Partylist

Lokalita
Kalendář
6
27
29
Říjen 19
Od - do:

SOBOTA 1. 6. 2019

HARDSHOCK (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Hellendoorn
Hellendoorn woods
Vystoupí: Angerfist LIVE, N-Vitral vs. Deadly Guns, Dr. Peacock vs. Billx, Sefa, Guerrillas LIVE, Anime [special], Mad Dog, Nosferatu [album showcase], D-Fence, Never Surrender, Dither, Restrained, Host: Ruffian, F. NøIzE, Akira vs. Drokz, Andy the Core, Noisekick LIVE, Sjammienators, GPF LIVE, The Destroyer LIVE// Spitnoise, Angernoizer vs. NSD, DRS vs. Estasia, Lady Dammage, Cryogenic, Repix, FrenchFaces, Host: Da Mouth of Madnes, The Sickest Squad, Le Bask, Billx, M4LEFiK LIVE, Maissouille, Floxytek, The Speed Freak & Mutante [gabber disco set], Death by Design, Marcus Decks, Frantic Freak [early frenchcore set], Hungry Beats, The Braindrillerz LIVE, Super Trash Bros LIVE, Host: No-IDm , The DJ Producer, The Outside Agency, Negative A, Detest, Thrasher, Tripped vs. [KRTM] LIVE, Lenny Dee vs. Malke [special drum set], The Satan LIVE, Sei2ure vs. Stolen Cult, Igneon System LIVE, Stormtrooper vs. Dataklysm, Penta, Densha Crisis, Neophyte LIVE, Noize Suppressor, Tha Playah, Rotterdam Terror Corps LIVE, Re-Style, Unexist, Ophidian, MD&A LIVE, Endymion LIVE, Promo [files set], Buzz Fuzz, Painbringer, Sequence & Ominous, Host: Tha Watcher, Radical Redemption vs. Act of Rage, Warface vs. D-Sturb, Digital Punk, Deadly Guns, Delete, Rooler, Killshot, Sub Sonik LIVE, RVAGE, Nightbreed Crew [Endymion - Degos & Re-Done - MYST], Ncrypta, Genox presents: Inhuman Power LIVE, Host: Axys
další informace v detailu párty

ROCKOVÝ SLUNOVRAT

Styl: alternativa, drum and bass, electronic music, hip-hop, rock
Řevnice
Lesní divadlo
Vystoupí: Royal Republic, Itchy, Gaia Mesiah, N.O.H.A., Skyline
Vstup: od 490 Kč
další informace v detailu párty

ROCKOVÝ SLUNOVRAT

Styl: acoustic, alternativa, ambient, blues, crossover, dance music, drum and bass, dub, electro, electronic music, experimental, funky, garage, hardcore, hip-hop, house, indie, latin, metal, nespecifikovaný, pop, punk, raggajungle, reggae, rock, rock'n'roll, ska
Řevnice
Lesní divadlo
Vystoupí: Royal Republic, Wohnout, Horkýže Slíže, Gaia Mesiah, Itchy, Skyline, Auxili, Kapitán Demo, Sto zvířat, N.O.H.A., Prago Union, Circus Problem, Ting, I wear* experiment, Vosí Hnízdo, Glad for Today, Brando's eyes, Mad Rabbits, Monna, Cox&Vox, Madhouse Express, Dirty Blondes, Slapdash, a další...
Vstup: 490 kč
další informace v detailu párty

Bass Overdose: Summer Dream w/ Surreal

Styl: drum and bass, jungle, liquid funk, soul
Vystoupí: Surreal (DE), Beast:season, Calli, 2Nine, Kamcza, Eska, Euron, Infract, Luménica
Vstup: 100
další informace v detailu párty

GIRLS ON DECKS

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: Special Guest: DJ Andrea Pomeje, Resident DJane: Hannah Vee, Guest DJjanes: Madelaine / Dia Makian
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika