FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 Forum pro Gaye a Lesbičky. « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Namornik
st listopad 02, 2011 9:02 pm
3.5 milionů lidí na gay pride, Brazil..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Namornik
út listopad 01, 2011 12:25 am
wow
Děkujeme.
xxxx
po říjen 31, 2011 10:48 pm
a o tech zapadnich bohatych zemich jsi me take pobavil Very Happy
xxxx
po říjen 31, 2011 10:47 pm
jo tak, evropska unije kyvla tak to musi byt zakonite svate?? Smile
Nevim proc do toho tahas GB resp zapadni evropu, ktera nas dokonce zivi???!
Jak rikam, jsem tolerantni, myslim si ze i nejakou inteligenci jsem pobral avsak stojim si za tim, ze 2chlapi vychovavajici dite od utleho veku neni prirozene a hlavme dle selskeho rozumu dobre.
At se ti to libi, nebo ne:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Namornik
po říjen 31, 2011 10:17 pm
miliarda kývla ano...vyspělé a bohaté země...
Ono...již, i Evropská unie...schválila adopce pro gaye...a lesby...tzn.....víc lidí ve Velké Británii...atd....tím.méně práce na východě,CZ,SK...a na to ,že vás od revoluce tyto země živí..bych také přihlížel...další věcí jsou takzvané adoptivní matky....kdy gay SVOJE-NE VAŠE! SPERMA věnuje adoptivní matce k donošení jeho.....jde-li o registrovaný pár...jejich dítěte...matka odevzdá po právních podepisováních dítě,bud anonymně ,nebo jinak ,dítě gayům...kteří SVOJE dítě vychovají...cena cca 20 000 euro..za devět měsíců...což nemusí 99 procent čechů ani zajímat...myslím tento nový hodnotový žebříček....další věcí je jak se postaví k těmto dětem....ostatní...jestli s homofobií....což je na východě,pravděpodobné....protože výzkumy na toto téma určitě neplatili,čeští občané...a určitě neprobíhali v CZ ,SK,UKRAJINĚ...a podobně..a je toho ještě hodně co se učit...důležité je myslet,na to ,že nejde o vaše děti!!Abychom se nedostávali do nějakých paranoidních konfliktů!!A pak, vidím ty pohledy...na turisty....kdo přijede s takovou rodinou třeba do Prahy...otevřená pusa...jak v pomocné škole. Crying or Very sad
xxxx
po říjen 31, 2011 8:29 pm
delejte si co chcete, ale dat vychovat dite gayum ci lesbickam mi prijde jako totalni zhovadilost!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Namornik
po říjen 31, 2011 6:02 pm
K.N.O.R.R
K.N.O.R.R Cílová skupina - gay rodiče.

Už dlouho jsem měl tento nápad a nyní i kamarád, s kterým si občas vyrazíme s děckama na procházku, výlet či k vodě, mne v tom podpořil. Tak jsme založili, zatím neoficiálně, Klub NeObyčejných Rodičů a Rodin.
- Znáš ještě někoho takového?
Ne, neznám, ale věřím, že existují, že jsou blízko, že jích je hodně a taky mají zájem poznat někoho, jako jsme my. Ať jsou to tatínkové či maminky, singl či zadané,utajené či vyoutované, z partnerství či rozvedených manželství, určitě touží po něčem podobném – užívat si příjemné chvilky se svými ratolestmi a sdílet to ještě s někým, kdo pro to má pochopení. Děcka se vždycky domluví hrou, a my si pokecáme o svém.
A věřte, děcka jsou v pohodě!

Plánujeme:
- Dovolená s dětmi I.
Prodloužený víkend v penzionu 5.-8.05.2012 s výlety a programem pro děti a dospělé), podrobné informace budou zveřejněny zájemcům.
- Dětský den a pochod Prague Pride (srpen 2012)
- máte-li jiné nápady, prozraďte je nám, a můžeme je zrealizovat společně.


Nejde pouze o společné zájmy volného času, chceme pomáhat jedincům s podobným osudem a nelehkým coming-outem, chceme přispět k výchově open-minded společnosti, chceme podporovat uzákonění sociálněekonomických prav gay rodičů a jejích partnerů, např. na adopci dítěte apod. Jsme v začátcích, potřebujeme hlavně morálně a třeba i organizačně podpořit. Uvítáme zájemce, přátelé a nové členy klubu, a těšíme se na společné aktivity!

Více info a kontakty na new.iboys.cz/K.N.O.R.R
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Namornik
po říjen 31, 2011 1:54 pm
H.P.
Daniel Radcliffe se stal mluvčím organizace pro prevenci sebevražd mladých homosexuálů. Podle Daniela je potřeba bojovat s homofobií a mladým lidem pomáhat smířit se se svou jinakostí a nebát se jí projevovat.



Sám Daniel investuje své vlastní peníze do prevence homofobie a jejich následků. "Vždycky jem nenáviděl všechn lidi, kteří nebyli tolerantní vůči gayům, lesbičkám a bisexuálům," prohlásil Daniel.



"Jsem hrozně štastný člověk, který může pomáhat nebo s tím něco dělat. A fakt, že jsem heterosexuál dokazuje, že i heterosexuálové se o to také zajímají," dodal mladý herec.



Se společností pomáhající mladým lidem projít coming outem spolupracuje už od roku 2009. "Homofobie se mi hnusí. Je to nechutné, zvířecí a stupidní," prohlásil Daniel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Namornik
po říjen 31, 2011 1:15 pm
Ano....CANADA,VELKÁ BRITANIE,ŠVÉDSKO....jsem pro..
Ano...posílám jméno a hlas ,na glpartnerství.cz Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Namornik
po říjen 31, 2011 1:12 pm
Forum pro Gaye a Lesbičky.
Dobro dětí ve všech rodinách



Ministr pro lidská práva má vládě navrhnout, aby pověřila ministryni spravedlnosti vypracováním novely zákona, která by odstranila zákaz individuálních adopcí pro lidi žijící v registrovaném partnerství.

My, níže podepsaní:
•se ztotožňujeme s odbornými zjištěními, že i lesby a gayové mohou být dobrými rodiči [7],


•souhlasíme, že ohled na práva dětí a jejich dobrou výchovu jsou na prvním místě (a paušálním vyloučením potenciálních adoptivních rodičů bez pádného důvodu se jim omezují příležitosti vyrůstat v láskyplném a harmonickém prostředí mimo dětské domovy, které mají být vždy jen náhradním řešením),


•považujeme zákaz osvojení pro registrované partnery za neopodstatněný a diskriminační,


•podporujeme koncept, který by nevylučoval neodůvodněně žádnou skupinu žadatelů o osvojení a umožnil individuální posouzení osobních kvalit a zázemí všech zájemců,


•žádáme Vládu ČR a Parlament ČR, aby připravily a přijaly takovou změnu zákona o registrovaném partnerství či jiných právních norem, která by odstranila apriorní zákaz individuálního osvojení pro osoby v registrovaném partnerství.



Martin Strachoň, STUD Brno
Kateřina Beňová, Gay a lesbická liga
Aleš Rumpel, QFF Mezipatra
Tereza Mikšaníková, eLnadruhou
a další



--------------------------------------------------------------------------------

[7] Např. American Psychological Association: http://www.apa.org/topics/sexuality/orientation.aspx (str.5)
Další zdroje: http://www.glpartnerstvi.cz/rodicovstvi/siroka-vedecko-odborna-shoda-na-vychove-deti-stejnopohlavnimi-pary.html
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 Strana 6 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz