TRANCENATION: FROM NEW YORK TO PRAGUE

Datum: Sobota 19. 5. 2018 až Sobota 19. 5. 2018
Místo: Praha - Praha - Uhelna
Styl: progressive, psytrance, trance
Cena: 300
Popis: Legendární hudební producent, remixér a DJ M.I.K.E. Push z New Yorku vystoupí již 19. května tohoto roku v Praze v klubu Uhelna.

Tento belgický průkopník elektronické taneční hudby žijící v New Yorku v USA má na svědomí velké množství titulů, které produkoval pod desítkami různých projektů, především jako M.I.K.E., Push, Plastic Boy, Solar Factor, Extreme Trax a další. V roce 2014 se rozhodl spojit své dva nejúspěšnější pseudonymy a od té doby si říká M.I.K.E. Push. Je zodpovědný za stovky produkcí na různých vydavatelstvích jako Armada, FSOE, Sony, High Contrast či Bonzai. Jako DJ se prezentuje podobným stylem, jenž produkuje, což je euphoric trance.

Průlom ve své kariéře zaznamenal na přelomu tisíciletí, kdy vydal skladby Universal Nation, Strange World a The Legacy, které získaly několik ocenění a jsou považovány za jedny z největších klasik trancové éry. Tímto celosvětovým úspěchem také potvrdil pevné místo belgické trancové scény na mapě elektronické taneční hudby. Následně dostal možnost remixovat i takové umělce jako Sinead O’Connor, Moby, Depeche Mode, Armin van Buuren nebo The Bloodhound Gang. A i v současnosti je M.I.K.E Push nadále významným hráčem a velkou inspirací na taneční scéně.

M.I.K.E. Push vystoupí ve speciálním prodlouženém tříhodinovém setu. Sekundovat mu budou vybraní čeští a slovenští DJs.
Web: www.facebook.com/events/210042796246008
TRANCENATION: FROM NEW YORK TO PRAGUE
M.I.K.E. Push (BE), Jaccob (SK), Francoa Le Geue (CZ), Peter Muff (CZ), Zooropix (CZ)

Uhelna

Štefánikova 18/25
Praha 5 - Anděl
150 00
Program:
Program v Uhelna
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika