JURAJ ĎURI HNILICA

Datum: Čtvrtek 26. 4. 2018 až Čtvrtek 26. 4. 2018
Místo: Jihočeský kraj - České Budějovice - Klub Slavie
Styl: nespecifikovaný
Cena: 120 Kč
Popis: Úspěšný slovenský zpěvák a finalista soutěže "Česko Slovensko má Talent" JURAJ HNILICA vydává po třech letech nové CD "Slnečný...". K novému albu se rozhodl uspořádat jarní turné po českých městech, v rámci kterého vystoupí také v Klubu Slavie v Českých Budějovicích!

Můžete se těšit nejen na hity z jeho prvního alba, jako Uletení anjeli, Blázon, či Aká si krásná, kterým si získal srdce mnoha lidí na Slovensku, v České republice, či také zpěvačky Lucie Bílé, ale také na mnoho nových písniček, díky kterým budete z koncertu odcházet pozitivně naladěni, i když třeba nebudete znát jeho texty. Nevěříte? Tak v tom případě tuto show musíte navštívit a přesvědčit se sami!

--------------------------------------------------------
Kam mám přijít: Klub Slavie, Jirsíkova 2, České Budějovice
Kdy mám přijít: 26.04.2018
V kolik to začíná: 20:00 hodin
--------------------------------------------------------

Řekli o něm:

Lucie Bílá: "Je pro mě ztělesněním zpěváka, kterého chci slyšet v rádiích, chci ho vídat v televizi, chci mít doma jeho CD a chci si ho pouštět. Nás, zpěvaček, je strašně moc, ale zpěváků, těch dobrých autorů a muzikantů, okouzlujících bytostí, jako je on, je strašně málo. Jsem jeho fanda."

Jakub Prachař: "Tomu se nedá co vytknout. Umí na nástroje, umí zpívat, sám si to složí - pro mě je to Tomáš Klus na druhou. A jestliže on porazil ve Slavíku Karla Gotta, nevím, co na Slovensku Juraj bude dělat, koho tam bude porážet..."

Jaro Slávik: "Když může fungovat Tomáš Klus, musí fungovat Juraj Hnilica!"

--------------------------------------------------------

O Jurajovi Hnilicovi:

Slovenský zpěvák Juraj Hnilica se aktivně věnuje hudbě přes 17 let.

V roce 2015 na sebe pozitivně upozornil v televizní show „Česko Slovensko má talent“, ve které se představil se svou autorskou tvorbou. Tehdy svým vystoupením ohromil porotkyni a zpěvačku Lucii Bílou natolik, že jej poslala z castingu rovnou až do finále, kde skončil na třetím místě. Prezentoval své autorské skladby „Aká si krásna“ a „Uletení anjeli“. Refrén „Milujem našu Zem…“ si získal srdce mnoha lidí nejen na Slovensku, ale i v České republice.

Od té doby koncertuje nejen po celém Slovensku, ale také České republice. Na konci roku 2017 vydal nové, své druhé album „Slnečný…“, k jehož příležitosti se rozhodl uspořádat velké turné po Česku i Slovensku. Jeho první CD „Dovoľte mi predstaviť sa Vám“ si od jeho vydání (2015) zakoupilo více, než 6000 lidí.

Web: http://www.durikes.sk/
Facebook: https://www.facebook.com/durikes
YouTube: https://www.youtube.com/durikesofficial

--------------------------------------------------------
Web: www.facebook.com/events/2165424970345590
JURAJ ĎURI HNILICA
Juraj Hnilica
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika