FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ELECTRONIC BEATS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

electronic beats

roisin murphy prague

electronic beats
Veny
po únor 11, 2008 5:13 pm
no
Alter Ego dost dobrý X Udwrd taky!!!!!! Zbytek o h......(viz Ladidaaaa)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jára
po únor 11, 2008 11:36 am
njn, to ses mohl zeptat, ja bych ti rekl, ze pro tebe se to nerozjede urcite Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po únor 11, 2008 11:16 am
2 Jára
Já pořád čekal, až se to nějak rozjede a až na jednu krátkou pasáž jsem se nedočkal Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jára
po únor 11, 2008 11:14 am
wajdak
nikdo te nenutil, abys to poslouchal...Vim, ze tobe se to urco nelibilo, pac to nebylo sypani hrncu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po únor 11, 2008 10:46 am
Ládidádida? No to teda ne-e Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jára
po únor 11, 2008 9:53 am
Modeselektor rulezz
Taky se mi libili Modeselektor nejvic. Alter Ego taky dobry, ale uz ne tak moc. Skoda ze misto nich nehral treba Trentemöller. Bhuzel sem kvuli praci prosvihnul set Ladidy, kterej byl prej hodne povedenej Sad
Anonymní
po únor 11, 2008 9:52 am
jervin
Ten set od ladidy je fakt luxusni!! Nemas jeste ostatni? .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po únor 11, 2008 8:57 am
Ladida - Eelectronic Beats, Praha 09.02 2008
Záznam vystoupení djane Ladidy
Forum: Hudba ke stažení
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
ne únor 10, 2008 9:49 pm
uff tady se toho nahormadilo,tak abych prispel do chlivku....the mna no. 9 se na tuto akci vubec nehodili a uz vubec ne jako prvni,ale libili....modeselector pro mne byli vrcholem vecera,nemuze se jich dockat na spermu...alter ego nenadchli ani nezklamali,no a underworldy jsem s radosti vynechal,navic ten zkrat - to bylo podle mne znameni ze uz tady nemaj co delat (predem se omlovam pokud jsem se tim nekoho dotknul)
Prcek
ne únor 10, 2008 9:36 pm
Kdo byl podle vás v sobotu nejlepší? Za me jednoznacne Alter Ego!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
a jéje
ne únor 10, 2008 6:09 pm
včerejší axe byla parádní co se hudby týká.ano,lidí mohlo bejt tedy míń ale dalo se to přeci čekat.výpadek taky nebyl moc dobrá vizitka pro nás ale co...myslím,že pak jsme si to vynahradily.
modeselektor zahráli tuším pár skladeb na začátek ze svýho aktuálního alba...to jsem tušil v mých očích trošku nudu ale pak to hoši rozjeli v megabrutálním soundu alá DE scene.Alter Ego taky parádní,tahle valivá masa zvuků mi fakt vyhovuje...No a Udwrd?Byl to profi výkon a vyvážený set se vším všudy,Klasický pecky a pak vypalovačky(ano,pánové znají pořád moc)poslední ca. 1/2hodka před návdavkem byla lehce roztékací a nutila člověka se trošku snít,ale mě to nevadilo a užíval jsem si je až do konce s parádním přídavkem.Dávám za 1.Ladida ukázala,že hraje opravdu dobře a má cit pro výběr tracků.Set se mi moc líbil...i když jsem se zdžel už jen necelou hodku.
Ano byla zima...ale kdyby se topilo,tak si myslím,že by hodně lidí kolabovalo,protože parket byl fakt plnej až moc...takhle se to pěkně vyvažovalo.. Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
ne únor 10, 2008 5:51 pm
2 microjelen
Predstav si, pri tom poctu lidi, kdyby se na zemi povalovaly zavrene pullitrove plastove lahve. Kdyz na ni slapnes a nevis o ni, tak ti podjede noha a uz se to veze... A to nemluvim o tom, kdyz se na nekterych halovych akcich prodava treba sampano, to je teprve sranda slapnout (nebo i skocit) na neco podobneho.
king
ne únor 10, 2008 5:44 pm
vicka
Dela se to bezne uz skoro na vsech halovkach.. jako vsechno to ma sve vyhody ale take nevyhody..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
microjelen
ne únor 10, 2008 5:43 pm
2 wajdak
mno jelikoz sem jeste pred par lety byl pravidelnym ucastnikem partys, a taky sem par let pracoval v organizaci podobny K-centru tak si troufnu rict , že něco o těhle věcech vím. Ale popravdě řečeno, ten názor, že víčka se nedavali kvůli možnejm zraněním mě nenapad, a tím to za něj děkuji. Jsem o kus chytřejší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
ne únor 10, 2008 5:36 pm
2 Rody
Co se ti nelibilo na Modeselektor&Pfadfinderei? Pro me po Underworldech nejlepsi hudebni zazitek. Jejich hudba byla perfektne naslapnuta a energicka, narozdil od "skvele" Ladidy Smile.
man
ne únor 10, 2008 5:36 pm
Ladida
Jsem fakt rad, ze se vcera Ladida tak moc libila... Je mi strasne lito, kdyz ctu reakce lidi tipu "ladida, to neeeee!" nebo "ladida - fuuuj" chapu ze se nekomu nemusi libit nekde v klubu u pole na reprakach z babiccina tranzistoru, ale vcera ladida na "velkym zvuku" byla neuveritelna! kez by se jeji set nahraval...
Rody
ne únor 10, 2008 5:32 pm
Mazec
Podle mě bylo EB vydařenou akcí i když ne úplně bez chyb. V hale byla poměrně velká zima, takže teplá mikina byla nepostradatelná, taky si myslím že by neškodilo trochu méně lidí.Největší kaňkou na festivalu bylo ale vystoupení skupiny modeselektor a Padfinderrei.Nic tak strašnýho jsem už dlouho neslyšel, ale koncert Alter Ego a Underworld byl určitě nejen pro mě dostatečnou náplastí.Taky oceňuju zařezení Ladidy na konec line upu, byla skvělá a akci dovedla do zdárného konce.
Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
ne únor 10, 2008 5:16 pm
2 microjelen
"Jinak to nealko bez víček byl fakt úlet, asi chtěli zabránit smažkám, aby to nezneužívali ke svým účelům."

Velice zajimavy nazor, asi si to poznamenam do denicku Very Happy. Urcite si tam spousta smazek taha strikacky, aby si mohli slehnout behem vystoupeni a proto potrebuji ta vicka, hehe... Pan je asi znalec Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MHD
ne únor 10, 2008 3:53 pm
Tak na přání jsem se k vám taky regnul Smile Moje zážitky z EB jsou celkem rozpačitý. Na jedné straně slušné hudební výkony a Underworld dokázali, že jsou stále ještě legendy. Na druhou stranu opět mnoho lidí na malém prostoru a krutá zima v zadní části sálu díky které jsem nevydržel ani do konce Underworld...

Jinak kdo má zájem o fotky tak už jsou online Smile Reklamu dělat radši nebudu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
ne únor 10, 2008 3:39 pm
ad nealko bez víček
já to zažila už na více akcích (halovkách) a je to myslim mj. taky proto, aby ty zavřený flašky lidi neodhazovali na zem a někdo na to třeba neskočil a nerozflákal se... přece jen flaška bez víčka se dá rozdupat a pak na zemi nevadí Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
microjelen
ne únor 10, 2008 3:36 pm
Na takovýhle akci jsme byl po několika letech, jediné co mi víc něž trochu vadilo byla ta zima. Jinak Modeselektor, Aleter Ego a Underworld zahráli opravdu výjímečně. Trochu mě rozesmálo, že když začali hrát Underworld všichni se honem, honem tlačili dopředu a vzadu bylo dost místa, ale po několika skladbách se začali lidi vracet dozadu, odkud byl dobrej výhled. A jelikož mi pak už byla opravdu zima, radši jsme jel domů, když končili underworld a Ladidu jsem si neposlechl. Jinak to nealko bez víček byl fakt úlet, asi chtěli zabránit smažkám, aby to nezneužívali ke svým účelům. Ale to jim stejně nevadilo, jelikož jich tam bylo opravdu dost Very Happy . Bwt jak hráli ty The man nr 9?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne únor 10, 2008 3:30 pm
Modeselektor
Me osobne vystoupeni Modeselektor spise zklamalo. Nemuzou za to, spise se mi nehodili na tak velkou party. Vzpominal jsem na Booka Shade .-) Tesim se, az si je dam znova na Spermu v klubovem prostredi kde bude mnohem vetsi prostor pro komunikaci.
eldorado
ne únor 10, 2008 3:26 pm
souhlasím, že ladida zahrála naprosto skvěle. takhle dobrej set jsem od ní neslyšel hezkou řádku let. richie hawtin hadr. underworld myslím byli také výjimeční, minimálně v tom, že dvouhodinový koncert se v dnešní vypózované scéně jen tak nevidí. super bylo, že hráli spousty nového materiálu a nebylo to ve stylu "pamětníci vzpomínají". a hlavně nejdůležitější: na nic si nehráli, prostě hráli, hráli, hráli. šlo jim to skvěle a výpadek proudu byl nakonec jen pro dobro věci:) myslím, že slušně překvapili i modeselektor...
Mig
ne únor 10, 2008 2:07 pm
Mildosss
Je fakt ze misto na sezeni nebylo vubec.. teda pokud jsi nebyl VIPko, kde sis mohl dat i nohy nahoru. Electronic Beats jsou klubova zalezitost, takze do megahaly urcite nepatrej a to organizatori dobre vedi..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mildosss
ne únor 10, 2008 2:02 pm
čau lidi. electronic beats byla celekm¨zajímavá akce z mnoha pohledů . začnu tím co mě sralo : 1)nechápu proč prodávaly nealko bez víčka?, copak je to za bordel ?? s tímhle jsem se nikde fakt nesetkal a pivo za 40 ? to mě přijde trochu moc . 2)malý prostor nečekal jsme tolik lidí -myslím si že do budoucnosti na takové velké hvězdy je fakt lepší mýt větší prostor jako např výstavište v holešovicích myslím si že to i akci pomůže a neuškodí jako právě tahle akce protože se fakt nedalo nic nikde jít lidi se ztrácely v davu Mad , 4 ) a myslím si že takový prostor není dobrý přes zimní období byla tam celkem dost a pak zase opětovné horko člověk si nevybere no a příšte možná i pár míst na kraji na sezení .
Jińak musím pochválit všechny účinkující trošku mě zklamali Underworldi ale po tom nepříjemném výpatku proudu dokázaly že stále patří mezi nejlepší¨, alter ego taky famozní , ale nejlepší třešínka na dortu byla Ladida!!! měla perfektní zvukk perfektní rytmus!! to už se ilépe pařilo když pár lidí odešlo --- konec dobrý všechno dobré ale příště to chce trošku víc promyslet !! Idea Rolling Eyes Wink čus majloo
jana
ne únor 10, 2008 2:02 pm
zase přeprodáno! nastesti byl otevreny sklep s druhou stagi a byly WC tam kde vloni nebyly.. koncilo to fakt brzy.. ladida mohla pridat patnact minut a i presto ze jeste chtela hrat, nemohla... divna akce, ale uzila jsem si ji..
Mig
ne únor 10, 2008 1:17 pm
Letos mi to prislo takove zvlastni.. chybela mi atmosféra akce. Nejlepsi mi prisli Alter Ego (hlavne druha cast vystoupeni). Ladida zahrala famozne! Paradoxne asi nejmin jsem se bavil na Underworld, kteri me tak trosku uspavali. Mimochodem ten vypadek elektriky byl fakt hustej.. Nebyli pak nasrani? A moc jsem nepochopil pivko za 40 Kc na sponzorovane akci. Doufam ze budou jeste treti electronic beats napr. s Daft Punk.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne únor 10, 2008 1:13 pm
alter ego
shadowboy
ne únor 10, 2008 12:00 pm
Tak cela akce se mi v podstate dost líbila...co se týka muziky....pravda je ze zima byla ukrutna..v zadní casti u saten....a atmoska do alter ego stala za prd..vetsina cekala na alter ego a pak na samotny kingy : ))z organizacni stranky tomu nerozumim ale zadny problem sem nemel..fronty na baru sou pochopitelne podle me... Idea
k samotnym panum kingum .....sem z nich trochu rozcarovanej zahrali svy stary kousky a za to jim dekuju pak hrali neco co vubec nevim co bylo mozna diky panu magovi dj darenu emrsnovi...omouvam se nevim jak se to pise...

btw. PROSIM ZDA NEKDO VÍTE CO BYLO ZA SKLADBU OD ALTER EGO JAKO PRIDAVEK PROTOZE TA SKLADBA MI PORAD ZNI V USICH...DÍKY....NAPISTE..!!! NEDA MI TO SPAT....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne únor 10, 2008 11:28 am
tak jako... jooo Smile sice mi prislo, ze to bylo tak trochu bez atmosky nez zacali hrat uw, ale jinak super. akorat ta zima v zadni casti byla obcas az moc velka. a nejvic me teda vyprudil barman ve vipku, kterej bezostysne kradl. napred neumel vydelit 338 dvema, nak mu porad vychazelo 179, typkovi malem "zapomnel" vratit petikilo, holcina platila 130 a do dvoukila ji vratil 50.... ale hlavne ze se na vsechny usmival Question
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další Strana 6 z 7


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz