Partylist

Lokalita
Kalendář
13
17
25
Červen 19
Od - do:

SOBOTA 1. 6. 2019

HARDSHOCK (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Hellendoorn
Hellendoorn woods
Vystoupí: Angerfist LIVE, N-Vitral vs. Deadly Guns, Dr. Peacock vs. Billx, Sefa, Guerrillas LIVE, Anime [special], Mad Dog, Nosferatu [album showcase], D-Fence, Never Surrender, Dither, Restrained, Host: Ruffian, F. NøIzE, Akira vs. Drokz, Andy the Core, Noisekick LIVE, Sjammienators, GPF LIVE, The Destroyer LIVE// Spitnoise, Angernoizer vs. NSD, DRS vs. Estasia, Lady Dammage, Cryogenic, Repix, FrenchFaces, Host: Da Mouth of Madnes, The Sickest Squad, Le Bask, Billx, M4LEFiK LIVE, Maissouille, Floxytek, The Speed Freak & Mutante [gabber disco set], Death by Design, Marcus Decks, Frantic Freak [early frenchcore set], Hungry Beats, The Braindrillerz LIVE, Super Trash Bros LIVE, Host: No-IDm , The DJ Producer, The Outside Agency, Negative A, Detest, Thrasher, Tripped vs. [KRTM] LIVE, Lenny Dee vs. Malke [special drum set], The Satan LIVE, Sei2ure vs. Stolen Cult, Igneon System LIVE, Stormtrooper vs. Dataklysm, Penta, Densha Crisis, Neophyte LIVE, Noize Suppressor, Tha Playah, Rotterdam Terror Corps LIVE, Re-Style, Unexist, Ophidian, MD&A LIVE, Endymion LIVE, Promo [files set], Buzz Fuzz, Painbringer, Sequence & Ominous, Host: Tha Watcher, Radical Redemption vs. Act of Rage, Warface vs. D-Sturb, Digital Punk, Deadly Guns, Delete, Rooler, Killshot, Sub Sonik LIVE, RVAGE, Nightbreed Crew [Endymion - Degos & Re-Done - MYST], Ncrypta, Genox presents: Inhuman Power LIVE, Host: Axys
další informace v detailu párty

ROCKOVÝ SLUNOVRAT

Styl: alternativa, drum and bass, electronic music, hip-hop, rock
Řevnice
Lesní divadlo
Vystoupí: Royal Republic, Itchy, Gaia Mesiah, N.O.H.A., Skyline
Vstup: od 490 Kč
další informace v detailu párty

ROCKOVÝ SLUNOVRAT

Styl: acoustic, alternativa, ambient, blues, crossover, dance music, drum and bass, dub, electro, electronic music, experimental, funky, garage, hardcore, hip-hop, house, indie, latin, metal, nespecifikovaný, pop, punk, raggajungle, reggae, rock, rock'n'roll, ska
Řevnice
Lesní divadlo
Vystoupí: Royal Republic, Wohnout, Horkýže Slíže, Gaia Mesiah, Itchy, Skyline, Auxili, Kapitán Demo, Sto zvířat, N.O.H.A., Prago Union, Circus Problem, Ting, I wear* experiment, Vosí Hnízdo, Glad for Today, Brando's eyes, Mad Rabbits, Monna, Cox&Vox, Madhouse Express, Dirty Blondes, Slapdash, a další...
Vstup: 490 kč
další informace v detailu párty

Bass Overdose: Summer Dream w/ Surreal

Styl: drum and bass, jungle, liquid funk, soul
Vystoupí: Surreal (DE), Beast:season, Calli, 2Nine, Kamcza, Eska, Euron, Infract, Luménica
Vstup: 100
další informace v detailu párty

GIRLS ON DECKS

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: Special Guest: DJ Andrea Pomeje, Resident DJane: Hannah Vee, Guest DJjanes: Madelaine / Dia Makian
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 2. 6. 2019

TERRACE PARTY

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: Angry Beats / Deep Deer / Filipo Astelo / Dj Funspeed / Dj Mike M / Tokátko / Tom Hart / DJ ZU
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 3. 6. 2019

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 4. 6. 2019

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 5. 6. 2019

MUSIC INFINITY

Styl: alternativa, electronic music, experimental
Vystoupí: THE GENTLEMAN LOSERS /FI + ALAPASTEL
další informace v detailu párty
SOUTĚŽ: MUSIC INFINITY

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 6. 6. 2019

SMASHING PUMPKINS

Styl: rock
Vystoupí: Smashing Pumpkins (USA)
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 7. 6. 2019

HABROVKA

Styl: alternativa, electronic music, rock
Praha
zahrada kostela sv. Františka
Vystoupí: Helemese, Michal Ambrož & Hudba Praha, Fekete Seretlek, KAR - Studio Damúza & Fekete Seretlek, Timbasa, Folklorní mejdlo, DAS THEMA / TO TÉMA / KABARET(T) D/CZ, Vladimír Merta & Ondřej Fencl, Jumper Cables, Subito, Trio Carlos Manouche, NTS, Dorota Barová, Michael Morávek & band, Trio Bavlna, Ľudové mladistvá a další
další informace v detailu párty

D63 BEATS WITH SAMMY BOYKO

Styl: dub, electronic music, house
Praha
Fizz Cafe
Vystoupí: Sammy Boyko
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

DJ HELL

Styl: techno
Praha
Roxy
Vystoupí: DJ Hell (DE), support: Tibiza, K.Sandra
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

TOM ROSENTHAL

Styl: folk
Vystoupí: Tom Rosenthal (UK)
Vstup: od 550 Kč
další informace v detailu párty

THE YOUNG GODS

Styl: industrial, rock
Brno
Fléda
Vystoupí: The Young Gods (CH)
Vstup: od 590 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 8. 6. 2019

HABROVKA

Styl: alternativa, electronic music, rock
Praha
zahrada kostela sv. Františka
Vystoupí: Helemese, Michal Ambrož & Hudba Praha, Fekete Seretlek, KAR - Studio Damúza & Fekete Seretlek, Timbasa, Folklorní mejdlo, DAS THEMA / TO TÉMA / KABARET(T) D/CZ, Vladimír Merta & Ondřej Fencl, Jumper Cables, Subito, Trio Carlos Manouche, NTS, Dorota Barová, Michael Morávek & band, Trio Bavlna, Ľudové mladistvá a další
další informace v detailu párty

ROXY ROOFTOP VOL. 3

Styl: electronic music
Praha
Roxy
Vystoupí: Floex. Lumiere, Shaftling, Eva Porating
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 9. 6. 2019

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 10. 6. 2019

STILL CORNERS

Styl: indie, synth pop
Vystoupí: Still Corners
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 11. 6. 2019

DROPKICK MURPHYS

Styl: metal
Vystoupí: Dropkick Murphys (USA, Irsko)
Vstup: 1050 Kč
další informace v detailu párty

GODSMACK

Styl: metal
Praha
Lucerna
Vystoupí: Godsmack (USA)
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 12. 6. 2019

JACOB BANKS

Styl: soul
Praha
Roxy
Vystoupí: Jacob Banks (Velká Británie)
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 13. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

PÁTEK 14. 6. 2019

VOTVÍRÁK

Styl: electronic music, hip-hop, metal, pop, punk, rock
Milovice
letiště
Vystoupí: DJ Luke N, DJ Mike M, DJ Rider, DJ Big Pep, DJ Stephan, DJ Lerak, DJ Beza, DJ Bema, Buldog, Roxtar, Schafff, Ask, Kryštof, MARPO & TROUBLEGANG, Hana Zagorová, Divokej Bill, Wohnout, Mandrage, Mirai, Skyline, Jakub Děkan & Band, Artmosféra, David Stypka & Bandjeez, Imodium, Těžkej Pokondr & Rakeťáci Live Band, Jaroslav Uhlíř, Vypsaná fiXa, Znouzectnost, Marcus Burian, Faith, Cobra, Michal Pesina, Dom Quark, Jumbo, Jimmy, Sylon, P-Jay, Peet Sanders, Czech Mike, Mazer, Zendi, Pierre Marco, Michael J, Subgate, Raju, Leemac, SNBM, Techhouseexpress Live! Enrico&Beda, Enrico&Beda To mi vyhul sunrise set, DJ Tokátko, DJ Jayyare, DJ Lafayette, DJ Chris Sadler, Rytmus, PSH, Hellwana, Boy Wonder, Idea, MC Gey, Matys, Paulie Garand, Maniak, Smack, Sodoma Gomora, Prezident Lourajder, DJ Emil, DJ Pirez, Pain, Tubs, Candymane, DropKid, PTK, Delik, Bitman, Čavalenky, Justin Case, Redzed, Rest, Strapo, Yzomandias x Nik Tendo, Friky, Ondrash, Forrest Pine, Akvamen, Lu2, Nobodylisten, Rybičky 48, Dymytry, Horkýže Slíže, Grog, Noisetrap, Brutus, Doga, Gaia Mesiah, Iné Kafe, Krucipüsk, Mňága a Žďorp, Sto zvířat, The Atavists, Visací zámek, Wotazník, Xindl X
Vstup: od 529 Kč
další informace v detailu párty

ATLANTIS

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: MINISTER, DENIS WEISZ, CHRIS DAVIES (HU), JOHN NOAH (TR)
další informace v detailu párty

DEVASTATOR TAKE OVER

Styl: hardcore, techno
Praha
Storm
Vystoupí: Sub Zero Project, Devin Wild, GPF, Sefa, Le Bask Macky Hungry Beats, Crane, Sixtas a Korty
další informace v detailu párty

SOBOTA 15. 6. 2019

FESŤÁK NA YUKONU

Styl: folk
Kosov u Kamenného Újezdu
Osada Yukon
Vystoupí: Kamelot, Vojta "Kiďák" Tomáško, Patrola, Shivers
Vstup: 200 Kč
další informace v detailu párty

VOTVÍRÁK

Styl: electronic music, hip-hop, metal, pop, punk, rock
Milovice
letiště
Vystoupí: DJ Luke N, DJ Mike M, DJ Rider, DJ Big Pep, DJ Stephan, DJ Lerak, DJ Beza, DJ Bema, Buldog, Roxtar, Schafff, Ask, Kryštof, MARPO & TROUBLEGANG, Hana Zagorová, Divokej Bill, Wohnout, Mandrage, Mirai, Skyline, Jakub Děkan & Band, Artmosféra, David Stypka & Bandjeez, Imodium, Těžkej Pokondr & Rakeťáci Live Band, Jaroslav Uhlíř, Vypsaná fiXa, Znouzectnost, Marcus Burian, Faith, Cobra, Michal Pesina, Dom Quark, Jumbo, Jimmy, Sylon, P-Jay, Peet Sanders, Czech Mike, Mazer, Zendi, Pierre Marco, Michael J, Subgate, Raju, Leemac, SNBM, Techhouseexpress Live! Enrico&Beda, Enrico&Beda To mi vyhul sunrise set, DJ Tokátko, DJ Jayyare, DJ Lafayette, DJ Chris Sadler, Rytmus, PSH, Hellwana, Boy Wonder, Idea, MC Gey, Matys, Paulie Garand, Maniak, Smack, Sodoma Gomora, Prezident Lourajder, DJ Emil, DJ Pirez, Pain, Tubs, Candymane, DropKid, PTK, Delik, Bitman, Čavalenky, Justin Case, Redzed, Rest, Strapo, Yzomandias x Nik Tendo, Friky, Ondrash, Forrest Pine, Akvamen, Lu2, Nobodylisten, Rybičky 48, Dymytry, Horkýže Slíže, Grog, Noisetrap, Brutus, Doga, Gaia Mesiah, Iné Kafe, Krucipüsk, Mňága a Žďorp, Sto zvířat, The Atavists, Visací zámek, Wotazník, Xindl X
Vstup: od 529 Kč
další informace v detailu párty

HELVETICA

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: Special Guests: Pascal Tokar Music (CH), Michael Seelenruhig (CH), Support DJs: DJ Enrico & Dj Faith
další informace v detailu párty

NEDĚLE 16. 6. 2019

VOTVÍRÁK

Styl: electronic music, hip-hop, metal, pop, punk, rock
Milovice
letiště
Vystoupí: DJ Luke N, DJ Mike M, DJ Rider, DJ Big Pep, DJ Stephan, DJ Lerak, DJ Beza, DJ Bema, Buldog, Roxtar, Schafff, Ask, Kryštof, MARPO & TROUBLEGANG, Hana Zagorová, Divokej Bill, Wohnout, Mandrage, Mirai, Skyline, Jakub Děkan & Band, Artmosféra, David Stypka & Bandjeez, Imodium, Těžkej Pokondr & Rakeťáci Live Band, Jaroslav Uhlíř, Vypsaná fiXa, Znouzectnost, Marcus Burian, Faith, Cobra, Michal Pesina, Dom Quark, Jumbo, Jimmy, Sylon, P-Jay, Peet Sanders, Czech Mike, Mazer, Zendi, Pierre Marco, Michael J, Subgate, Raju, Leemac, SNBM, Techhouseexpress Live! Enrico&Beda, Enrico&Beda To mi vyhul sunrise set, DJ Tokátko, DJ Jayyare, DJ Lafayette, DJ Chris Sadler, Rytmus, PSH, Hellwana, Boy Wonder, Idea, MC Gey, Matys, Paulie Garand, Maniak, Smack, Sodoma Gomora, Prezident Lourajder, DJ Emil, DJ Pirez, Pain, Tubs, Candymane, DropKid, PTK, Delik, Bitman, Čavalenky, Justin Case, Redzed, Rest, Strapo, Yzomandias x Nik Tendo, Friky, Ondrash, Forrest Pine, Akvamen, Lu2, Nobodylisten, Rybičky 48, Dymytry, Horkýže Slíže, Grog, Noisetrap, Brutus, Doga, Gaia Mesiah, Iné Kafe, Krucipüsk, Mňága a Žďorp, Sto zvířat, The Atavists, Visací zámek, Wotazník, Xindl X
Vstup: od 529 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 17. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 18. 6. 2019

SUM 41

Styl: punk, rock
Praha
Pivovar Staropramen
Vystoupí: SUM 41 (Kanada)
další informace v detailu párty

STŘEDA 19. 6. 2019

JULIA HOLTER

Styl: alternativa
Praha
NoD (Roxy)
Vystoupí: Julia Holter (USA), Never Sol (CZ)
další informace v detailu párty

WOWS: JULIA HOLTER

Styl: alternativa, pop
Praha
NoD (Roxy)
Vystoupí: JULIA HOLTER
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 20. 6. 2019

BAGATELLES MARATHON

Styl: jazz
Vystoupí: The Bagatelles - John Zorn
další informace v detailu párty

PÁTEK 21. 6. 2019

METRONOME

Styl: alternativa, electronic music, pop, rock
Praha
Výstaviště Expo - Holešovice
Vystoupí: Kraftwerk (DE), Morcheeba (UK), Primal Scream (UK), Liam Gallagher (UK), Jungle (UK), Blackwave (BE), Anna Calvi, Lauran Hibberd, Ohm Square, WWW, Floex & Tom Hodge, Manon Meurt, Katarzia a další
další informace v detailu párty

KEFASFEST

Styl: folk, pop, rap, rock
Dolní Kounice
klášter Rosa Coeli
Vystoupí: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstup: 350 - 450 Kč
další informace v detailu párty

KRISTIAN NAIRN - RAVE OF THRONES

Styl: house
Praha
Roxy
Vystoupí: Kristian Nairn (Irsko)
další informace v detailu párty

SOBOTA 22. 6. 2019

LAVÓROVICA FEST (SK)

Styl: blues, folk, metal, punk, reggae, rock, rock'n'roll, ska, world music
Slovensko - Palárikovo
Jilemnického
Vystoupí: Smola a Hrušky, Paci Pac, Bukasový masív, Hanička a Murko, Ploštín Punk, Duchoňovci, Slobodná Európa, Zeus a Henry Tóth, Zóna A, Hoväda SK, Reunion, Túlavý pes
Vstup: 15,-€
další informace v detailu párty

METRONOME

Styl: alternativa, electronic music, pop, rock
Praha
Výstaviště Expo - Holešovice
Vystoupí: Kraftwerk (DE), Morcheeba (UK), Primal Scream (UK), Liam Gallagher (UK), Jungle (UK), Blackwave (BE), Anna Calvi, Lauran Hibberd, Ohm Square, WWW, Floex & Tom Hodge, Manon Meurt, Katarzia a další
další informace v detailu párty

KEFASFEST

Styl: folk, pop, rap, rock
Dolní Kounice
klášter Rosa Coeli
Vystoupí: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstup: 350 - 450 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 23. 6. 2019

KEFASFEST

Styl: folk, pop, rap, rock
Dolní Kounice
klášter Rosa Coeli
Vystoupí: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstup: 350 - 450 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 24. 6. 2019

BRASS AGAINST

Styl: rock
Vystoupí: Brass Against (USA)
další informace v detailu párty

DEAD CAN DANCE

Styl: world music
Vystoupí: Dead Can Dance (Australie)
další informace v detailu párty

DISTURBED

Styl: metal
Praha
Lucerna
Vystoupí: Disturbed (USA)
Vstup: 790 Kč
další informace v detailu párty

GARBAGE

Styl: alternativa, rock

ÚTERÝ 25. 6. 2019

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 26. 6. 2019

KOOL & THE GANG

Styl: funky
Vystoupí: Kool & the Gang (USA), David Kraus & Gipsy Brothers, Top Dream Company
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 27. 6. 2019

PŘEŠTĚNICE

Styl: pop, punk, rock
Přeštěnice
letní areál
Vystoupí: Divokej Bill, Čechomor, The Led Farmers (Ir), Škwor, Harlej, Traktor, Walda Gang, Wohnout, Poletíme?, Turbo, The Silver Spoons, Green Frog Feet (De), Jaksi Taksi, The Lighthouse Journey, Czech It, Láska, Keks, Electric Lady, Vivian, Štěpán Soukup, Love Gangsters, Pavel Horejš, Kohout plaší smrt, Rocksana, Sebastian, Prague Conspiracy, Covers For Lovers, Echonaut, Civilní obrana, Ticho de Pre Cupé Band, Náhodný Výběr, Volant, Imodium, Hamr, Zajíc Company, Frozen Poppyhead, Gangstaska, Natural, Funky Chicken, Divná párty, Fusky Dus, Roman Hampacher, Pamflet, Tcheichan Band, PJay & Claire
další informace v detailu párty

WALK OFF THE EARTH

Styl: indie, pop, reggae, rock
Vystoupí: Walk Off The Earth (Kanada)
Vstup: 895 - 2925 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 28. 6. 2019

DEFQON.1 (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Biddinghuizen
Biddinghuizen
Vystoupí: Adrenalize, B-Front, Coone, D-Sturb, Devin Wild, Frequencerz, Headhunterz, Keltek, Noisecontrollers, Radical Redemption, Sound Rush, Toneshifterz, Access One, Amada, Andy The Core, Angerfist, Deadly Guns, Destructive Tendencies, Dither, I:gor, N-Vitral, Neophyte, Nosferatu, Wasted Mind, Yoshiko, Bass Chaserz, D-Attack, Delete, Digital Punk, Malice, Rebelion, Rebelion, Regain, Rejecta, Revivals, Sub Sonik, Warface a další
další informace v detailu párty

MYSTIC SK8 CUP

Styl: hip-hop, punk, rock
Praha
Štvanice
Vystoupí: Ugly Kid Joe (USA), Lords Of The Underground (USA), David Bowles, Lucas Hulan, Kuba Soulchec, Ill Rick, Kolack, Lu2, DJ RifRaf (AU), DJ Tráva, Schwa, Fatty M, Lumiere a další
další informace v detailu párty

MILKVID

Styl: drum and bass
Neratovice
Beach Park Mlékojedy
Vystoupí: Clive, Mikkim, Koogi, Anakin, Parallel Activity, Annita & Ahz, Runky, Dave Trumpeteer
Vstup: 70 Kč do 20:00 / 90 Kč poté
další informace v detailu párty

SOBOTA 29. 6. 2019

DEFQON.1 (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Biddinghuizen
Biddinghuizen
Vystoupí: Adrenalize, B-Front, Coone, D-Sturb, Devin Wild, Frequencerz, Headhunterz, Keltek, Noisecontrollers, Radical Redemption, Sound Rush, Toneshifterz, Access One, Amada, Andy The Core, Angerfist, Deadly Guns, Destructive Tendencies, Dither, I:gor, N-Vitral, Neophyte, Nosferatu, Wasted Mind, Yoshiko, Bass Chaserz, D-Attack, Delete, Digital Punk, Malice, Rebelion, Rebelion, Regain, Rejecta, Revivals, Sub Sonik, Warface a další
další informace v detailu párty

MYSTIC SK8 CUP

Styl: hip-hop, punk, rock
Praha
Štvanice
Vystoupí: Ugly Kid Joe (USA), Lords Of The Underground (USA), David Bowles, Lucas Hulan, Kuba Soulchec, Ill Rick, Kolack, Lu2, DJ RifRaf (AU), DJ Tráva, Schwa, Fatty M, Lumiere a další
další informace v detailu párty

MELVINS

Styl: metal, punk
Vystoupí: Melvins (USA)
další informace v detailu párty

NEDĚLE 30. 6. 2019

DEFQON.1 (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Biddinghuizen
Biddinghuizen
Vystoupí: Adrenalize, B-Front, Coone, D-Sturb, Devin Wild, Frequencerz, Headhunterz, Keltek, Noisecontrollers, Radical Redemption, Sound Rush, Toneshifterz, Access One, Amada, Andy The Core, Angerfist, Deadly Guns, Destructive Tendencies, Dither, I:gor, N-Vitral, Neophyte, Nosferatu, Wasted Mind, Yoshiko, Bass Chaserz, D-Attack, Delete, Digital Punk, Malice, Rebelion, Rebelion, Regain, Rejecta, Revivals, Sub Sonik, Warface a další
další informace v detailu párty

MYSTIC SK8 CUP

Styl: hip-hop, punk, rock
Praha
Štvanice
Vystoupí: Ugly Kid Joe (USA), Lords Of The Underground (USA), David Bowles, Lucas Hulan, Kuba Soulchec, Ill Rick, Kolack, Lu2, DJ RifRaf (AU), DJ Tráva, Schwa, Fatty M, Lumiere a další
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika