BASSPROOF SILVER

Datum: Pátek 16. 3. 2018 až Pátek 16. 3. 2018
Místo: Jihomoravský kraj - Brno - Favál
Styl: drum and bass
Cena: 300
Popis: Na obzoru se začíná nořit z dáli další díl brněnské kultovky Bassproof. Po ne až zas tak dlouhé době se na brněnské scéně ukáže jakoby ne až tak úplně obvyklý jev, prvotřídní jméno světového formátu. Budou jimi The Prototypes, angličtí danceflooroví drtiči reprezentující labely Viper Recordings, Shogun Audio a RAM Records. Druhým na řadě bude Saint Petěrburská Gydra, tedy legendární DJ Bes a Nikolay Shilov. Na hlavní stagi nebudou chybět ani staří známí Brňáci. Druhou stage obsadí Dephzac z Dephrecords a jeho hosté, kteří tam oslaví 10. výročí od založení jeho labelu.

Na brněnském Favále se opět budou dít velké věci. Na dvou stagích uslyšíte Drum & Bass v téměř všech jeho polohách. Na mainstreamově zaměřené hlavní stagi se objeví hned dva zahraniční hosté. Angličtí The Prototypes, autoři dancefloorových bangerů jako Pale Blue Dot, Just Bounce, nebo remix My Feelings For You pro Aviciiho a ruští Gydra. U Gydry je historie o něco málo kratší než u The Prototypes, kteří na scénu vystřelili rychlostí světla před skoro deseti lety. Projekt Gydra funguje teprve tři roky, nicméně jedním z dua je legendární DJ BES. BESovy začátky sahají až do roku 2000, kde figuroval v několika labelech, tvořil team například se Sunchase a v podstatě patřil k hlavím pilířům (nejen) St. Petěrburské Drum & Bassové scény. Jeho mixy Neuropunk patří k tomu nejposlouchanějšímu v oblasti nových dubplatů vůbec. Na stejné stagi uslyšíte už tradičně X.Morpha, Lamata z Morebeat, Ghostbustera, Sinnera, Jeana Tarro, Kamikazeho a další. Na druhé stagi se budou dít taky velké věci. Slovenský producent Dephzac, momentálně žijící v Brně, bude mít pod kontrolou večer na druhé stagi, kam si na oslavu 10. výročí od založení svého labelu Dephrecords, pozval slovenského, toho času pražského producenta a DJe Entitu a brněnské kámoše Rybizzze, Protagoa a Fishe. Na hlavní stagi je už zaběhlou automatikou i vizuál pod kontrolou VJ Zaeho.
Web: www.facebook.com/events/547978708888149/?active_tab=discussion
BASSPROOF SILVER
The Prototypes (UK), Gydra (RU), X.Morph, Morebeat, Ghostbuster, Sinner, Kamikaze, Karpa, Akin Tarro, Djeezzy, Dephzac, Entita, Rybizzz, Protago, Fish

Favál

Křížkovského 22
Brno
Program:
Program v Favál
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika