FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SUMMER OF LOVE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

summer of love

hipodrom ales bleha

summer of love
mun
po březen 31, 2008 10:16 am
hurá dj rush přijede, no konečně už tu dlouho nebyl Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po březen 31, 2008 9:01 am
dereck
to bude tim, ze newska vysla v den kdy mel vecer zahrat v pardubicich .-) o rok drive byl na pigfestu..
dereck
po březen 31, 2008 8:58 am
"DJ Rush po roce"??? nebyl tu minulý týden???
z některých silných slov některých osob se mi chce fakt grcat, a takoví tady jsou a dělaj fesťáky.... :-\
man
po březen 31, 2008 8:14 am
chris
on uz toho ales bleha rikal.. bohuzel je to clovek, ktery si neumi stat za svym slovem a veci prehodnocuje jak se mu to hodi na kram... viz napr. trance na sol atd atd..

neni nic spatnyho na tom menit sve nazory, ale bez tech radikalnich tvrzeni by to pak vypadalo mnohem lepe .-))
chris
po březen 31, 2008 8:01 am
nerikal nahodou Ales Bleha v minulosti,ze uz nikdy Rushe,ze s nim nema moc dobre vztahy??... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
ne březen 30, 2008 9:22 pm
Tak dle Myspace, což je třeba vždy brát s rezervou... Popojedem Smile by na SOL měl být mistr mutterfucker Teebee v B2B setu s Calyxem. Pro mě vcelku zajímavá zpráva:-)
http://collect.myspace.com/index.cfm?fuseaction=music.showDetails&Band_Show_ID=27238166&friendid=24479232
Detox
ne březen 30, 2008 2:27 pm
SoL je v mích očích nejlepší Český festyval zaměřený na elektronickou hudbu a včichni opravdoví klubeři by si měli vážit práce a vytrvalocti AB a celého týmu jenž SoL chystají. Vždyť má dobré jméno u lidí v zahraničí. A která česká akce se tímto může pochlubit,leda snad Apokalypsa.Je mi líto, že pokud se akce vydaří mluví se především o DJs co vystupovali a né o lidech jenž za tím vším stojí.AB díky Wink Přeji hodně síli do dalších akci a 16.8. v Arrow Pardubkách naschle
Darkie
so březen 29, 2008 10:24 pm
dj rush!!!!!!!!!!!!!!!pwn all ale ja zas budu vytrvalejsi dame s nim zavod kdy dyl vydrzi hehehehe Twisted Evil
Swobitch
so březen 29, 2008 8:11 pm
SOL - closer to your ears, every year !
Zdravim, chtěl bych jenom říci asi následující: moc nerozumím lidem, kteří tady kritizují festival s teprve prvními třemi (čtyřmi - space djz) zveřejněnými jmény vystupujících. To hlavní co bych ale chtěl říci je to, že SOL je u nás jakožto pravidelný festival elektronické hudby opravdu nejlepší a to bez diskuzí každej rok. Navíc se snaží jít každým rokem dopředu a nestát na místě. Na Summeru jsem byl několikrát a pokaždý, když jsem se zúčastnil, tak line-up rozhodně nikdy nezklamal, spíše naopak ! Minulý ročník dostal více prostoru trance a letos by měl být na řadě i drum and bass.

Na co si sakra ztěžujete, jen si počkejte na zbytek line-upu a uvidíte ! Myslím, že celkem jistě, co se do kvality hudby týče, převálcuje Creamfields.

KÉŽ BY BYLO VÍC TAKOVÝCH FESTIVALŮ JAKO JE SUMMER Smile

Respect to AB
liebing
so březen 29, 2008 5:23 pm
Další jméno:DJ RUSH Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
click joe
so březen 29, 2008 1:00 pm
to by se ales nedoplatil.. jedine jednotlive :)


silnej booking..
THC
so březen 29, 2008 11:59 am
MINISTRY na SUMMER! Very Happy
liebing
pá březen 28, 2008 11:01 pm
Co takhle: DAFT PUNK,WESTBAM,MISS KITTIN,PANACEA,REDHEAD,ANDERSON NOISE,ANTHONY ROTHER,MARK NORMAN,ERNESTO VS BASTIAN,SCOT PROJECT,ALEX BAU,KORSAKOFF Arrow To by byl line up!!!!!
ales bleha
pá březen 28, 2008 11:41 am
no pistolero, to je presne ono proc je mi smutno... radsi no comment.

prisaham, fakt uz nebudu psat na chaty. hazeni perel svinim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
čt březen 27, 2008 11:56 pm
AB
..btw ted jsem si taky precetl cely tohle forum a netusim z ceho ti je smutno a co ti tolik vadi ze volis takhle utocnej styl psani, ohlasy na SOL tu jsou veskrze pozitivni, stejne jako na prvni ohlasene artisty Smile

prijde mi, ze posledni dobou vedes stale tu stejnou rec o tom jak jsou u nas lidi blby a povrchni a jak umej jen anonymne kecat na forech... ovsem nejaky kloudny diskuse se od tebe clovek moc nedocka :/

debaty o stavu/urovni sceny by se mohly vest donekonecna.. ovsem djs a kapely co tu byly uz xkrat by se taky mohly vozit kazdej rok, ze?

na minulym SOL me treba hodne bavila Heavy Mental Stage protoze predstavila pomerne dost svezi jmena..

peace voe.. Idea Cool
ales bleha
čt březen 27, 2008 9:54 pm
TO DANCE GIRL
ano, nekomu se staci jit ozrat vedle do hospody a muze mu k tomu hrat nejlip fotbal-...

to jiste...

precti si jeste jednou co jsem psal, prosim...

a neodpovidej po zbeznem precteni:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
čt březen 27, 2008 8:01 pm
AB
nejsou nahodou party o zabave? o tom proste se jit vecer nekam pobavit? uzit si?

To nepochybně jsou, ovšem někomu stačí jen se pobavit a už tolik neřeší jakej interpret hraje, jakej hudební styl, potažmo jak kvalitní ta hudba je; kdežto někdo jde na tu akci především s vidinou hudebního zážitku, má vyhlídnutýho interpreta, kterýho chce slyšet a jde mu primárně o to, co bude nabídnuto jeho sluchovejm orgánům a ne o to, aby se pobavil... samozřejmě nejlepší je spojit oboje Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
čt březen 27, 2008 7:36 pm
Sensation : Dobrý
Summer : Dobrý
Creamfields: Špatný
Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
čt březen 27, 2008 7:27 pm
TO: AB
To víš, všichni jsou tak prázdní a falešní... Ale nechme citacíSmile Něco na tom bude, samý kecy v kleci a skutek utek... Všechno je to jen spotřeba. A čím více se partypeople nabídne, tím více budou chtít - ze spotřebitelů se stávají turbospotřebitelé, kteří se profilují na svých požadavcích, jež jsou stále hůř a hůř splnitelné. To jsem z toho filozof:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
čt březen 27, 2008 5:50 pm
ABCD
LOL
Wink

radsi nekomentuju.. ac bych se opravdu s chuti rozepsal...
Ales Bleha
čt březen 27, 2008 5:35 pm
:-)
Predevsim myslim, ze stale jeste neskoncila doba neustalych kecalku, rypalku a dalsich svini v ceske scene... a jen tak neskonci...

vsichni jsou moudri jako Salamoun... holt, v hospode (na chatu) je kazdy vojevudce...

a co praxe?

ted jsem si docetl vsechny prispevky na tomto chatu a je mi smutno...

smutno a lito toho, jak hluboko klesla uroven sceny u nas, jak zli jsou lidi na ni a jak jedine co mnoho pisalku zajima je si do cekokoliv stournout, na cemkoliv najit neco spatne...

LIDI PROBERTE SE!!!!

scena jste VY - lidi.
a dokud budete mezi sebou trpet anonymni blbecky hlasajici svoje nesmyslny pravdy, tezko se neco zmeni


to, co tady ctu mi prijde jako MOR... nakazliva, smrtelna nemoc, sirici se na vsechny strany

nejsou nahodou party o zabave? o tom proste se jit vecer nekam pobavit? uzit si?

nekdy mam pocit, ze se dneska akce delaji aby bylo koho kritizovat...

sorry za tuhle vsuvku, musel jsem to napsat... vsechno je spatne...
Sensation - spatny, Creamfields - spatny, Summer - spatny...

asi jste se blbe narodili... Cechy jsou holt malicka zeme a meli bysme si vazit toho, co tu mame a ne to spinit a posirat...

ale co... nastesti na tyhle internetovy debilky, vyhuleny kokutky a dalsi jim podobny neni treba brat potaz...
furt ty samy furt ty samy kecy a furt dokola...


AB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forrest
po březen 24, 2008 8:57 pm
tak popravde Röyksopp mi tady taky tolik nesedej ale proti Streo MCs nic nemam. nazivo jsou pry dost kvalitni (sam nevim jeste jsem je nevidel) a myslim ze tady i docela pasujou do konceptu festivalu Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
po březen 24, 2008 8:24 pm
>richard
no myslim, ze doba "nudnych ciste tanecnich akci" jeste zdaleka neskoncila Very Happy a v CR jeste rozhodne nakych par let potrva Smile

..coz sice neni tak uplne pripad SOL, ovsem line-up s ucasti "zive hudby" a ne jen djs se da vyresit urcite lepe pomoci jinych jmen nez zrovna Stereo MCs nebo Royksopp a podobnych velkych hvezd, ktere (podle me) do konceptu festivalu fakt nezapadaj..
elektrochemie, midi lidi, ellen allien & apparat, green velven, kraftwerk, northern lite atd. ..to vse ok, a takovych uskupeni a projektu je jeste spousta... viz treba nedavno modeselektor, digitalism nebo atomic hooligan...
richard
po březen 24, 2008 6:15 pm
to pistolero
no myslim ze doba "nudnych ciste tanecnich akci" uz skoncila, kdyz takovy koncept funguje vsude jinde v cizine, osobne se mi libi ze jedno podium snad bude kapelove a zrovna tyhle dve kapely jsou dost ovlivneny elektronickou scenou a oni zase celkem dost ovlivnuji ele. scenu. tak proc ne takovy koncept i tady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pistolero
po březen 24, 2008 12:21 pm
SOL 2008
Stereo MCs mi na SOL vubec nesednou.. sice je mam hodne rad, ale s techno/elektronickou scenou nemaj moc spolecnyho, stejne tak Royksopp a jejich tanecni-pop na poslednim albu mi nak nesedi jako vhodna hudba na SOL..

ovsem letosni motto close to the heart hovori jasne Smile))
man
ne březen 23, 2008 10:14 pm
Forrest
Nestras! Sad summer byl vzdy festival, ktery sem jako jediny vozil neotrela jmena.. Ted jsou prvni znama jmena Stereo Mcs a Space Djz?? Jako sorry, ale tohle na summer of love nepatri Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forrest
ne březen 23, 2008 10:11 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
čt březen 20, 2008 10:36 am
Hmmm , to zní zajímavě, doufám, že zůstavají Royskopp.
Anonymní
čt březen 20, 2008 8:12 am
Stereo MCs na Summer of Love!!
STEREO MCS ODEHRAJÍ KONCERT NA SUMMER OF LOVE 2008! TO BUDE MAZEC!
AB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Forrest
ne březen 16, 2008 12:21 pm
Dočkáme se i letos rozhovoru s Alešem Blehou a kdy?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 132, 133, 134, 135  Další Strana 133 z 135


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz