FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ELECTRONIC BEATS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

electronic beats

roisin murphy prague

electronic beats
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út únor 12, 2008 7:26 pm
Ladida - mix at Electronic Beats, Veletrzní palac 09.02 2007
Přímý link na set Ladidy z EB 2008 v Našem downloadu. TADY
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nixon
út únor 12, 2008 5:13 pm
2 wajdak
proto jsem rikal, ze se na to tesim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 5:10 pm
2 Nixon
To uz tu bylo (sice ne report ale jenom moje vyjadreni) a moc dobre to nedopadlo Wink.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nixon
út únor 12, 2008 5:02 pm
2 wajdak
ne, z nejake, kde si zase budes rozsirovat obzory Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 4:57 pm
2 Nixon
Treba z tehle akce?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nixon
út únor 12, 2008 4:52 pm
2 wajdak
tak to uz se tesim na reporty z pristich akci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 4:44 pm
2 Nixon
No kdyz vynecham Ládidádidu, které mi toho už moc nerozšíří... Wink Kromě UW se mi líbili hlavně Mode&Pfad, ale to uz jsem tu psal...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nixon
út únor 12, 2008 4:42 pm
a povedlo se? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 4:34 pm
2 Nixon
Poslechnout si, kam se účinkující za nějaký čas hudebně pohli, zjistit něco víc o současných party people na podobných akcích, setkat se s přáteli, vychutnat si legendární a oblíbenou skupinu naživo, prostě si opět rozšířit hudební obzory...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nixon
út únor 12, 2008 4:21 pm
wajdak
a proc si tam teda chodil, kdyz i podle jinejch prispevku je videt, ze se ti tam skoro nic nelibilo???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 2:37 pm
2 man
Ja mam na starosti predevsim uplne jine party a ke sve ucasti na EB bych se nemohl vyjadrit tolik zodpovedne jako k akcim, do kterych vidim daleko vic a svym nazorem bych tu pouze rozpoutal sahodlouhe diskuze o nicem. Pokud si projedes prizpevky z nedele a z pondeli, neco malo jsem tam naznacil. Ale jak jsem rekl, k EB se jako reporter vyjadrovat nechci.
man
út únor 12, 2008 2:31 pm
takze ty sis jako clen poslouchej.net platil vstup? Me jenom zajima, za co to dostavas, kdyz nejses schopnej ani na vyzadani v diskuzi napsat svuj nazor na akci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 2:29 pm
2 man
Report mas od YannD, fotky od Acida, Jary. Vstupy zadara? Zkus nad tím třeba trochu zapřemýšlet, ono to moc "zadara" není.
man
út únor 12, 2008 2:20 pm
wajdak
a muzu tedy aleson vedet, za co ty vstupy zadara dostavas, kdyz ani nejsi schopny odpovedet na dotaz obycejneho smrtelnika? Report ani fotky jsem od tebe na webu nepostrehl..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 2:16 pm
2 man
Tady ale vubec nejde o to, jestli mel nekdo vstup zdarma, jestli zaplatil 350,- nebo 550,-. A svuj celkovy nazor na akci si necham pro sebe, pokud dovolis.
Anonymní
út únor 12, 2008 2:13 pm
Vibration
Vibration byla u i mně luxus akce která neměla chybu a za 1 ká Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
microjelen
út únor 12, 2008 2:07 pm
Mno vidím to asi takhle, jestli bude další EB, jako že doufám bude, tak si asi koupím lístek(doufám, že tam nebude hrát dechovka nebo třeba New kids on the block), protože za 350,- Kč to bylo super, nejsem z Prahy a u nás v buranově stojí lístek na průměrnou party 200,- Kč. Jelikož sem od toho žádnej zázrak nečekal, dočkal sem se opravdu squelého zážitku a ta zima se dala přežít. Takže za mě díky za EB
man
út únor 12, 2008 2:06 pm
wajdak
ty jsi mel urcite vstup zadara.. takze jaky je tvuj odborny nazor na electronic beats prosim?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 2:03 pm
2 man
Kdyz myslis...
man
út únor 12, 2008 2:01 pm
wajdak
Ja? Sorry ale za 350 Kc jsem si poslechl tri spickova jmena.. nedovolil bych si stezovat... typicky cesi...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 1:54 pm
2 man
Typicky konzumni navstevnik...
man
út únor 12, 2008 1:49 pm
ahZ
Me to neprislo tak hrozny, nehraju na prepich, nepotrebuju hajzly z mramoru, takze jsem se bavil skvele.. to ze jsem se mackal mi vubec nevadilo, byl jsem preci na UNDERWORLD!!!
ahZ
út únor 12, 2008 1:41 pm
Jan
Pokud je konceptem EB nacpat halu lidma po strechu, pak se omlouvam, skutecne jsem tedy EB nepochopil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan
út únor 12, 2008 12:40 pm
ahZ
Z tve reakce usuzuju, ze jsi koncept Electronic Beats vubec nepochopil. A propo, srovnavat rozpocet EB a Vibrations je uplne mimo misu. Rozpocet Vibrations byl mnohobnasobne vetsi a mezi nami, budme radi, ze Vibrations tu uz nikdy nebudou... nevim zda si uvedomujes i to, ze cca cely rok po Vibrations a MXTronice byla tanecni scena uplne v prdeli, protoze najednou skoro nikdo nechtel utracet sve penize za akce, kor kdyz jejich line-up nebyl zdaleka tak silny jako prave na Vibrations..
ahZ
út únor 12, 2008 12:31 pm
T.mobile vyvaril
Ctu tady celkem nadseny reakce navstevniku a ackoliv nejsem typicky pisatel na forech, prave tyhle ohlasy me
domutily se k EB vyjadrit.
Na mejdany chodim uz dlouho, mam rad celkovej dojem, nikdy nedam jenom na muziku, ackoli bych treba chtel, ale
vek a ehm "zkusenosti" si proste zadaji sve...A to svy jsem zrovna na EB, mega sponzorovany akci, chtel najit
zabaleny pekne v hedvabi, prevazany satenovou snurkou a podany slusnym, usmevavym, cistym a vstricnym lokajem. Jak jinak prece -
Vibrations, akce, ktera se da rozpoctem a "cilem" s EB srovnat, mi to dala (a to i s jointem, coby tresinkou na dortu)
zcela bezezbytku. Jak urcite tusite podle tonu perexu, na EB bylo v mych ocich vsechno jinak..

Na UW jsem se tesil, stejne jako minule v Kolbence a predminule na Creamfields. Zajimalo me, jak
zahrajou na EB, prvnim jejich indoor vystoupeni u nas a zkamanej sem urcite nebyl. Zahrali ze vsech tri konciku v CR nejlip.
Prisli s mohutnym najezdem, originalnim uskupenim masinek na podiu, kdy jim bylo videt pod ruce.
Karlovo hecovani lidi pres kameru sedlo, nelekli se zlomenych beatu a to jak
v pomalejsi forme, tak jako real drumandbass ala Underworld ke konci konciku, zahrali novy veci, oslnili strizlivou, ale mega funkcni projekci,
jak jen ji oni umi. Rozsekali me vyvonenymi najezdy, dlouhymi prechody s jejich typickymi zvuky, ktery ani za mak nenudily.
Nejvic byla skladba Two Months Off, behem niz doslo k preskupeni valcovitych dekoraci na podiu..no proste si se mnou
zvukove i vizualne pohravali a ja jim to zral! Stokrat vic nez ChemBros., ktery jenom kroutej cudlikama a "posilaj si emaily".hehe:-)

Ovsem jeste jedna vec si se mnou pohravala nebo spis zahravala - s mou trpelivosti - a to celkova organizace akce:

Za prve: Doprodej listku. Uz ve fronte na vstup tam zoufalej typek porvaval, ze "prodam lupen! za kilo!" a myslel to
smrtelne vazne.. Nikdo ho od nej nekoupil..A to nevestilo nic dobryho, ze by jeste dodelali vstupenky? To se mi nechce verit, rikam si, kdyz na podzimni
zruseny termin bylo beznadejne vyprodano.. Nebudu chodit kolem horke kase, vstup do Veletrzaku byl pro me dosti velkou ranou.

(S tim souvisi..)
Za druhe: Totalne precpano=rozhoupana podlaha.
Tady uz se nemuzu vyhnout pouziti neslusneho slova: T.Mobile, doprdele, co je to za dogma rict si, "cim vic prijde
partypeople, tim vic huuuge ta party bude" To prece plati jenom na openairech, kde je mista dost, ale urcite ne na indoor akcich!
(S tim souvisi).. Totalni bezohlednost a neohleduplnost lidi. Ackoli sem sam prazak, s timhle fenomenem "ty seš mi úplně lhostejnej,
já chci pařit a měnit pozici kdykoli a kdekoli se mi zlibi a jestli mas problem, tak pod ven" a v takovym rozsahu jsem se potkal jenom a pouze u prazaku
a na prazskych akcich. Sorry, ale v tomhle je Pha fakt nejhorsi. Stejne tak firma, co dodala "ty panaky s napisem security".
V neinformovanosti, hrubym reseni tomu neodpovidajicich situaci, prehlizeni skutecnych problemu a celkove tuposti, by tito gumaci mohli
hrat oblastni prebor (Ti u vchodu byli jako jedini uplne vklidu, vstricni a klidni).

Za treti:
Zima, diky neustale otevrenym dverim, fajn, (abych furt jen nenadaval) vemu si mikinu.

A za ctvrte:
Vypadek proudu na dobrejch dvacet minut na akci s nazvem Electronic Beats je do oci a usi bijici!
Co na tom, ze mi nad hlavou blikaji krasne ruzove kostky a po stenach promitaji pekne "obrazky", kdyz organizator neni
schopen zajistit takovy prostor, ktery by se svymi "elektrickymi moznostmi" mohl spojovat se jmenem "Electronic Beats"!
Nehlede na stejny vypadek na dnb.stagei kolem treti rano...

Vemte si, panove z Tecka, priklad z Vodafonu, Vibrations a Prumyslovyho palace, kam by se veslo mnohem vic lidi.
Zkratka, za 550K jsem nedostal od T.Mobilu ani spetku toho, co mi za korunu dal Vodafone.

Cimz, abych tuhle esej ukoncil, chci podotknout, ze jsem z EB byl (a jsem) dost rozladenej a smutnej, pac UW byli spickovi, nejlepsi,
...ale zazemi poskytnute nasim milym organizatorem bylo priserny a na pest!

Surprised A pritom by stacilo v nechtic ziskanem mezicase po odvolani podzimniho terminu a zjisteni tak velkeho zajmu o akci,
pronajmout Prumyslovy palac (a vsadim boty, ze by to bylo levnejsi) a vsichni by si mohli zatancit, nebo treba i sednout, a ja bych nemusel psat tak dlouhy vyjadreni:-)

Takhle si zatancila akorat Ladida:-)
Andrey_cz
út únor 12, 2008 11:36 am
EB
pro mně osobně to bylo velké zklamání. Jedini, kdo za něco stáli byli Modselektor. Alter Ego absoutlně nazáživný livko, během kterého se skoro nic nedělo. Reakce od publika na "Rockera" se dala čekat, ale potom zase nic. Underworld spíše poslechový, bohužel jsem postrádal onu skvělou atmosféru, jaká panovala při jejich koncertech před lety. Celková atmoška teda na bodu mrazu a to doslova, kdy byla takřka po celém paláci zima a ve předu se zas nedalo hýbat. Dvacetiminutový výpadek elektriky jsem přešel ještě s úsměvem, ale celé EB mě hrozně zlamali. Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út únor 12, 2008 8:44 am
2 Rody
Ze to znelo jako zm*danej hip hop? No tak tomu se musim smat Smile.

Link
Rody
út únor 12, 2008 7:25 am
2 wajdak
Co se ti líbilo na modeselktor ? Vždyť to znělo jako nějakej zmrdanej hip hop.
SiRCy
út únor 12, 2008 2:45 am
EL B F
Total nahovno... nezlobte se na mě, ok beru že může vypadnout zvuk, ok, to se nic neděje, ale prostor!!! Naprosto nevyhovující, nevím že se pořadatelé nepoučí a nepoučí, Veletržní palác byl nafouklej k prasknutí, v zádu nahovno zvuk, vepředu se člověk nehnul, otevřené dvěře ven - jak kdyby bylo léto či co, takže vzadu se bbýt i díky zimě nedalo. A pak samotní Underworld? Mno... kde jsou ti staří dobří... zažil jsem jejich 2 koncerty v ČR a musím dodat že tento byl ten nejslabší... Dříve UNDRW? SUPR! ovšek kde jsou ty doby s Darenem Emersonem a předposlední desky... JJ, stárnou, stárneme... Vzhůru na jiné vydařenější AKCEEEE!!!!
Anonymní
út únor 12, 2008 12:08 am
videjka z Electronic Beats
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další Strana 5 z 7


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz