FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TRANSMISSION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

transmission

united music sazka arena o2 arena trance

transmission
SOCKA
po listopad 21, 2011 5:54 pm
SOCKA
Idea TO JE VIDĚT ,ŽE JSI VÝCHODNÍ SOCKA!!
pro Katku
po listopad 21, 2011 5:41 pm
:-D
no jo to je teda smena jako prase!!! Holka, vem si dovolenou a jdi se vyspat:-D leze Ti to na mozek! Cool Embarassed ja myslela, ze na akci je to o neco lepsi , nez stat 10 hodin nekde u pasu treba,ale tak asi ne no...
for usij si...
po listopad 21, 2011 5:39 pm
hm sorry, ale myslela jsem, ze to je tanecni akce , kam si chodis POSLECHNOUT hudbu a ZATANCOVAT SI! Ne se jit promenadovat! Az budu chtit ukazovat nekde kozy a svoje modely, co mi vysej ve skrini, tak vyrazim na karneval Cool cus a muzete mi oponovat jak chcete Very Happy Cool
KATKA
po listopad 21, 2011 4:52 pm
Tak si vezmi foťák příště ty,frajere a můžeš si to zkusit..celou tu směnu na nohou !!! Fotoreport skvělý a nejen tento !!!
Ušij si ....
po listopad 21, 2011 4:35 pm
Techno oblečky.
Ono kdyby jste byli alespon trochu originální jako jsou třeba, i po letech Němci...třeba na Melt,kdy si ušijí různé oblečky a je jim jedno ,že jim je již přes třicet....tak by nemusel fotograf řešit...podobné blbosti,,,,,neoriginálních....jediný kdo na fotkách je originální jsou ty dvě POLICAJTKY..jinak hrůza děs...asi novodobá swocialní fobie...ze Slováků a Poláků....německá vlajka tam vidět nebyla..
me
po listopad 21, 2011 3:37 pm
hmmm dobry, ale vubec jste nepochopili, co tim chtel basnik rici!!!! Nikdo nerekl, ze se maji fotit vsichni!!! Jen se nemusi fotit porad a ta sama kategorie lidi!!! Navic dobra fotka muze byt i ta, kdy foceny objekt vubec nevi, ze je foceny Smile takze nemusi nikdo fotit 5000 lidi...Asi nema cenu neco rikat,kdyz si to kazdej prebere stejne jinak...Nebo spis,kdyz si to nekdo vezme jako krivdu tak cus Cool Embarassed
Grázl
po listopad 21, 2011 3:27 pm
Muzete se laskave uklidnit?
Tem, kteri nejsou spokojeni s fotoreportem lze vzkazat jen jedno.. nebrecte tu a uklidnete se, prosim.

Jakykoli fotograf vas s radosti vyfoti a pokud nevypadate jak pytel prejetych hoven, tak ten snimek pak hodi do reportu.
Pokud byste se citili ukrivdeni ze jste malo videt, tak se priste fotte vsichni navzajem, hodte to nekam na net a kochejte se.

Borec fotil report sam, nafotil toho hodne a k tomu si navic obcas i chtel vychutnat akci a lidi.. tak tu na nej nekydejte hnuj. Na dalsich serverech a socialnich sitich jsou mraky dalsich fotek + videii, na kterych jste se mohli objevit (nebo kde skutecne jste).

Uzivejte zivota, chovejte se slusne (nejen k fotografum) a hlavne budte v klidu!
lukas@poslouche
po listopad 21, 2011 2:32 pm
for Dáda, Lukáš.....
Smile musím se pousmát nad posledními příspěvky v diskuzi.. Smile
nevěděl jsem, že kvalita fotoreportu se určuje podle toho, kolik lidí je na fotkách a kolik lidí se na nich opakuje.. ale dobrá, nechám si poradit, příjímám každou otevřenou kritiku..
Až zase někdy vyrazim na akci, kde bude 10 000 lidí, tak vyfotím každého druhého člověka, fotoreport bude mít 5000 fotek a jsem zvědavej, kolik lidí se na něj podívá.. A pak mi bude psát zbylých 5000 lidí proč nejsou na fotkách, vždyť jsem byl/byla krásně oblečený/oblečená.. Vůbec to není o tom kdo jak vypadá, je to jen o tom, kdo se chce nechat vyfotit, tak ho vyfotím..NIKOHO NENUTÍM A NIKOHO SI NEVYBÍRÁM!!! Ať se mi ozve jediný člověk, který mě někdy požádal o vyfocení a já ho odmítl, že se mi nehodí do reportu, že fotim jen modelky atd... Smile tak pak se nad sebou zamyslim a začnu to dělat jinak.. Smile BTW, ti kteří se na mých fotkách opakují, jsou skutečně moji kamarádi a proto jsou na fotkách tak často..
lukáš
po listopad 21, 2011 1:21 pm
for dada
jo na trance uz nechodej jen kluberi ale i diskofilaci co se dou ukazat protoze je to in a ty slepice tam
lukas
po listopad 21, 2011 1:15 pm
for dada
musis vypadat jak paris hilton a bejt nakym krasavcem aby te vyfotili to je realita smutna
for Dáda:
po listopad 21, 2011 12:36 pm
ANO,ANO,ANO! Wink Davam Ti 100% za pravdu! Tez jsem fanynkou elektronicke hudby uz nejaky ten cas a i dneska,pri prohlezeni fotek, jsem si rikala, PROC!?! musi na 30 fotkach byt jedna a ta sama osoba!!!Proc? Sakra, tolik lidi tam je! Tolik lidi parilo kolem me, co by se nechali vyfotit! Fotograf je presel jen kvuli nejakym polonahym modelkam, co se na podobne akce chodej akorat vystavit! Copak holka v obycejnem tricku a normalnich jeansach je snad mene pritazliva??? Asi jo. Jedno me mrzi. Jak uz tu zaznelo, fotografove by meli zdokumentovat akci, lidi. A ne vyfotit desetkrat dve holky a pak to sem nasekat. Question a to ani kdyby to byly jeho kamaradky! Snad jednou to staci ne? Sad a posledni dobou je to vazne caste....Kdyby tam bylo deset lidi, tak bych to pochopila,ale v tomto poctu skutecne nechapu... Question snad dalsi fotky budou lepsi. Cus
Dáda
po listopad 21, 2011 11:16 am
Fotoreport - NUDA..
Jsem letitým fanouškem elektronické hudby a tady i párty. Nedá mi to a musím sem napsat..jak mě mrzí, že poslední dobou hodně klesá úroven kvality fotoreportů..a nejen na Poslouchej. Fotografům není blbý namrskat do reportu třeba 20 fotek jedněch a těch samých lidí.. Akce min pro 10tis..a v tomhle fotoreportu jsou pořád ty samý..asi kámošky fotografa... Nepobírám.
Holandský odpad..
ne listopad 20, 2011 4:55 pm
Holandský odpad.
Transmission jen potvrdila,že hudebně,zvukově,již nemají kam pořadatelé z holandska jít...technicky dokonalá párty...byla spíše chudou sestrou kategorie Guetta,Tiesto,sensatione..která nutí jít se podívat na show za každou cenu.I za tu ,že vím ,že se tam budu stoprocentně nudit,a to je zlé.Takže člověk odchází nenaplněn...to je transmission...veni ,vidi,vici!
nesrovnateln=
ne listopad 20, 2011 1:08 pm
nesrovnatelné
to je oiřes ukrajinský silvestzr..ve vyhořelé komunistické...díře..možná pro chudé z paneláku..
Loco
ne listopad 20, 2011 2:09 am
Transmission za náma - NYE 2012 před náma! ;)
rodrigues
ne listopad 20, 2011 12:45 am
Taxi na TM
TAXI
Vozy taxislužby budou k dispozici během celé noci v blízkosti hlavního severního vchodu v ulici Ocelářská.

...ehm, především vozy taxi služby plné cikánů, kteří se zkouší na každé podobné akci napakovat. Doporučuji využít vlastní taxi službu, kterou máte vyzkoušenou, těmhle zmetkům se raději vyhněte! Také by bylo vhodné, kdyby si těchto záležitostí všímali i pořadatelé, patří to k lusxusním párty i jinde ve světě...ne jenom prodat drahý lístek. :-(

reakce na článek: Poslední informace a line up Transmission
Nikol
so listopad 19, 2011 5:28 pm
Koupím
Koupím lístek na transmission, volejte nebo pište 722205689

reakce na článek: Transmission web je on-line
Jitule
so listopad 19, 2011 4:42 pm
Lístek prodán..
nepište

reakce na článek: Poslední informace a line up Transmission
Filip
so listopad 19, 2011 12:44 pm
TM
koupím 3 lístky na Transmission,klidně i jednotlivě...v Brně,Praze nebo po cestě Smile cena okolo 1 000,-/ks tel 773 345 245...
Jitule
so listopad 19, 2011 10:54 am
Prodám lístek na dnešní párty
Mám u sebe 1 lístek, který chci prodat za 1.200Kč, kdo má zájem pište na ferry28@seznam.cz , Praha, sraz by byl odpo, nyni budu ve měste a na email mrknu po 13h. .-)

reakce na článek: Poslední informace a line up Transmission
listky VIP 2x
so listopad 19, 2011 10:52 am
VIP TRANSMISSION
SHanime 3 x listky na transmission VIP, volejte prosim 775 332 111 nebo sms.



reakce na článek: Poslední informace a line up Transmission
Lucas
so listopad 19, 2011 10:37 am
Prodám 2 lístky na TM
Prodám 2x lístek na TM - cena jednoho kusu 1.000,- pište na 774 945 605
GROOVEMAN
so listopad 19, 2011 10:21 am
koupim vstupenku vip na transmission
koupim stredni VIP vstupenku do 2000 max
prevezmu v praze 4 nebo centrum nebo max vecer pred halou
GROOVEMAN 6 0 8 888 336
PetrDupy
pá listopad 18, 2011 6:20 pm
2x VIP lístky na TRANSMISSION
Mám na prodej 2x VIP lístky na TM. Na ceně se dohodneme. Pište na PetrDupy@gmail.com
Jirka222
pá listopad 18, 2011 2:14 pm
Transmision
Pro mě jasná volba!Smile

Enrico, Faith, Eagle, Slovak a Marty Fish na oficiální Transmission after ve Studiu + cd pro každého!
Vitek
pá listopad 18, 2011 11:08 am
listek na TM
Cau, koupim lupen na TM do 1000,- predani Praha. 602 563 513
Veronika
čt listopad 17, 2011 5:45 pm
Koupím lístek
Chtěla bych koupit 1 lístek na TM,cena do 1000 Kč. Praha,Kladno a okolí.Přijedu si pro něj.Prosím piště na Verunka.p@seznam.cz nebo vojejte 725776911. Díky

reakce na článek: Poslední informace a line up Transmission
BRNO VS.PRAHA
st listopad 16, 2011 12:48 am
APOKALYPSA VS TRANSMISSION
TRANSMISSION - fenomén, který se zrodil před pěti lety, přichází se svým osmým pokračováním. V sobotu 19. listopadu 2011 přivítá pražská O2 arena tisíce fanoušků elektronické hudby, kteří budou mít šanci již po osmé zažít spektakulární výpravnou show, kterou za dobu své existence zažilo více než 60.000 návštěvníků z domova i ze světa, jejichž počet každým rokem stoupá. Každý rok představuje TRANSMISSION nové vizuální téma, které se promítá ve všech detailech tohoto dech beroucího eventu. I letos tomu nebude jinak, avšak oproti letům minulým, se bude letošní téma vymykat lidskému chápání. Stejně tak jako celá výprava, která představí nejmodernější audiovizuální efekty. Pro dokonalý zvuk bude použit nejlepší zvukový systém na světě Funktion One. S nejsilnějším line-upem v dosavadní historii, který skýtá taková jména jako Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Gareth Emery, John O´Callaghan a Michal Poliak má letošní TRANSMISSION ambice poprvé vyprodat O2 arenu.
Anonymní
po listopad 14, 2011 11:25 pm
Drsné klipy režiséra Černé labutě varují teenagery před pervitinem
Režisér úspěšných filmů Rekviem za sen či Černá labuť Darren Aronofsky se připojil k některým svým kolegům z oboru a natočil nové klipy pro program The Meth Project. Drsné záběry mají odradit americké teenagery od užívání syntetické drogy metamfetamin (pervitin).
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
út listopad 08, 2011 11:19 pm
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
DĚTI MI JEDOU JÍST EXTÁZE DO O2 ARÉNY...JÁ BYCH TO JIŽ NEROZDEJCHALA...!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Další Strana 3 z 35


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz