FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MEJDANY - kam se chystáte, kde jste byli a jaký to bylo? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt duben 29, 2010 7:01 pm
DF

Moc dík za radu, ale já přijedu na černej most! Jedu totiž z Liberce se student agency! A ten jinam nejede! Ale co jsem koukal na mapu tak bych se přímo od tamtud měl dostat metrem ne?
DF
čt duben 29, 2010 5:54 pm
2komunista
Z florence dve zastavky smer letnany, vystoupis na nadrazi Holesovice, vylezes ven smer holesovice, ne na nadrazi, das se doleva po tramvaji a po 50m narazis do Crossu Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt duben 29, 2010 4:55 pm
hmm tak to je škoda! To já v pátek jedu na grilování a v sobotu hurá do crossu! Doufám, že to dám! A hlavně, že tam vůbec trefim! Nikdy jsem tam nebyl, metrem jsem jel jednou před mnoha lety a Prahu neznám Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt duben 29, 2010 4:44 pm
Hm tak to je super - v toustru a v crossu bude mejdan jak prase a já se budu nudit na strejdovo padesátce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt duben 29, 2010 4:23 pm
Aaa tak koukám v Crossu nebudu jedinej Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
čt duben 29, 2010 2:55 pm


Už se teším Cool
alles gute
čt duben 29, 2010 9:18 am
TRAVA goes ALLES GUTE
dMIT_RY
st duben 28, 2010 10:04 am
carodky ala Neo Violence v Central Station
http://www.facebook.com/event.php?eid=111147755580489&index=1

nejdrsnejsi carodky v jednom z top CR klubu podle DMA2009 se specialnim hostem Kanji Kinetic




prijdte oslavit/zakalit s nama
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá duben 23, 2010 8:56 pm


Tak tohle bude skvělá akce! V tomhle klubu jsem ještě nebyl, ale tahle akce mě opravdu moc láká doufám, že to dopadne a dorazim tam! Line up je bomba!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plutha
so duben 17, 2010 10:29 am


alles gute
čt duben 15, 2010 3:31 pm
alles gute
čt duben 15, 2010 3:10 pm
alles gute
CLARA BAILAR, MONOTYPE, MILAN KROUTIL = Alles Gute session @ CENTRAL STATION PRAHA = 17.4.2010 Cool
dMIT_RY
pá březen 12, 2010 1:32 pm
Aquasky dnes v Pilotu, Praha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt březen 11, 2010 8:52 pm
4all
Kdo jde v sobotu do Roxy na Zombie Nation ? Mám 100 chutí se tam vypravit a Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po březen 08, 2010 3:47 pm
Po delší odmlce jsem se opět vydal na akci! V sobotu jsem vyrazil s kámošem na Handshake! Boužel byl poslední jaká škoda! Hand byla jedna z mejch prvních akcí kde jsem se ukázal! Na místo jsme dorazili již kolem půl 8! To se ještě nehrálo a v okolí kd se pohyboval jen málo lidí! Chvíli jsme pokecal iv autě a pak zhruba v 8 jsme vyrazili dovnitř! Fronta minimální snad jen 5min jsme čekali! Hned po příchodu byla před námi nástěnka se včema plakáty od prvního až po poslední hand! (no nástěnek bylo víc, pokud se nepletu tak 3 nebo 4) První hoďku jsme strávili na hlavní stagy, ovšem jak já tak i kámoš nejsme moc na dramec takže už kolem 9té jsme zavítali na druhou stage! Tam, už hrál 2takt, LUCKIE s PETR ECem se nepravidelně střídali, jejich set se mi celkem líbil ovšem nebylo to pro mě to pravé! Pár pívek padlo čas utek jak voda a, už se chystal ke hraní Chris Sadler, boužel jeho set mě celkem sklamal né mixem, ale výběrem tracků! A tak jsem si chvíli odběh poslechnout Aphroditeho pokecal s kámošem co mezitím dorazil. . . Na Jerryho jsem byl opět na druhé stagy a čekal jsem jak zahraje po áčku jsem byl docela na jehou sound zvědav! Tady zahrál úplně jinak o něco rychleji a tvrději a hlavně opravdu hodně dobře! Pěkně se při jeho setu pařilo! Kdyby po něm nenastoupil Peca tak rozhodně set večera! Ale co Peca předved to byl masakr! Hrál pěkně vostrý techno a byl to mazec! Boužel na jeho set jsem nemohl zůstat až do konce, kámoš, už chtěl jed domů! Takže kolem 4té jsme vyrazili! Co napsat na konec! Začátek vlahej, ale nakonec se to pěkně rozjelo a byla z toho dobrá akce a dobrá tečka za jednou legendární akcí! Dobře se pokecalo popilo, zapařilo . . . Povedená akcička, jen škoda, že poslední Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne březen 07, 2010 3:31 pm
výborně toky
lupení už mám taky a už se můžu jenom těšit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne březen 07, 2010 1:54 pm
parov stelar
jdu taktéž a vyprosil jsem si hraní na áftr párty přímo v akropoli po koncertě....připravim si speciální electroswingovej set....:DDD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
út březen 02, 2010 10:22 pm
Parov Stelar
Jojo, pan Stelar a banda, to bude veliký. Už se taky moc těším, ještě že mám lupínky už doma v trezoru!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út březen 02, 2010 10:02 pm
Parov Stelar Band
Já se chystám 2.4. do Akropole na něj - konečně v ČR

ps. nechápu proč byla smazána diskuze na toto téma!!!
neocronix
út březen 02, 2010 9:01 pm
Zdravím pro všechny fanoušky taneční hudby připravili rychnovinky novou rubriku clubermix staň se členem na FB,získávej informace o parties,vyhrávj vstupy,čekuj rozhovory s djz,nebo nám napišSmile
registrace zde http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/Clubermix/286956123430?ref=ts
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út březen 02, 2010 3:33 pm
co s nacatym sobotnim vecerem?
kopec
ne únor 28, 2010 1:55 pm
eddie richards
takze byl sem v chapou rouge dj lucas hulana richards me vyridili a BAAS BROTHERS MASAKR hrali breakbeat house jungle racot jen ty lidi nekteri meli dost ale spokojenost Confused Idea
kopec
st únor 24, 2010 4:02 pm
27UNORA EDDIE RICHARDS FABRIC UK INPRAG CHAPEA ROUGE DEME
podte lidi du ze segrou ktera prijede z vysociny podte snama kurva odlet Confused Very Happy Smile Surprised Idea Exclamation
Anonymní
pá únor 12, 2010 12:24 am
Anonymní
po únor 08, 2010 2:12 am
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so únor 06, 2010 1:24 pm
Tak co valí tady od sud někdo na Handshake do ústí? Handshake byly jedny z mojich prvních akcí kam jsem začal jezdit a poslední díl si nemohu nechat ujít!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
ne leden 31, 2010 4:50 pm
15.4. Akropolis
kopec
po leden 18, 2010 1:03 am
lulu
slecno sem te chtel pozvat na trance housovej drink na paul van dyka do brna 2dubna nejedes valim dj autem ozvy se Very Happy Smile Smile Smile Smile citadela a dj loutka rano tosi necham libit Razz
Lulu
ne leden 17, 2010 11:16 pm
páteční BUSH v Roxy
Parádní mejdlo!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další Strana 3 z 18


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz