FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 AIR (12.12.2009 - SaSaZu) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

air

koncert sasazu

.
playground love
pá prosinec 18, 2009 6:51 pm
virgin suicides
ta highschool lover se jmenuje Playground Love.
lukes
st prosinec 16, 2009 8:25 am
to radek
no mne se treba akustika salu moc zamlouvala, fakt jeden z nejlepsich zvuku v praze...ohledne te prkennosti: ja jsem mel fakt nekdy pocit, ze to proste neodsejpa.ale proti gustu ...
Radek
út prosinec 15, 2009 9:18 pm
Lahudka...
Kouzelna zalezitost pro narocnejsi posluchace...
Ale opravdu je takovy hrich tancit na hudbu ktera se mi libi?
Prkenejsi publikum jsem fakt nevidel.
Pro me - koncert roku. (i pres dost zoufalou akustiku salu)
soulbass
po prosinec 14, 2009 4:16 pm
no myslím,že koncert byl v sobotu :p
oldclubber
so listopad 07, 2009 12:14 pm
YannD:okej,takže pár je dva Smile no stejně si myslím,že na skladbu lidí co jsem chodí je tohle trochu jiná káva.jinak Vám tedy přeji pěkný zážitek a do SSZ to nebude určitě za vstup,výměnou za trocha tý propagace.Ale tak to chodí.
Pochopil jsem tedy že nikdo z poslouchej na MA nebyl?To je škoda,protože i za ty peníze to opravdu stálo.A o reportáž se musí někde žádat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
darkina
pá listopad 06, 2009 11:51 pm
taky urcite jdu!
Osobne sem o akreditaci na Massive Attack zadala, ale bohuzel. Kazdopadne na Air jdu, tak ci tak listek uz mam, ale fotit je by pro me byla neskutecna cest.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
pá listopad 06, 2009 1:43 pm
oldclubber
Já myslím, že pár se jich najde:-) Já s Ozzbym jsme už dva Very Happy A k Massive - z naší strany samozřejmě zájem byl, a to jak o reportáž, tak i o fotoreport, nicméně Live Nation byli neúprosní a akreditacemi velmi šetřili Sad
oldclubber
pá listopad 06, 2009 12:42 pm
muj názor je ten,že tahle záležitost má specifičtější publikum,kterí budou ochotni dát za vstupenku tolik kolik chce pořadatel.ale obávám se,že zrovna na tomhle serveru bude příznivců jako šafránu.
ozzby:to říkal kdo?nebo je to jen přání?
mimochodem o koncertu Massive Attack ani čárka ani foto,to bych od poslouchej nečekal...ale budiž.Byly famozní.
Scrufa
út říjen 20, 2009 8:48 am
oblíbené
Sing Sang Sung a Love bezesporu nice songy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt září 10, 2009 9:34 am
AIR (12.12.2009 - SaSaZu)
Tak snad uz to bude se zvukem i s barama lepsi .-)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz