Partylist

Lokalita
Kalendář
10
12
25
26
Červen 18
Od - do:

NEDĚLE 1. 7. 2018

MYSTIC SK8 CUP

Styl: electronic music, hip-hop, punk, rap, rock
Praha
Štvanice
Vystoupí: H2O (USA), All For Nothing (NL), ONYX (USA) , Stereo MC’s live (UK)
Vstup: 550 - 1050 Kč
další informace v detailu párty

PEARL JAM

Styl: rock
Praha
O2 Aréna
Vystoupí: Pearl Jam (USA)
Vstup: 1 990 - 2 390 KČ
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 2. 7. 2018

ÚTERÝ 3. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 4. 7. 2018

BALATON SOUND (HU)

Styl: dance music, deep house, electronic music, house, pop, techno, trance
Maďarsko - Zamárdi
pláž Balatonu
Vystoupí: AXWELL INGROSSO, ALESSO, CARNAGE, CHAINSMOKERS, CRAIG DAVID PRESENTS TS5, DAVID GUETTA, SVEN VATH, BLACK COFFEE, ADRIATIQUE, CAMELPHAT, KÖLSCH, SCUBA , DISCIPLES, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, DJ SNAKE, ELLA EYRE, JONAS BLUE, MARTIN GARRIX, MARTIN SOLVEIG, OLIVER HELDENS, NIGHT LOVELL, NERVO, NGHTMRE, PRINCESS NOKIA, TIMMY TRUMPET, TY DOLLA SIGN, W&W, VINI
další informace v detailu párty

ROCK FOR PEOPLE

Styl: electronic music, indie, metal, pop, punk, reggae, rock
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: The Prodigy, In This Moment, Skillet, Pop Evil, Sugar Man Rodriguez, Volbeat, Sigma, Dirtyphonics, Delta Heavy a další
další informace v detailu párty

BEATS FOR LOVE

Styl: drum and bass, electronic music, house, techno
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: Galantis (SWE), Alan Walker (NOR), Roger Sanchez (USA), Sub Focus (UK), Youngr (UK), Kali & PETER PANN (SK), The Upbeats (NZ), Teddy Killerz (UA/RU), Jade (HU), Mindscape (HU), L 33 (BG), DANNIC (NL), Super8 & Tab (FIN), Rodg (NL), Sam Divine (UK), Dj Mad Dog (IT), Bass Modulators (NL), Luca Agnelli (IT), Lea Dobricic (SRB), Horacio Cruz (ES), Nãnci and Phoebe (UK), Demolition Man UK (UK), Aries (UK), Peppery (UK), Deekline (UK), The Swing Bot (FR)
další informace v detailu párty

THE ROLLING STONES

Styl: rock
Praha
Letiště Letňany
Vystoupí: The Rolling Stones (UK)
Vstup: od 1990 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 5. 7. 2018

BALATON SOUND (HU)

Styl: dance music, deep house, electronic music, house, pop, techno, trance
Maďarsko - Zamárdi
pláž Balatonu
Vystoupí: AXWELL INGROSSO, ALESSO, CARNAGE, CHAINSMOKERS, CRAIG DAVID PRESENTS TS5, DAVID GUETTA, SVEN VATH, BLACK COFFEE, ADRIATIQUE, CAMELPHAT, KÖLSCH, SCUBA , DISCIPLES, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, DJ SNAKE, ELLA EYRE, JONAS BLUE, MARTIN GARRIX, MARTIN SOLVEIG, OLIVER HELDENS, NIGHT LOVELL, NERVO, NGHTMRE, PRINCESS NOKIA, TIMMY TRUMPET, TY DOLLA SIGN, W&W, VINI
další informace v detailu párty

POHODA (SK)

Styl: alternativa, electronic music, pop, reggae, rock
Slovensko - Trenčín
letiště
Vystoupí: LP, The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincent, Ziggy Marley, Glass Animals, SOJA, Danny Brown, Rodriguez, Aurora, Little Dragon, Blossoms, Fink, Calexico, El Gusto, Knower, La Femme, Charlie Winston, Scouting for Girls, Helena Hauff, Confidence Man, Idiotape, This Is The Kit, Bazzookas, Ross From Friends, Trosky, Jade Bird, Reykjavíkurdætur, Zeal & Ardor, Donny Benét, Daniel Brandt & Eternal Something, Housewives, KillASon, Ifriqiyya Electrique, Mitch & Mitch, Rebel Babel, Coals, Schnellertollermeier či Lucidvox
další informace v detailu párty

BOSKOVICE

Styl: alternativa, blues, chill out, drum and bass, electronic music, experimental, folk, hip-hop, indie, jazz, klezmer/balkan, performance, pop, punk, reggae, underground
Boskovice
Hrad Boskovice
Vystoupí: Dälek (USA), Fernando Saunders (USA), Prago Union, Jan P. Muchow & The Antagonists, The Circus Brothers, Terne Čhave, Chantal Poullain a Štěpán Markovič Trio, Nylon Jail, Acute Dose, Ille, Kieslowski, Lucie Redlová, Beata Bocek, Mirek Kemel, Johuš Matuš, Šuranská & Uvira, Sýček, Bavor a Javor, Sun & Dead, Bad Karma Boy (SK), Limbo (CZ/SK/UA), Band of Heysek, The Bladderstones, Jamie Marshall and Amplified Acoustic Band, Romanovská/Tichý/Hrubý Trio, Kašuba/Kořínek/Ubrová, Vložte kočku, Killiekrankie, United Cans Unlimited, Dřevěné pytlí v jutových uhlích, OTK a další.
Vstup: 650/550, na místě 750/650
další informace v detailu párty

ROCK FOR PEOPLE

Styl: electronic music, indie, metal, pop, punk, reggae, rock
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: The Prodigy, In This Moment, Skillet, Pop Evil, Sugar Man Rodriguez, Volbeat, Sigma, Dirtyphonics, Delta Heavy a další
další informace v detailu párty

BEATS FOR LOVE

Styl: drum and bass, electronic music, house, techno
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: Galantis (SWE), Alan Walker (NOR), Roger Sanchez (USA), Sub Focus (UK), Youngr (UK), Kali & PETER PANN (SK), The Upbeats (NZ), Teddy Killerz (UA/RU), Jade (HU), Mindscape (HU), L 33 (BG), DANNIC (NL), Super8 & Tab (FIN), Rodg (NL), Sam Divine (UK), Dj Mad Dog (IT), Bass Modulators (NL), Luca Agnelli (IT), Lea Dobricic (SRB), Horacio Cruz (ES), Nãnci and Phoebe (UK), Demolition Man UK (UK), Aries (UK), Peppery (UK), Deekline (UK), The Swing Bot (FR)
další informace v detailu párty

VYSOČINA FEST

Styl: nespecifikovaný
Jihlava
amfiteátr
Vystoupí: Mandrage, Rybičky, Mig 21 a mnoho dalších...
Vstup: od 890,-
další informace v detailu párty

PÁTEK 6. 7. 2018

BALATON SOUND (HU)

Styl: dance music, deep house, electronic music, house, pop, techno, trance
Maďarsko - Zamárdi
pláž Balatonu
Vystoupí: AXWELL INGROSSO, ALESSO, CARNAGE, CHAINSMOKERS, CRAIG DAVID PRESENTS TS5, DAVID GUETTA, SVEN VATH, BLACK COFFEE, ADRIATIQUE, CAMELPHAT, KÖLSCH, SCUBA , DISCIPLES, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, DJ SNAKE, ELLA EYRE, JONAS BLUE, MARTIN GARRIX, MARTIN SOLVEIG, OLIVER HELDENS, NIGHT LOVELL, NERVO, NGHTMRE, PRINCESS NOKIA, TIMMY TRUMPET, TY DOLLA SIGN, W&W, VINI
další informace v detailu párty

POHODA (SK)

Styl: alternativa, electronic music, pop, reggae, rock
Slovensko - Trenčín
letiště
Vystoupí: LP, The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincent, Ziggy Marley, Glass Animals, SOJA, Danny Brown, Rodriguez, Aurora, Little Dragon, Blossoms, Fink, Calexico, El Gusto, Knower, La Femme, Charlie Winston, Scouting for Girls, Helena Hauff, Confidence Man, Idiotape, This Is The Kit, Bazzookas, Ross From Friends, Trosky, Jade Bird, Reykjavíkurdætur, Zeal & Ardor, Donny Benét, Daniel Brandt & Eternal Something, Housewives, KillASon, Ifriqiyya Electrique, Mitch & Mitch, Rebel Babel, Coals, Schnellertollermeier či Lucidvox
další informace v detailu párty

BOSKOVICE

Styl: alternativa, blues, chill out, drum and bass, electronic music, experimental, folk, hip-hop, indie, jazz, klezmer/balkan, performance, pop, punk, reggae, underground
Boskovice
Hrad Boskovice
Vystoupí: Dälek (USA), Fernando Saunders (USA), Prago Union, Jan P. Muchow & The Antagonists, The Circus Brothers, Terne Čhave, Chantal Poullain a Štěpán Markovič Trio, Nylon Jail, Acute Dose, Ille, Kieslowski, Lucie Redlová, Beata Bocek, Mirek Kemel, Johuš Matuš, Šuranská & Uvira, Sýček, Bavor a Javor, Sun & Dead, Bad Karma Boy (SK), Limbo (CZ/SK/UA), Band of Heysek, The Bladderstones, Jamie Marshall and Amplified Acoustic Band, Romanovská/Tichý/Hrubý Trio, Kašuba/Kořínek/Ubrová, Vložte kočku, Killiekrankie, United Cans Unlimited, Dřevěné pytlí v jutových uhlích, OTK a další.
Vstup: 650/550, na místě 750/650
další informace v detailu párty

ROCK FOR PEOPLE

Styl: electronic music, indie, metal, pop, punk, reggae, rock
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: The Prodigy, In This Moment, Skillet, Pop Evil, Sugar Man Rodriguez, Volbeat, Sigma, Dirtyphonics, Delta Heavy a další
další informace v detailu párty

BEATS FOR LOVE

Styl: drum and bass, electronic music, house, techno
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: Galantis (SWE), Alan Walker (NOR), Roger Sanchez (USA), Sub Focus (UK), Youngr (UK), Kali & PETER PANN (SK), The Upbeats (NZ), Teddy Killerz (UA/RU), Jade (HU), Mindscape (HU), L 33 (BG), DANNIC (NL), Super8 & Tab (FIN), Rodg (NL), Sam Divine (UK), Dj Mad Dog (IT), Bass Modulators (NL), Luca Agnelli (IT), Lea Dobricic (SRB), Horacio Cruz (ES), Nãnci and Phoebe (UK), Demolition Man UK (UK), Aries (UK), Peppery (UK), Deekline (UK), The Swing Bot (FR)
další informace v detailu párty

PEKELNÝ OSTROV

Styl: metal, pop, punk, rock
Holýšov
Přírodní ostrov
Vystoupí: Uriah Heep (UK), Chinaski, Arakain & Lucie Bílá, Harlej & Symfonický orchestr Oty Balage, Rybičky 48, Walda Gang, Dymytry, Banjo Band Ivana Mládka, Vypsaná Fixa, Trautenberk, Doga, Alkehol, Traktor, Turbo, Kern, Debill Heads, Komunál, Krucipűsk, Interloud.
Vstup: od 600Kč
další informace v detailu párty

VYSOČINA FEST

Styl: nespecifikovaný
Jihlava
amfiteátr
Vystoupí: Mandrage, Rybičky, Mig 21 a mnoho dalších...
Vstup: od 890,-
další informace v detailu párty

SOBOTA 7. 7. 2018

POHODA (SK)

Styl: alternativa, electronic music, pop, reggae, rock
Slovensko - Trenčín
letiště
Vystoupí: LP, The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincent, Ziggy Marley, Glass Animals, SOJA, Danny Brown, Rodriguez, Aurora, Little Dragon, Blossoms, Fink, Calexico, El Gusto, Knower, La Femme, Charlie Winston, Scouting for Girls, Helena Hauff, Confidence Man, Idiotape, This Is The Kit, Bazzookas, Ross From Friends, Trosky, Jade Bird, Reykjavíkurdætur, Zeal & Ardor, Donny Benét, Daniel Brandt & Eternal Something, Housewives, KillASon, Ifriqiyya Electrique, Mitch & Mitch, Rebel Babel, Coals, Schnellertollermeier či Lucidvox
další informace v detailu párty

BOSKOVICE

Styl: alternativa, blues, chill out, drum and bass, electronic music, experimental, folk, hip-hop, indie, jazz, klezmer/balkan, performance, pop, punk, reggae, underground
Boskovice
Hrad Boskovice
Vystoupí: Dälek (USA), Fernando Saunders (USA), Prago Union, Jan P. Muchow & The Antagonists, The Circus Brothers, Terne Čhave, Chantal Poullain a Štěpán Markovič Trio, Nylon Jail, Acute Dose, Ille, Kieslowski, Lucie Redlová, Beata Bocek, Mirek Kemel, Johuš Matuš, Šuranská & Uvira, Sýček, Bavor a Javor, Sun & Dead, Bad Karma Boy (SK), Limbo (CZ/SK/UA), Band of Heysek, The Bladderstones, Jamie Marshall and Amplified Acoustic Band, Romanovská/Tichý/Hrubý Trio, Kašuba/Kořínek/Ubrová, Vložte kočku, Killiekrankie, United Cans Unlimited, Dřevěné pytlí v jutových uhlích, OTK a další.
Vstup: 650/550, na místě 750/650
další informace v detailu párty

BEATS FOR LOVE

Styl: drum and bass, electronic music, house, techno
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: Galantis (SWE), Alan Walker (NOR), Roger Sanchez (USA), Sub Focus (UK), Youngr (UK), Kali & PETER PANN (SK), The Upbeats (NZ), Teddy Killerz (UA/RU), Jade (HU), Mindscape (HU), L 33 (BG), DANNIC (NL), Super8 & Tab (FIN), Rodg (NL), Sam Divine (UK), Dj Mad Dog (IT), Bass Modulators (NL), Luca Agnelli (IT), Lea Dobricic (SRB), Horacio Cruz (ES), Nãnci and Phoebe (UK), Demolition Man UK (UK), Aries (UK), Peppery (UK), Deekline (UK), The Swing Bot (FR)
další informace v detailu párty

PEKELNÝ OSTROV

Styl: metal, pop, punk, rock
Holýšov
Přírodní ostrov
Vystoupí: Uriah Heep (UK), Chinaski, Arakain & Lucie Bílá, Harlej & Symfonický orchestr Oty Balage, Rybičky 48, Walda Gang, Dymytry, Banjo Band Ivana Mládka, Vypsaná Fixa, Trautenberk, Doga, Alkehol, Traktor, Turbo, Kern, Debill Heads, Komunál, Krucipűsk, Interloud.
Vstup: od 600Kč
další informace v detailu párty

MARKUS SCHULZ

Styl: trance
Praha
EPIC
Vystoupí: MARKUS SCHULZ
další informace v detailu párty

VYSOČINA FEST

Styl: nespecifikovaný
Jihlava
amfiteátr
Vystoupí: Mandrage, Rybičky, Mig 21 a mnoho dalších...
Vstup: od 890,-
další informace v detailu párty

NEDĚLE 8. 7. 2018

BOSKOVICE

Styl: alternativa, blues, chill out, drum and bass, electronic music, experimental, folk, hip-hop, indie, jazz, klezmer/balkan, performance, pop, punk, reggae, underground
Boskovice
Hrad Boskovice
Vystoupí: Dälek (USA), Fernando Saunders (USA), Prago Union, Jan P. Muchow & The Antagonists, The Circus Brothers, Terne Čhave, Chantal Poullain a Štěpán Markovič Trio, Nylon Jail, Acute Dose, Ille, Kieslowski, Lucie Redlová, Beata Bocek, Mirek Kemel, Johuš Matuš, Šuranská & Uvira, Sýček, Bavor a Javor, Sun & Dead, Bad Karma Boy (SK), Limbo (CZ/SK/UA), Band of Heysek, The Bladderstones, Jamie Marshall and Amplified Acoustic Band, Romanovská/Tichý/Hrubý Trio, Kašuba/Kořínek/Ubrová, Vložte kočku, Killiekrankie, United Cans Unlimited, Dřevěné pytlí v jutových uhlích, OTK a další.
Vstup: 650/550, na místě 750/650
další informace v detailu párty

LP

Styl: alternativa, rock
Vystoupí: LP (USA)
další informace v detailu párty

VYSOČINA FEST

Styl: nespecifikovaný
Jihlava
amfiteátr
Vystoupí: Mandrage, Rybičky, Mig 21 a mnoho dalších...
Vstup: od 890,-
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 9. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 10. 7. 2018

STŘEDA 11. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 12. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

PÁTEK 13. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

MELT! (DE)

Styl: deep house, electronic music, experimental, house, techno
Německo - Gräfenhainichen
Ferropolis
Vystoupí: The xx, Florence + The Machine, Fever Ray, Tyler the Creator, Nina Kraviz, Mura Masa, Odesza, Jon Hopkins (Live), Ben Klock, Modeselektor (DJ) B2B Apparat (DJ), Cigarettes After Sex, Little Dragon, The Internet, Badbadnotgood, Princess Nokia, Modeselektor (DJ), The Black Madonna, Rin, Mount Kimbie, Alma, Fatima Yamaha, Parcels, Fischerspooner, The Blaze, Ellen Allien, Westbam, WhoMadeWho, Amelie Lens, Sevdaliza, Andhim, Adana Twins, Adriatique, George Fitzgerald (Live), Hundreds, IAMDDB, Rex Orange County, Tune-Yards, Erobique, Roman Flügel, Robag Wruhme, The Hacker pres. Amato (Live), Nastia, Honey Dijon, Zhu, Kali Uchis, Anna Haleta, Answer Code Request (Live), Antigone, Binh, Carlos Valdes, Cem, Claire Morgan, Cleveland, Coely, Cormac, DJ Seinfeld, Dana Ruh, Efdemin, Fatima Al Qadiri, Faka (Live), Gurr, HAAi, Inga Mauer, Jayda G, Jon Hester, Junglepussy, Kedr Livanskiy, Kid Simius, Kim Ann Foxman, Klee, Kuso Gvki, Layton Giordani, La Fleur, Lanark Artefax (Live), Leo Pol (Live), Lucy, Marc Miroir, Mavi Phoenix, Mirella Kroes, Moscoman, Moses Sumney, Ø [Phase] (Live), Or:la, Project Pablo, Rone, Sedef Adasi, Siriusmo, Smerz, Somewhen, Superorganism, Tijana T, Tommy Cash, Victor, Vincent Neumann, Yellow Days, Zenker Brothers.
další informace v detailu párty

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, reggae, rock'n'roll, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Anti-Flag, Talco, The Rumjacks, Booze & Glory, The Dreadnoughts, Royal Republic
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PARDUBICE

Styl: pop, rock, rock'n'roll
Vystoupí: David Koller, BSP, Kabát, Chinaski, Mig 21, Anna K., Sebastian, Michal Hrůza, Wanastovi Vjecy,
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (TOČNÍK)

Styl: pop, punk, rock
Točník
hrad Točník
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

PUBLIC IMAGE LTD.

Styl: punk, rock
Vystoupí: Public Image Ltd.
Vstup: od 790 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 14. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

MELT! (DE)

Styl: deep house, electronic music, experimental, house, techno
Německo - Gräfenhainichen
Ferropolis
Vystoupí: The xx, Florence + The Machine, Fever Ray, Tyler the Creator, Nina Kraviz, Mura Masa, Odesza, Jon Hopkins (Live), Ben Klock, Modeselektor (DJ) B2B Apparat (DJ), Cigarettes After Sex, Little Dragon, The Internet, Badbadnotgood, Princess Nokia, Modeselektor (DJ), The Black Madonna, Rin, Mount Kimbie, Alma, Fatima Yamaha, Parcels, Fischerspooner, The Blaze, Ellen Allien, Westbam, WhoMadeWho, Amelie Lens, Sevdaliza, Andhim, Adana Twins, Adriatique, George Fitzgerald (Live), Hundreds, IAMDDB, Rex Orange County, Tune-Yards, Erobique, Roman Flügel, Robag Wruhme, The Hacker pres. Amato (Live), Nastia, Honey Dijon, Zhu, Kali Uchis, Anna Haleta, Answer Code Request (Live), Antigone, Binh, Carlos Valdes, Cem, Claire Morgan, Cleveland, Coely, Cormac, DJ Seinfeld, Dana Ruh, Efdemin, Fatima Al Qadiri, Faka (Live), Gurr, HAAi, Inga Mauer, Jayda G, Jon Hester, Junglepussy, Kedr Livanskiy, Kid Simius, Kim Ann Foxman, Klee, Kuso Gvki, Layton Giordani, La Fleur, Lanark Artefax (Live), Leo Pol (Live), Lucy, Marc Miroir, Mavi Phoenix, Mirella Kroes, Moscoman, Moses Sumney, Ø [Phase] (Live), Or:la, Project Pablo, Rone, Sedef Adasi, Siriusmo, Smerz, Somewhen, Superorganism, Tijana T, Tommy Cash, Victor, Vincent Neumann, Yellow Days, Zenker Brothers.
další informace v detailu párty

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, reggae, rock'n'roll, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Anti-Flag, Talco, The Rumjacks, Booze & Glory, The Dreadnoughts, Royal Republic
další informace v detailu párty

HOREČKY FEST

Styl: dance music, disco, drum and bass, electronic music, folk, hip-hop, metal, nespecifikovaný, oldies, pop, punk, R'n'B, rap, reggae, rock
Frenštát pod Radhoštěm
Amfiteátr na Horečkách
Vystoupí: Ewa Farna, Vanua2, Portless, Karel Kahovec, Milan Peroutka&Perutě, Circus Problem, Ben Cristovao, Helemese, minus123minut, Afterglow, Hand Grenade, ZAhRADKAři, Hell Paso, Záviš, Strašfuňák a Loutkový svět, DJ Lucky Boy, NFIX&Candise, Febio, DJ Elvis, DJ CubaQua, K.O.nty, Ruďas, Šipy, ZZO
Vstup: 300 Kč předprodej, 350 Kč na místě. Děti do 12 let zdarma, sleva parta 5 osob v předprodeji 1400 Kč, na místě 1600 Kč
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PARDUBICE

Styl: pop, rock, rock'n'roll
Vystoupí: David Koller, BSP, Kabát, Chinaski, Mig 21, Anna K., Sebastian, Michal Hrůza, Wanastovi Vjecy,
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (TOČNÍK)

Styl: pop, punk, rock
Točník
hrad Točník
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

METROPOLIS

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: MAKJ (USA), Angry Beats
Vstup: od 400 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 15. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

MELT! (DE)

Styl: deep house, electronic music, experimental, house, techno
Německo - Gräfenhainichen
Ferropolis
Vystoupí: The xx, Florence + The Machine, Fever Ray, Tyler the Creator, Nina Kraviz, Mura Masa, Odesza, Jon Hopkins (Live), Ben Klock, Modeselektor (DJ) B2B Apparat (DJ), Cigarettes After Sex, Little Dragon, The Internet, Badbadnotgood, Princess Nokia, Modeselektor (DJ), The Black Madonna, Rin, Mount Kimbie, Alma, Fatima Yamaha, Parcels, Fischerspooner, The Blaze, Ellen Allien, Westbam, WhoMadeWho, Amelie Lens, Sevdaliza, Andhim, Adana Twins, Adriatique, George Fitzgerald (Live), Hundreds, IAMDDB, Rex Orange County, Tune-Yards, Erobique, Roman Flügel, Robag Wruhme, The Hacker pres. Amato (Live), Nastia, Honey Dijon, Zhu, Kali Uchis, Anna Haleta, Answer Code Request (Live), Antigone, Binh, Carlos Valdes, Cem, Claire Morgan, Cleveland, Coely, Cormac, DJ Seinfeld, Dana Ruh, Efdemin, Fatima Al Qadiri, Faka (Live), Gurr, HAAi, Inga Mauer, Jayda G, Jon Hester, Junglepussy, Kedr Livanskiy, Kid Simius, Kim Ann Foxman, Klee, Kuso Gvki, Layton Giordani, La Fleur, Lanark Artefax (Live), Leo Pol (Live), Lucy, Marc Miroir, Mavi Phoenix, Mirella Kroes, Moscoman, Moses Sumney, Ø [Phase] (Live), Or:la, Project Pablo, Rone, Sedef Adasi, Siriusmo, Smerz, Somewhen, Superorganism, Tijana T, Tommy Cash, Victor, Vincent Neumann, Yellow Days, Zenker Brothers.
další informace v detailu párty

MIGHTY SOUNDS

Styl: punk, reggae, rock'n'roll, ska
Tábor
letiště Čápův dvůr
Vystoupí: Anti-Flag, Talco, The Rumjacks, Booze & Glory, The Dreadnoughts, Royal Republic
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PARDUBICE

Styl: pop, rock, rock'n'roll
Vystoupí: David Koller, BSP, Kabát, Chinaski, Mig 21, Anna K., Sebastian, Michal Hrůza, Wanastovi Vjecy,
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 16. 7. 2018

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR)

Styl: breakbeat, drum and bass, liquid funk
Chorvatsko - Tisno
The Garden
Vystoupí: ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 17. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 18. 7. 2018

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, punk, reggae
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: Future Islands, GusGus, N.E.R.D, Ziggy Marley, Kygo, Kölsch, HVOB, Charlotte de Witte, Kaleo, Calexico, Paul Kalkbrenner, London Grammar, Joss Stone, George Ezra, Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex, Beth Ditto, Jon Hopkins Live, Oumou Sangaré, Jóhann Jóhannsson, Slaves, Grace Jones
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 19. 7. 2018

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, punk, reggae
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: Future Islands, GusGus, N.E.R.D, Ziggy Marley, Kygo, Kölsch, HVOB, Charlotte de Witte, Kaleo, Calexico, Paul Kalkbrenner, London Grammar, Joss Stone, George Ezra, Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex, Beth Ditto, Jon Hopkins Live, Oumou Sangaré, Jóhann Jóhannsson, Slaves, Grace Jones
další informace v detailu párty

PÁTEK 20. 7. 2018

LĚTOFEST ČESKÉ BUDĚJOVICE

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
České Budějovice
Výstviště
Vystoupí: Mňága a Žďorp, Kabát, Mig 21, Chinaski, Iné Kafe, Marek Ztracený, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, punk, reggae
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: Future Islands, GusGus, N.E.R.D, Ziggy Marley, Kygo, Kölsch, HVOB, Charlotte de Witte, Kaleo, Calexico, Paul Kalkbrenner, London Grammar, Joss Stone, George Ezra, Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex, Beth Ditto, Jon Hopkins Live, Oumou Sangaré, Jóhann Jóhannsson, Slaves, Grace Jones
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (KUN. HORA)

Styl: pop, punk, rock
Pardubice
hrad Kunětická hora
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

SOBOTA 21. 7. 2018

DOMINATOR (NL)

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Eersel
E3 Strand
Vystoupí: na programu se pracuje
další informace v detailu párty

LĚTOFEST ČESKÉ BUDĚJOVICE

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
České Budějovice
Výstviště
Vystoupí: Mňága a Žďorp, Kabát, Mig 21, Chinaski, Iné Kafe, Marek Ztracený, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

COLOURS OF OSTRAVA

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, punk, reggae
Ostrava
Dolní Vítkovice
Vystoupí: Future Islands, GusGus, N.E.R.D, Ziggy Marley, Kygo, Kölsch, HVOB, Charlotte de Witte, Kaleo, Calexico, Paul Kalkbrenner, London Grammar, Joss Stone, George Ezra, Ziggy Marley, Aurora, Cigarettes After Sex, Beth Ditto, Jon Hopkins Live, Oumou Sangaré, Jóhann Jóhannsson, Slaves, Grace Jones
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (KUN. HORA)

Styl: pop, punk, rock
Pardubice
hrad Kunětická hora
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

CIHLAFEST

Styl: folk, pop
Slapy nad Vltavou
Slapy 74
Vystoupí: Tam Tam Batucada, Kapela Nasycen, Dobrovyly, BLONDÝNA
další informace v detailu párty

NEDĚLE 22. 7. 2018

LĚTOFEST ČESKÉ BUDĚJOVICE

Styl: pop, punk, rock, rock'n'roll
České Budějovice
Výstviště
Vystoupí: Mňága a Žďorp, Kabát, Mig 21, Chinaski, Iné Kafe, Marek Ztracený, Wanastovi Vjecy
Vstup: od 590,-
další informace v detailu párty

SOULFLY

Styl: electro, metal
Praha
Roxy
Vystoupí: Soulfly (Bra)
Vstup: 540 - 650 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 23. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 24. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 25. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 26. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

PÁTEK 27. 7. 2018

ČESKÉ HRADY (ŠVIHOV)

Styl: pop, punk, rock
Švihov
hrad Švihov
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

POLANKA FEST

Styl: nespecifikovaný
Třebíč
koupaliště Polanka
Vystoupí: UDG, Mandrage, Rybičky 48 a mnoho dalších..
Vstup: od 490 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 28. 7. 2018

PLATANSKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI

Styl: pop, rock
Protivín
pivovar
Vystoupí: Sebastian, Imodium, UDG, Dalibor Janda, Harlej, Škwor, Trocha Klidu, TBband, D. Ripp
Vstup: 190 - 240 Kč
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (ŠVIHOV)

Styl: pop, punk, rock
Švihov
hrad Švihov
Vystoupí: Bros ´n´ Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, LENNY,Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, MARPO & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná fixa
další informace v detailu párty

POLANKA FEST

Styl: nespecifikovaný
Třebíč
koupaliště Polanka
Vystoupí: UDG, Mandrage, Rybičky 48 a mnoho dalších..
Vstup: od 490 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 29. 7. 2018

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 30. 7. 2018

Žádné akce v tento den.
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #562 (Mixcloud.com)
28. 05. 2018 (121 MB)
Mastermix #560 (Mixcloud.com)
22. 05. 2018 (123 MB)
Mastermix #561 (Mixcloud.com)
22. 05. 2018 (116 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika