FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 POHODA FESTIVAL (SK) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pohoda festival

trencin fatboy slim audio bullys

Pohoda festival (SK)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
so březen 08, 2008 10:43 pm
audio bullys na SW
taky jsem si to nedokazala dost dobre predstavit, ale je to tak..rok 2005:
http://www.dailymotion.com/video/x1dxb8_audio-bullysshot-you-down_music
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so březen 08, 2008 10:30 pm
the streets
ten frajer je v pohodě, akorát si nemyslim, že to je hip-hop, páč je to spíš taková garage Smile uk garage Very Happy těšim se jak pes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so březen 08, 2008 10:28 pm
obcese
mám doma dvd ze SW, nějakej rok 2005 nebo 6 a jsou tam audio bullys v djskym setu Smile ještě teď si pamatuju, jak ten hlas ohlašuje dalšího vystupujícího " dýýýýýý audio bullys" Smile
Anonymní
so březen 08, 2008 9:16 am
The Streets na Pohodě
Živý dôkaz, že hip hop sa dá robiť s nadhľadom a inteligentne. Pozoruhodný úkaz, doslova fenomén, Mike Skinner ako The Streets. Ďalšie z našich prianí sa stáva skutočnosťou, The Streets zahrá u nás v sobotu 19. júla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá březen 07, 2008 1:53 pm
tokátko
Audio Bullys si na SW nedovedu představit Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
pá březen 07, 2008 1:02 pm
Refreshed lineup
Lady Saw ukrutný reggae! The Streets! třeba to budou živě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
pá únor 29, 2008 7:31 pm
djs
audio bullys by se mi líbili v dj setu, né jako live act !!!! přesně tak jak to udělali, když hráli na SW.
sel
út únor 26, 2008 7:25 am
Nooo popravde, me Audio Bullys loni na SoL docela zklamali, cekala jsem od nich vic, tak doufam, ze na pohode se polepsi:) jinak je mam rada, ale holt to nemelo stavu....
mike15
so únor 23, 2008 10:48 pm
hmm
Na mácháči je to super a kdybi tam k tomu byli fatboyslim tak se zlobit nebudu
cube
so únor 23, 2008 9:24 am
4 evoke
jj... souhlasim s tebou... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evoke
čt únor 21, 2008 10:50 pm
:)
Pokud to vyjde na Pohodu jedu urcite....tak najak zjistuji, ze stravit vikend na festaku neni jen o tom kdo tam bude hrat Smile byl jsem 2x a pokazde to byla podle nazvu pohoda a pro me relax o vikendu...dokud se to nezmeni, budu jezdit Smile
cube
čt únor 21, 2008 6:57 pm
2 mocmuch
jezisi... co pojedou jen kwuli FBS??? a gdyz tam byli prodigy??? to tam taky kotel lidi jelo jen kwuli nic.. treba ja.. ale pak sem poznal pohodu jako pohodu a zadny rocnik uz od te doby newynechal... proste welke jmeno nalaka. nejde o zadnou komerci.. omg...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Valmont
čt únor 21, 2008 1:02 pm
2Moniq
jo jo to jsou ti lékárníci Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
čt únor 21, 2008 12:01 pm
2David Valmont
no jasně magistře! teda, ehmmm fakt? Very Happy ..ale jo, asi mas pravdu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Valmont
čt únor 21, 2008 11:57 am
2Moniq
cus magistro, vsak jak jsme se o tom bavili na O´Seexu, ze ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
čt únor 21, 2008 11:52 am
2David Valmont
jj, tyhle kluky ja taky rada, na SOL me dostali pekne do varu Cool
David Valmont
čt únor 21, 2008 11:48 am
Audio Bullys
tak tyhle vostry kluky bych si dal ... mozna racejc jak FBS
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ewža
so únor 16, 2008 5:06 pm
sakra, pohodu fakt zboznuju,ale vypada to letos asi taky na melt :/
mocmuch
so únor 16, 2008 1:58 pm
i.e.
pred lidma jako jsou Michal Kascak a Brano Krc mam maximalni respekt a vzdycky budu, ale ruku na srdce, nejsou stari uz trosku moc, nedochazi jim invence a chut vnaset svezi vitr? existencni krize, ze by? Tiesta se obavat rozhodne nikdo nemusi, vid Pepku, ale jista komercionalizace tam citit je, viz. ten Fatboy Slim. nekdo by mohl namitnout, ze je to jistej navrat ke korenum, (electronic bigbeat) a fakt, ze tady jeste nebyl a vim o dost lidech co tam pojede jen kvuli nemu, nepocitaje obstarozni dje, kterym udal smer :] snad se mylim a dockame se jednou i jmen jako figuruji napr. na Bang Face festivalu, Bloc Weekendu a mnohych jinych, a to at uz na Pohode, nebo treba i na Wilsonicu, ktery se stal mou srdcovou zalezitosti. dobra hudba vas provazej, amen..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miro.b
so únor 16, 2008 7:20 am
pohoda...
..podla mna je pohoda uz narodna hudobna put aj ked s kvalitnym line up-om,fakt neviem,ale uz ma akosi nelaka a to po 2 krat!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ewža
so únor 16, 2008 12:16 am
siki
ty voe, boys noizakoj bych klidne libala i boty:D chjo, toho tu,ani v cr, asi jeste dlouho neuvidime Crying or Very sad
Anonymní
pá únor 15, 2008 9:42 pm
Audio Bullys
Prej maji byt letos taky Audio Bullys... toz to je hoodne dobre!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrej
pá únor 15, 2008 9:40 pm
Ľudia, uvažujem nad line upom a sakramensky by som chcel počúť na Pohode niečo z labelu BPitch Control, kedže na V9KEND sa nedostavim smile35
Honza
pá únor 15, 2008 3:50 pm
Obcese
Přesně. A to jsem měl ještě euforku z vyhranýho letu nad fesťákem...jsem si to moc přál a vyšloto.
Sice jsem tam vždy pracovně, ale po půlnoci volná zábava...Před dvěma lety byl zase nekompromisní Emerson. Taky jsem se tam dal dohro s mojí nynější přítelkyní, takže vždy když slyším born slippy tak vidím to letiště nad ránem a jak nad temi kopci vychází slunce a my jdeme po dráze snad někonečně dlouho...woow já se těším!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá únor 15, 2008 2:54 pm
honzakoula
Dokonalá pohádka na dobrou noc. A druhý den čtyřicítky vedra, jó dala bych si repete hned teď Crying or Very sad
honzakoula@seznam.cz
pá únor 15, 2008 2:34 pm
Obcese
Přesně tak, byl jsem až na tý runwayi ale jeho muziku jsem si dokonale užíval na tom ještě teplým betonu a do toho brčka....
Wink Moc mě bavil Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá únor 15, 2008 1:57 pm
click joe
ale zajímavý nápad na místo dramaturga by to sakra byl! Wink

A s tím Fat Boyem - třeba si jen chtějí zajistit stále rostoucí návštěvnost
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá únor 15, 2008 1:53 pm
ozzby
Tibor na Pohodě hrál první noc někdy skoro nad ránem. A úžasně. Seděli jsme s Jedim na šátku, hulili špeky a sledovali jak lidi tancují kolem příliš malého tanečního domu a Tibor ukazoval snad všechno co je na taneční muzice krásné.
Ach smile47
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá únor 15, 2008 1:28 pm
click joe
myslim ze je fajn, ze Tibor dela "jen" Wilsonic, na Pohode jako hlavni dramaturg by se mi moc nehodil... ale toho fatboye taky moc nechapu Question
Anonymní
pá únor 15, 2008 1:22 pm
Click joe
Když už jsi u toho Tibora, tak mě naposled na pohodě neskutečně bavil...víc než Clark nebo Junkie XL... Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další Strana 11 z 12


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz