezedaky skoda...prece nebudu muset svuj krasny outfit ukazovat nejakym deveckam z mocuvkarny..Smile Cool je pravda,ze jsem rozdal nejake volne vstupy dole tem chudakum,ale jinak jsem se tam nikdy moc dlouho nezdrzel...bylo tam strasny horko a spina... a smrd ze tech hnusnejch lidi.bleee.vune vsudepritomneho pivka,mnohdy i na zemi me privadela k silenstvi Idea vubec jsem si nevsiml,ze nastoupil nejakej Buran...az v prubehu,kdyz ty jezedaci tam dole kriceli jak sileny,kdyz poustel tu elektronickou hudbu,ke ktere staci iq 75,aby pustil desku a nechal to hrat:) Laughing i opicak by to zvladl.. jinak spokojenost.pokecal jsem,obcas sel uloviz nejakou cubku a sel s ni pak na hazl Very Happy vetsinu akce jsem se jen nechaval obdivovat,jak jsem krasny.. Cool ale jak rikam,bylo me tam skoda..tak cau
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
ne říjen 25, 2009 9:11 pm
Kate
ne říjen 25, 2009 9:02 pm
Armin
Smile Smile Myslim ze lidi jsou opravdu prasata!!!!! ale armin za to opravdu stoji Smile Na lidi kaslu,a jsem rada ze za Arminem nemusim jazdit nekam ven a muzu si ho poslechnout tady v Praze.Myslem ze titul nejnej DJ.na svete neziskal jan proto ze ma krasny oci!!!Je BOREC,byl tam pro nas,a tak to ma byt!!!!Kam se na nej se.. Tiesto,jeho hudba je fajn,ale je to arogantni blbec,a lidi ho vubec nezajimaj.Na jeho posledni akci nam to dal myslim hodne najevo Sad Sad A jeste k tomu neporadku,Bordel si delame sami a nemuzou za to poradatele!!!!!! Zachodu bylo dost,nemela jsem problem se na nej v pohode dostat,jen me nebavilo prochazet chcankama,protoze chlapy jsou opravdu prasata!!!!!!!!!!! Mad Mad
Anonymní
ne říjen 25, 2009 8:10 pm
to JAMES a paveell
klucí klucí ... každej dj hraje na tu techniku která vám vyhovuje, když už tady zmiňujete borde co budou na Apo, tak myslim že za trance může mluvit třeba PvD kterej má na hraní slučnou výbavičku
george
ne říjen 25, 2009 8:05 pm
Přestaňte "žrát" konzum a jezděte na pořádné party s pořádnou atmosférou. Začněte chodit na party, které jsou připravované pro lidi a i djs tam jsou kvůli hudbě a ne kvůli prachům. Nezáleží totíž vůbec na tom, jestli je ta party dělaná pro tisíce nebo jen desítky lidí. Nezáleží ani na všech těch světlech, performance, vip vychytávkách atd. Bojíte se, že pak přestanete být "in"? Vykročte z davu, stojí to určitě za to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
ne říjen 25, 2009 7:45 pm
James
Napsal jsi to výborně... ačko bude luxusní hudba a nedá se to srovnat s trance DJs,kteří fakt jen tracky pouští a produkce už vázne. Trance po roce poslechu nemá co nabídnout.
Cr0SbY
ne říjen 25, 2009 7:44 pm
Nastup Armina
James
ne říjen 25, 2009 7:03 pm
Miluju kdyz vidim jak nejakej dj, co vetsinou hraje trance, kolem mixaku jen skace a tanci. Je to vtipny, ze se tomuhle da vubec rict dj. Pro me je to jen obycejnej poustec tracku. Mixovani lidi jako Armin nebo Tiesto je na dost zalostny urovni. Je to ciste jen o vyberu tracku a to zvladne kazdej, kdo ma aspon trochu vkus. Nechapu, jak vas muzou promoteri nalakat na takovyhle amatery. Jsou to jen relativne dobri promoteri bez jakychkoli dovednosti v mixovani. Jestli vam muzu poradit. Domluvte se vas treba 10 000 lidi, sezente dva borce, kteri ty tracky budou poustet, objednejte si Sazka arenu, udelejte tam nejaky osvetleni a usetrili jste Smile Potom uz je jen druha moznost. Prijedte na Acko. Tam totiz uvidite, co jste jeste nevideli. Djs tam nemaji cas na skakani nebo tancovani, protoze pracuji. Vy platite djs za praci, kterou vlastne vubec nedelaji. To se vam na Acku nestanej. Je krasny videt kolik toho zvladne Adam Beyer, Umek, Cari Lekebush, Dave Clarke a nebo fenomeny jako Space Djz a Eddie Halliwell. Kazdej z nich zvladne za jeden track tolik prace, jako Armin za celej set. Volba je jen na vas, ale ten kdo nechce strkat penize PREHRAVACUM PISNICEK, jede na APOKALYPSU Very Happy NAZDAAAR Smile
Anonymní
ne říjen 25, 2009 6:54 pm
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 2 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz