FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SVOJŠICE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

festival svojsice

techno agent dzejar

Svojšice 2011
Houbička
pá duben 11, 2008 12:37 pm
Čumim jak umim,koukam že se vyznáte co? Není to jedno? Jde o to si zapařit a nehadat se pro narodnosti nebo to jetsli je to set nebo vynil.paka SVOJŠKY bydou beztak libový...... Toky Tokátko-máš svatou pravdu-stihnout toho co nejvíííííc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út duben 01, 2008 11:47 am
Paco Osuna a Radial, hmm to zní lákavě Smile jenže se to kryje s Awakenings (28.6) tak Vám nevim, co je za litra vstupného zajímavější? Very Happy

AWAKENINGS FESTIVAL
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út duben 01, 2008 10:55 am
vypada to pekne...
DJs: Paco Osuna (Spain), Rumenige (live), Radial (live; Nl), Christian Varela (Spain) etc.

house: Mischa Daniels (Nl), Chris Sadler, Dan Cooley, Madman etc.

jungle: Matrix (UK), IM Cyber, Katcha + MC Jacob, Brooklyn (aka Juanita Juarez), Philip T.B.C., Sayko, Deadly Viperz (Akira + Anakin), Nitropank (Nitrous + 2k)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne březen 30, 2008 10:28 pm
to neni set, ale vynil ty pako...
Aktamix
st březen 12, 2008 7:23 pm
HS
no jestli poslouchat hardstyle tak to už mě raději mučte karlem gottem....při poslechu puta madre se mi navaluje...karla G. můžu ignorovat ten nefušuje elektroniku
Anonymní
út březen 11, 2008 1:06 pm
Tipnete si nekdo headlinera techno stage? Tento tyden by mel byt znam...
Verrdysek
út březen 11, 2008 12:08 pm
Ale Svojšice pořádá Agent ty trubko!!!! tak sem nepiš takový kraviny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne březen 09, 2008 11:48 pm
nejspíš
nejspíš pojedu, budou to moje první svojšice, letos toho chci zvládnout co nejvíc Smile)
Rody
ne březen 09, 2008 4:28 pm
2 národy
Co meleš o Showtek?Z čeho se mám probrat ty primitive?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne březen 09, 2008 4:24 pm
ble
schranzz bych na Svojšky nesral,to si běžte ke konkurenčímu Agentovi nebo na Apošku! Svojšice by měly zůstat věrný technu,hard-technu,šak i tak chodí dost lidí ne? Cool
Národy
ne březen 09, 2008 2:11 pm
to Rody
formulovat věty umíš jen ty a pan prezident ty hlupáku....ps pet duo by nikoho nezabÝli,ale pet duo nejsou Showtek ani jiná jim podobná sračka..tak se prober.....
Rody
ne březen 09, 2008 3:09 am
2 ondra F
Hm, tak tady týpek neni schopnej sformulovat větu tak, aby dávala nějakej symysl, takže mu asi jde hodně o muziku. Cool
Rody
ne březen 09, 2008 3:07 am
2 johnrush
Svojšky jsou prostě techno mejdan pro všechny, celá ta noc by měla mít svůj vývoj a nějak gradovat.Určitě by nikoho neurazili Pet Duo v pět ráno, ale jinak v hlavním čase si myslím, že by ,měl vystoupit kvalitní techno umělec, typu liebinga apod.
d
so březen 08, 2008 9:35 pm
no k tomu eurodiscohard zvuku, scooter asi musi byt radi ze maji nasledovniky kteri to nekam dotahli, kazdopadne, proc showtek neurazi jine styly elektronicke hudby? no museli byt vazne hloupi, coz asi nejsou kdyz hraji pro tisice dresscode lidi ze? kazdopadne nekdo kdo produkuje, objektivne vzato, nevetsi brak, tezko najde styl v elektronice do ktereho by se obul, proste takovy neni.. Jejich tvorba je hloupa (omluvte me, vim ze se vam to libi, znam lidi co maji radi rnb nekdo zas folk, proste chodi to tak) presto ovsem je jejich hudba ve srovnani s jakymkoliv stylem (vyjma nemeckyho hardcore techna zacatku devadesatych let) a to napric lety a od rovnych po lamane beaty, proste tim nejprostodussim co spatrilo svetlo sveta, je to k smichu. Co je iovsem k placi, ze funguje biznis, marketingove studie, z kterych vyjde, ze mnostvi lidi co nemaji hudebniho vkusu na rozdavani a radi se prefetujou s tisicemi dalsimi na mega akci se spoustou dokonalych svetel laseru apod. a jedno jaka barva figuruje v nazvu akce, tak tento pocet mnoho, mnoho a mnohonasobne prevysuje pocet lidi pro ktere je elctronica zivot a a dokazou ji vnimat, citit a ocenit kdyz je neco skutecne dobre a krasne...
Ondra F.
so březen 08, 2008 6:16 pm
fuck you
jsem cíta a mám své psychopatické techniky.....podívej na ně http://www.novinky.cz/clanek/134903-bush-vetoval-zakon-zakazujici-mucive-vyslechy.html
nenutí mě nikdo??to myslíš vážně???ležím ti opravdu tak v žaludku že musíš shazovat něco o čem nemáš ani ponětí?jsi obyčejnej CHUDÁK..já si sem budu psát kdy chci a co chci!!!!!!dokad na mě nepošleš MRS Putu..ty tedy podporuješ showtek a hardstyle (miluji je mám jejich trička a plakáty a spoustu fotek) v ČR?a na Svojšicích??mužeš si bejt ku.va jistej že kdyby tam hráli showtek,tak se tam na místě pobliju..neděs tu lidi se stahováním jejich alba...takhle pitomej tu nikdo není....agent nemuže snad čekat že ho bude někdo podporovat v hardstylu na summer?měl si to nechat ku.va pro sebe..a nee si tu hrát před pařmenama na někoho,kdo nemužeme vědět jestli opravdu je...chápeš too????nechápeš nic UBOŽÁKU...Řekl jsem no comment,tak se starej sám o sebe sobče.....strč si SHOWTEK do p.dele omezenče......NO COMMENT OKEJ??další comment mě bude nutit reagovat a to nechci......sím sím kamaráde Wink a neber to tak vážně..jsou to jen písmenka...
Yarin
so březen 08, 2008 5:25 pm
Ondra F.
ty seš nějakej cíťa, pokud vím tak tě nikdo nenutí nikam chodit na párty a psát sem už vůbec ne. Co takhle doporučit lidem celé album Showtek a né jen jednu věc, která opravdu je asi nejslabší z jejich produkce. Aby si člověk mohl udělat opravdu nezaujatý obrázek o jejich tvorbě. Mají mnoho kvalitních vlastních věcí a rozhodně jsem v rozhovoru s nimi nenašel nějaké bezduché a nepodložené napadání jiných hudebních stylů.
Ondra F.
so březen 08, 2008 2:53 pm
HEEEY
Moc bych se do této diskuze neponořoval,protože jde dělat jistě něco smysluplnějšího....nikdo jim neporučí,musí si poručit sami v sobě.....ale muj pohled na věc je takový,že ač proti tomuto stylu NIC NEMÁM,tak ho NECHCI,NECHCI,NECHCI na svojšicích...ta muzika je takovej šit že zlatej Paul Van Dyk.......mluvím o tomto http://youtube.com/watch?v=V67yml2pCYY&feature=related

A to chceš Alexi a ostatní od agenta na SVOJŠICÍCH??Si děláte prdel néé ze mě??? stojíte na straně kvalitní hodnotné smysluplné muziky???samozřejmě že se nezastávám šméček..NE NE A KU.VA NEEEEE ale máme-měli jsme tu nějakou kulturu,kterou udávalo kvalitní Techno a pak?SHOWTEK ,PAUL VAN DIK,HELENA VONDRÁČKOVÁ...TO CHCETE??????kupte si prosím jejich trička...dokud je čas...ukažte tím svojí bezduchost.....a nekomentujte mě jsem blázen a vždy asi bohužel budu ..proto jsem se vrátil k putovi,přijde mi abnormálně vtipný.rozumíte?
johnrush
so březen 08, 2008 11:21 am
no jasny hardtechno urcite,to slovensky cinkani je uz out.jinak ostatni stage jsou v poho,jen to techno proste zmena.
Rody
so březen 08, 2008 11:03 am
2 johnrush
Nechápu co se ti nelíbí an svojškách.Svojšky jsou prostě tradice a super mejdan.Tobě se nelíbil minulej ročník a výkony vystupujících na main staGEI?řÍKÁŠ TOMU OLDSCHOOL TECHNO? A co se teda podle tebe hrálo na předminulejch ročnících , kdy jak jsem pochopil ještě svojšice podle tebe nešly do kytek? Uvítal by jsi radši na halvní stagei schranz, nebo hardtechno? Svojšice jsou jedna z posledních techno akcí, kde si člověk má možnost poslechnout klasický techno umělce, kterýž ve světě techna něco dokázali.Docela by mě zajímalo, jak by sisi ten novej koncept představoval?Udělat třeba ze všech tří stageí drumík?nebo Hrát celou noc nějakej výplach? Chtěl jsem ještě říct, že kromě millse, kterej se fakt moc nelíbil skoro nikomu, byli všichni super, slyšeli jsme skvělý sety a hlavně ráno, pánové Beltram, Boss, elektrabel a Lordspace pěkně rozštípali.Jenže to už jsi tam asi nebyl, když si stěžuješ.
johnrush
so březen 08, 2008 10:36 am
to se jede u vas ve svojskach? to je teda pekna pruda.....Smile
johnrush
so březen 08, 2008 10:35 am
jak tady nekdo psal,ze ty Svojkyposilaj do kytek.tak chci jen rict,ze ty svojsky jsou pod drnem uz minimalne 2 roky.minulej rocnik,byl tak prisernej ,ze bych radsi sel do upocenyho lka ,nez bejt ve svojskach .proste main stage je nejhorsi na ceskych festivalech vubec,to hrozny oldschool techno a minimal ,se neda poslouchat .jen vzkaz promoterum,st to je ted kdokoliv,proste bud ty svojsky zruste,pze to je ostuda ,co se tam deje nebo upne novej koncept...Smile dik cus
Alex
pá březen 07, 2008 11:32 pm
Já prostě tomu nerozumím. Škoda že nevidíme více do jádra věci. Nejhorší na tom je, že to odneseme zase my lidi. Stojím na straně Agenta. Nemám ho sice kdoví jak v lásce. Mám ale pocit že rukopis Svojšic je ryze Agentův. Nechci tím říct, že Džejár nic pro Svojšky neudělal ale byl vždy v Agentově stínu jako Dj a myslím že i jako člověk. Nicméně Džejár se nezapomněl chovat jako čech. Je majetnický, sobecký, lakomý hajzl co prodá matku za postup. Převleče kabat z minuty na minutu. Není to u mě chlap je to obyčejný bullshit!!
lady_lucy
út březen 04, 2008 10:09 am
Lidi a není to jedno???Spíš se modlit a doufat,že Svojšky budou a dopadnou dobře.....a budou super,dorazí všechny djs a prostě ,aby vše dobře dopadlo??????a neřešit tady věci,který se nás vůbec netýkaj???Pže sami moc dobře víte...že s tím nic neuděláte????
998
po březen 03, 2008 5:36 pm
jak je to dvd dlouhý??
IIIIII
po březen 03, 2008 4:45 am
co je to za recenzi ? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
čt únor 21, 2008 2:27 pm
dzejar dela skvely akce v pardubicich, viz posl christmaska napr., agent se taky cini, (i kdyz technomasters me silne zklamaly,ale tot jen muj osobni nazor), je to skoda,ale cas jde dal, kazdej si pujde po svym, Agent ted dela v Pard. zase Rushe, treba bude akci o to vic Cool
hans
čt únor 21, 2008 10:59 am
Svojšice
nejlepší festival kterej si nenechám nikdy ujít
Anonymní
st únor 20, 2008 3:42 pm
PACO OSUNA??
Jak tady zaznelo.. Paco Osuna bude hrat jako hvezda warm-upu Svojsice v Roxy.. takze by zahral i na Svojsicich??
převzato z fóra techno.cz
ne únor 10, 2008 2:03 pm
myslím, že tohle je bez komentáře
Michal Kříž
Budíček, vstávat!

Vážení, co do toho „opravdu vidíte“, dlouho jsem váhal, jestli se mám této, z větší části zoufalé, diskuse zúčastnit, nebo si to mám nechat až na svědeckou výpověď k soudu. Některým vševědoucím účastníkům diskuse oči stejně neotevřu, ale některým třeba ano, takže to smysl má. Pojďme na to. Nejprve kdo jsem, protože ze sprostých a urážlivých anonymů je mi na zle a nemají pro mě vůbec žádnou vypovídací hodnotu. Jsou jen důkazem slabosti, české malosti, lží a zbabělosti. S Danem Kafkou, majitelem Techno.cz, jsme za 12 let vybudovali jednu z předních českých internetových agentur, která má výborný kredit mezi odborníky i uživateli našich řešení, podnikáme čestně, podporujeme neziskové projekty atd… Těžko mě někdo může obvinit z nedůvěryhodnosti či nějaké podobné levárny, o jakou tady jde a pokud ano, ať mě navštíví a můžeme si o tom promluvit. Martina znám deset let a je to můj nejlepší kamarád, jsem tedy jasně „podjatý“ a zaujatý. Znám ale dobře i Petra a vůbec celou taneční scénu, protože jsem Danovi pomáhal roztlačit projekt Techno.cz a od samého začátku jsem byl u toho, když se české party podhoubí začalo tvořit a růst. Znám poměrně detailně a hluboko do historie i pozadí Svojšek a mnoho dalších faktů v této kauze.
Každopádně Martin je člověk, kterého si vážím za to, co dokázal, naprosto 100% mu věřím, znám jeho rodinu, starosti i radosti. Ano, je na peníze a je s tím někdy otravný, ale to nic nevypovídá o jeho zásadách, spolehlivosti, profesionalitě při práci nebo férovosti, když jde o obchody. Tlak na co nejnižší cenu subdodávek se dá realizovat jen tam, kde to protistrana dovolí, tak to bylo v obchodě vždycky. Jako dobře informovaní jistě víte, že Martin už v Čechách moc nevystupuje, můžete ho vidět spíše v zahraničních klubech a na festivalech. Renomovaná berlínská agentura Kne´deep si ho asi těžko vybrala pro jeho neserióznost a neprofesionalitu. Poznal jsem osobně spolumajitelku a šéfku této agentury, DJ Rushe i další DJe, patřící do tohoto týmu. Všichni si Agenta váží a mají ho rádi, panují tam diametrálně odlišné vztahy od naší závistí a nepřejícností prostoupené scény. A věřte mi, že vystoupení na festivalech s 50 000 návštěvníky, produkce, servis pro DJ atd.. jsou jiný vesmír ve srovnání s českými poměry, profesně i finančně. Nemyslím to nijak zle ani pohrdavě, to je prostě fakt, daný velikostí trhu. Tolik k tomu, jak by si chudák Agent bez Džejára ani nezahrál, vždyť on by si bez něj ani nic nevydělal, vlastně by byl úplně ztracený. Štěstí, že má tak dobrosrdečné kamarády. Myslím, že Aleš Bleha to celkem vystihl s tím, že to byl Martin, kdo táhl Petra nahoru. Kdo si myslíte, že dával vlastní prostředky do produkce prvních ročníků Svojšek, kdo půjčoval Petrovi peníze a podporoval ho v době, kdy na tom nebyl nejlépe? Kdo asi na začátku dodal festivalu renomé svého jména pro partnery, sponzory a účinkující? Asi jste četli někdy v minulosti tiskové zprávy a prohlášení ke Svojškám, vždycky tam na konci bylo něco ve smyslu „ za pořadatele/pořadatelský tým – Agent a Džejár“. Ne jeden z nich, vždy oba dva. Měl bych to vědět, když jsem to psal nebo opravoval. Nejsmutnější na tom je, že jsem měl tuhle dvojku rád tak jak fungovala před třemi lety. Zažil jsem fajn chvíle s oběma a já osobně nemohu proti Džejárovi říct nic špatného, vždycky se ke mně choval hezky. Jisté každopádně je, že to dělali spolu a podíleli se na tom rovným dílem, což bych si rozhodně nikdy nedovolil zpochybnit tak, jak to udělal Džejár ve chvíli, kdy se označil za jediného právoplatného následníka trůnu a Martinovi přisoudil roli nepotřebného pohůnka. Proberte se, to je přece hodně jednoduchá matematika.
Ještě k příspěvkům samozvaných zákonodárců a příležitostných právníků v této diskuzi. Slovo „mediátor“ už jsem někde slyšel Smile, sám jsem se snažil vzít na sebe roli prostředníka a požádat Petra o nějaký férový postoj či aspoň komunikaci v době, kdy s Martinem už pár měsíců odmítal mluvit. Myslíte, že to k něčemu bylo? Petr mi na poslední schůzce slíbil, že se s Martinem sejde, aby se domluvili. Výsledkem byl e-mail, ve kterém mu oznámil, že již nebude jeho služeb dále využívat a že nechce, aby ho ještě někdy kontaktoval. Tomu říkám férové vyrovnání, vlastně to je skoro učebnicový příklad vděčnosti a uznání. Ochranou známku si Martin podal k registraci ve chvíli, kdy bylo jasné, že komunikace je na nule a že to pravděpodobně skončí kudlou do zad. A že nemá na nic smlouvu(y)? Už pěkně dlouho existuje smlouva, která měla formalizovat jejich vzájemný vztah v obchodním případu Svojšice, tu smlouvu Petr nikdy nepodepsal, ačkoliv jasně upravovala jejich vazbu k festivalu v poměru 50:50. Proč asi, když jeho úmysly byly vždy jen čestné? A smlouvy na pronájem areálu a další provozní věci napsané na Petra? Ty by spolu s účty možná zajímaly finanční úřad, u soudu písemná smlouva neznamená automaticky více než ústní a budou rozhodovat důkazy a svědecké výpovědi. Pro obě strany i festival by byla nejlepší dohoda, kdy by si Petr nechal Svojšice a s dlouholetým společníkem se adekvátně vyrovnal, i když vím, že pro Martina už to teď není jen otázka peněz (určitě neumře bez Svojšic hlady Smile), ale spíše principu. Pokud k domluvě nedojde a vyhrotí se to na krev, využiji veškerých svých schopností, znalostí, kontaktů a prostředků, abych Martinovi pomohl obhájit to, na co má morální i právní nárok. A rozhodně to nedělám a nemusím dělat pro peníze, jen nemám rád strkání hlavy do písku a českou slepotu vůči okolí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne únor 10, 2008 1:10 pm
ubohá fraška
ubohá fraška, koho to zajíma ... Surprised když se dva perou třetí se směje ... Cool
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další Strana 25 z 26


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz