FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DROGY VŠEHO DRUHU - co berete? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
kopec
so srpen 29, 2009 12:12 pm
STOJI TO ZA TO?
cau lidi nesnasim tyhle svinstva kamos mel vylepsenej herak z maku a oslep na oko uz na ne nikdy neuvidi radsi pivko FUCK NA DROGY
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxx96
pá duben 17, 2009 1:57 am
...já už nechci kámoše...co to vůbec kámoš je?...Jízdenka do hoven,alespoň tady u nás...i já to prokoukla a to jsem blondýna Very Happy
cbn
so duben 11, 2009 12:59 pm
a já chci svý Confused kámoše zpátky...
...JaRTeKk...
so duben 11, 2009 12:37 pm
pravidlo č. 1) Nikdy se nesjizdej vlastnim zbozim Mad pak vsichni vypadate takhle Surprised
Pieres
so duben 04, 2009 4:19 pm
óóóó
Razz chci to! chci se pořadne zjet kokainem Very Happy
Lopata Josef
st únor 11, 2009 8:19 pm
Ten kdo si dava perniček a nakonec nemuze spat tri dny vypada jak troska a mel by se trochu zamyslet... Nic neni věčný a ani koule neni to nej...
lol
st únor 11, 2009 7:58 pm
jen travu
jenom nekdy travicku Very Happy
Anonymní
út leden 20, 2009 12:43 pm
čínskou polívku
miller
po leden 12, 2009 5:29 pm
Cool hele valčík je to droga skterou jsem si hral 5let!!! a dík tomu chodím do ted k zubařovy nejen že to ničí zuby ale žere vám to radost ze života!! tahá to zvás peníze přemyšlíte kde je vzít jak je udělat od koho koupit!! ale nic vás stoho nedostane myslítesi že nejste závislí???? zkuste kašdej kdo to bere si dat pauzu tak 1měsíc a pak se uvidí kdo se toho dotkne
Anonymní
po prosinec 22, 2008 2:52 pm
ano Heru v cukroví Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po prosinec 22, 2008 2:15 pm
LooLeC
kamo, to bylo mysleno ironicky:) Ale rada dej si kolac nebo peri... Na perniku si muzes taky pekne ulitnout a z extozky se ti muze udelat castym uzivanim peknej bordel v hlave.

Proto je nej kubanec a brcko Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LooLeC
po prosinec 22, 2008 2:00 pm
..
For heerer:

heroin uz je konecna droga na kterou se umira bud predavkovanim nebo jejim nedostatkem ... tak si to uvedom to si radeji dej kolac nebo peri ... peace
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po prosinec 22, 2008 9:22 am
hihi
na vanoce jedine Heracek Very Happy
hihi
so prosinec 20, 2008 7:45 pm
uzit si
ahojky chtela jsme se zeptat jednou jsem skousela ečko bylo t o fajn ale docela bxch si zkuisla neco jinyho ale bojim se toho .. na toho silvestra by se mi sikala nejaka kouzelna pilulka nevite o nejaky nebo mate zkusenosti?? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lolek
st listopad 05, 2008 5:14 pm
jag: no to je hustej koment Surprised byt imunni na fet Very Happy Laughing jinak ta guarana s tebou nema delat nejaky kouzla, jen te to udrzuje abys nespal Smile
alenka
st listopad 05, 2008 2:20 pm
dont_panic
hmmm... az na to, ze ja mluvila o tvoji fotce co se tu zobrazuje... Laughing
Anonymní
st listopad 05, 2008 2:19 am
2jag
no nejlepší bude když si to šňupneš v parku nebo v metru, hlavně na veřejnosti woe! Smile
jag
út listopad 04, 2008 6:24 pm
Guarana
kdo má zkušenost s tou čistou guaranou.... sem si jí včera koupil a hned sem to zkusil..ale nějak nic to se mnou neudělalo...a to sem nikdy neměl v sobě drogu..ýe bych byl nějak imuní... jak je to nejlepší si vzít??
fetka_na_entou
st říjen 29, 2008 10:04 pm
fuuj
Feťááááciiiii
00.hvezdicka.00
st říjen 29, 2008 9:52 pm
Drogy??
pokud drogy tak rači nikdy nic nezkoušet protože pak poznáš i ty krásný chvíle a jak to tak bývá krásných chvil nebudeš mít nikdy dost !....
jinak extáze nezklamala a ani nejmenovanej Kubík z Liberce
Scofield_69
st říjen 29, 2008 9:48 pm
Takže drogy Very Happy no jako neznam nic lepsiho....posloucham tekno a nenecham si ujit zadnou velkou rychtu do matra bych nesel ale zato takkova koule trip nebo houby to je mala mrdicka ktera mi postaci......a hlavne na kouly nejlepsi sexik:)s nejmenovanou Renatou z lbc Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlllavka
st říjen 01, 2008 4:05 am
m.beat
hele ja byl jednou na Citadele zpapirovanej v 9 davam pulku pejpra v 9:30 vchazim do prostoru Boby centra v 10:00 se lidi u saten zacinaj menit v uplny obludy jeden hnusnejsi nez druhej jednou projdu Laser Show Hall a mam dost 10:30 s kamosem opustime vnitrek Boby Centra a do konce party sedime pred Boby v autě HEH dobry ne Wink
papir ani houby na party nebrat ale zase asi jak kdo co snese...
m.beat
út září 30, 2008 3:54 pm
pro žádnou anti smažku: zkuste někdy lidi v boby centru lsdéčko.. stojí to tam fakt za to.. je to úplná paráda.. taková malá dovolená, řekl bych.. je to tam velký a každej zpapírovanej bude mít v boby takovou párty, že.. to snad ani nejde okomentovat Very Happy apokalypsa forever!!! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út září 23, 2008 5:12 pm
Mitsubishi nebo holubice? Rolling Eyes cars of three diamonds! Wink
heerer
út září 23, 2008 4:50 pm
odchazi me HDD??? VYRESENO!
no proto se stala ex. nepopularnejsi drogou tanecni sceny. Ale i tato chemie ma sve stine stranky, nemluve o tom ze dnes to uz jsou sracky ktere kurvej akorat telo...


ZLATY STARY CASY KDY FRCELA DIAMANT ci MITCHUBISI
Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dropsy
út září 23, 2008 3:17 pm
Kulička a kulička

Ahoj lidi tak dam taky jeden přízpěvek.
Miluju trance akce a to všeho druhu je mi jedno kde a na koho to je jde o tu atmosféru tam a o tu hudbu!!!
Jsem schopnej pařit úplně čistej ale i dát si něco dobrýho a pokaždý když jsem si dal kuličku tak sem tu akci měl vždy úplně jinou,je to nepopsatelnej pocit.Nikomu necpu do hlavy ať si něco dává nebo ne a to samý očekávam i od ostatních.Prostě pro mě je koule best věc na akce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTR
út září 23, 2008 1:18 pm
dont_panic
Přesně moje slova! Konečně někdo vyjádřil názor, že láska k taneční hudbě nutně neznamená lásku i k tanečním drogám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po září 22, 2008 2:31 pm
alenka
to ze sem nevyzkousel nic tvrdyho znamena , ze vpdostate na akcich nemam co delat ? Proste to nemam za potrebi, hotovo .
alenka
po září 22, 2008 2:28 pm
to dont_panic
tak ty bys jeste ani nemel mit zkusenost s akcemi... vzhledem k dve foto jsi zrejme jeste i pod vekovou hranici... Laughing se divim, ze te nekam vubec pusti... Laughing
alenka
po září 22, 2008 2:26 pm
to m.key
co ma spolecneho vila Ariel s krtkem? Laughing mno to jsou mi teda kombinace... Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 2 z 5


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz