Partylist

Lokalita
Kalendář
3
26
Prosinec 17
Od - do:

ÚTERÝ 1. 8. 2017

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 2. 8. 2017

SLAVONICE FEST

Styl: nespecifikovaný
Slavonice
Kulturní dům
Vystoupí: TATABOJS, VISACÍ ZÁMEK, KRUCIPÜSK, MICHAL HRŮZA, JOSEFÍNA ŽAMPOVÁ/ SVATOPLUK a SVÁŤA KARÁSEK, THOM ARTWAY/ FRANTIŠEK SKÁLA, ZDENĚK BÍNA TRIO/ ESTER KOČIČKOVÁ, KATARZIA/ IVAN HLAS
Vstup: 100 Kč - 380 Kč
další informace v detailu párty

LUCKY CHOPS

Styl: alternativa, nespecifikovaný, pop
Brno
Fléda
Vystoupí: Lucky Chops (USA)
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 3. 8. 2017

SLAVONICE FEST

Styl: nespecifikovaný
Slavonice
Kulturní dům
Vystoupí: TATABOJS, VISACÍ ZÁMEK, KRUCIPÜSK, MICHAL HRŮZA, JOSEFÍNA ŽAMPOVÁ/ SVATOPLUK a SVÁŤA KARÁSEK, THOM ARTWAY/ FRANTIŠEK SKÁLA, ZDENĚK BÍNA TRIO/ ESTER KOČIČKOVÁ, KATARZIA/ IVAN HLAS
Vstup: 100 Kč - 380 Kč
další informace v detailu párty

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: drum and bass
Milovice
letiště
Vystoupí: Adepth | Animal | Anatomix | Apokain | Audiocuts | Bassistaz crew | Basstien | Beaty | Becks & Snowy | Beesu | Bifidus Aktif | Blofeld | Boldrik | Boss | C.Phone & Elvis | Callboy & Flesh | Cherw | Cocoman | Cripple Effect | Critical J | Cybi | Dash | Deadly Viperz | Deadline | Deltaphoenix | Dephzac | Derrick & Tonika | Dexide | Dogzan | Džejár | El Waca | Exortt | Fallen Gemini | Feela | Fourseason | Frostbite | Furious Freaks | Gappinzky | Golden Cat | Grindaway | Halbax | Hellsmith | Hory Doly | Houbass | HRTL Live | Hundread | James Wing | Jaqullin | Kato | Koma (N:FORCE & THIEW) | Krowak | Kutlo | L'Base | L1 | Ladida | Lady Lite | Lee Meow | Lifesize MC | Liquidators | Loudbeat | LU2 | Lucasch | Lucca | Maart | Mabe | Mackie Messer | Manio & Zu | Marteen | MC Mary Jane | MC Zachy | McQuack | Membrain | Mersi | Messenjah | MLDJ | Micwinc | Minos | Monkey Boom crew | Mouzl | N.E.D | Neorge | Neuro:Lab | Neks | No Cure | Novinski | Olis Bakulu & Slight | One Way | Onset | Orbith | P.Dr | Panorama | Parallel Activity | Pex & Fantek | Pixie | PLO | PMDR | Promenade | Pull:180 | Rave All | Reverend Octagon | Rich | Rocki | Roger Venzent | Ronica | Rouni | Rudeboy | Saym | Schooler | Sebastian Deluca | Sionni | Skáčko | Sonority | Splitter | Stux | Subdubs | Subgate | Suki | The Prophecy | Tibiza | Tokátko | Toky | Tom Small | Tony TerrA | Transit Mafia | TR Tactics | Trimer & Arcane | Twisted:Minds | Upfockerz | Urban Scalp | UTM-Family | Vanatic | Vircz | Volume Plus | W23 aka Wilda Panda | Warfunk | Wasp | X.Morph | Xerxes | Zakilo
další informace v detailu párty

SÁZAVAFEST

Styl: pop, rock
Světlá nad Sázavou
lesopark
Vystoupí: Thomas Anders from Modern Talking, Majk Spirit, Xindl X, Miro Žbirka, Lenny, Čechomor, Slza, Václav Neckář, Dara Rolins, Pekař a další
další informace v detailu párty

BILLY TALENT

Styl: punk, rock
Praha
na dvoře smíchovského Staropramenu
Vystoupí: Billy Talent (CAN)
Vstup: od 790 Kč
další informace v detailu párty

DIRTYLOVE

Styl: electronic music
Vystoupí: djs Eddie Mur & guest, Letní terasa: LOUNGE atmosphere by dj Goldstar
další informace v detailu párty

THUG LIFE

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Black Jesus, SoAbrupt (USA)
další informace v detailu párty

PÁTEK 4. 8. 2017

ČESKÉ HRADY (ROŽMBERK n.V.)

Styl: pop, rock
Rožmberk nad Vltavou
hrad Rožmberk nad Vltavou
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

SLAVONICE FEST

Styl: nespecifikovaný
Slavonice
Kulturní dům
Vystoupí: TATABOJS, VISACÍ ZÁMEK, KRUCIPÜSK, MICHAL HRŮZA, JOSEFÍNA ŽAMPOVÁ/ SVATOPLUK a SVÁŤA KARÁSEK, THOM ARTWAY/ FRANTIŠEK SKÁLA, ZDENĚK BÍNA TRIO/ ESTER KOČIČKOVÁ, KATARZIA/ IVAN HLAS
Vstup: 100 Kč - 380 Kč
další informace v detailu párty

STUDNICE FEST

Styl: acoustic, alternativa, crossover, indie, pop, reggae, rock, rock'n'roll, ska
Hlinsko
areál Cihelka
Vystoupí: BUTY, SKYLINE, LENKA DUSILOVÁ & BAROMANTIKA, FAST FOOD ORCHESTRA, XAVIER BAUMAXA, DUKLA VOZOVNA, IMODIUM, VOLANT, SMRTISLAV, LETY MIMO, ZÁVIŠ
Vstup: 290 - 390 Kč
další informace v detailu párty

HIGH JUMP

Styl: drum and bass, electronic music, hip-hop
Hříměždice
lom Hříměždice
Vystoupí: Stanton Warriors, Smash Hifi Live a další
další informace v detailu párty

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: drum and bass
Milovice
letiště
Vystoupí: Adepth | Animal | Anatomix | Apokain | Audiocuts | Bassistaz crew | Basstien | Beaty | Becks & Snowy | Beesu | Bifidus Aktif | Blofeld | Boldrik | Boss | C.Phone & Elvis | Callboy & Flesh | Cherw | Cocoman | Cripple Effect | Critical J | Cybi | Dash | Deadly Viperz | Deadline | Deltaphoenix | Dephzac | Derrick & Tonika | Dexide | Dogzan | Džejár | El Waca | Exortt | Fallen Gemini | Feela | Fourseason | Frostbite | Furious Freaks | Gappinzky | Golden Cat | Grindaway | Halbax | Hellsmith | Hory Doly | Houbass | HRTL Live | Hundread | James Wing | Jaqullin | Kato | Koma (N:FORCE & THIEW) | Krowak | Kutlo | L'Base | L1 | Ladida | Lady Lite | Lee Meow | Lifesize MC | Liquidators | Loudbeat | LU2 | Lucasch | Lucca | Maart | Mabe | Mackie Messer | Manio & Zu | Marteen | MC Mary Jane | MC Zachy | McQuack | Membrain | Mersi | Messenjah | MLDJ | Micwinc | Minos | Monkey Boom crew | Mouzl | N.E.D | Neorge | Neuro:Lab | Neks | No Cure | Novinski | Olis Bakulu & Slight | One Way | Onset | Orbith | P.Dr | Panorama | Parallel Activity | Pex & Fantek | Pixie | PLO | PMDR | Promenade | Pull:180 | Rave All | Reverend Octagon | Rich | Rocki | Roger Venzent | Ronica | Rouni | Rudeboy | Saym | Schooler | Sebastian Deluca | Sionni | Skáčko | Sonority | Splitter | Stux | Subdubs | Subgate | Suki | The Prophecy | Tibiza | Tokátko | Toky | Tom Small | Tony TerrA | Transit Mafia | TR Tactics | Trimer & Arcane | Twisted:Minds | Upfockerz | Urban Scalp | UTM-Family | Vanatic | Vircz | Volume Plus | W23 aka Wilda Panda | Warfunk | Wasp | X.Morph | Xerxes | Zakilo
další informace v detailu párty

SÁZAVAFEST

Styl: pop, rock
Světlá nad Sázavou
lesopark
Vystoupí: Thomas Anders from Modern Talking, Majk Spirit, Xindl X, Miro Žbirka, Lenny, Čechomor, Slza, Václav Neckář, Dara Rolins, Pekař a další
další informace v detailu párty

STARÝ DOBRÝ WESTERN

Styl: nespecifikovaný
Bystřička
letní kino
Vystoupí: Věra Martinová & kapela, Michal Tučný Revival Plzeň, Neznámi (SK), Jarda Wykrent & kapela, Monogram, Tarso Miller Trio (Brazílie), Willie Jones Band (USA, SK), AG Flek, Pavlína Jíšová & Baband, Allan Mikušek & kapela (SK), mezinárodní formace Songs of the Fall (USA, SK), Rangers Band a mnoho dalších.
Vstup: permanentka od 380 kč , na místě pátek 290 kč ,sobota 390 kč
další informace v detailu párty

HOUSIN COLORS

Styl: house
Praha
Duplex
Vystoupí: Martin Cehelsky (SK) // Cristian Ferrer (ESP) // DJ Jordy Ray
další informace v detailu párty

VLNY PRESENTS SHEEXYBOAT WARM-UP

Styl: house
Vystoupí: djs Biodan (Roxy Prague), Tazz, Ondrej K (Chi Chi Gang), Zissou (Chi Chi Gang)
další informace v detailu párty

BESEDA U BIGBÍTU

Styl: alternativa, electronic music
Tasov u Veselí nad Moravou
topolový hájek
Vystoupí: Anna von Hausswolff (SWE), K-X-P (FIN), Wrekmeister Harmonies (USA), Priessnitz (CZ), Midi Lidi (CZ), Katarzia (SK), RSS Boys (PL), ESAZLESA (CZ), Nvmeri (SK), The Ills (SK), Kovadlina (CZ), Flash The Readies (CZ), Noir Voir (CZ), Role (CZ), Hard to Frame (CZ), Tomáš Palucha (CZ), Fiordmoss (CZ), Acute Dose (CZ), Ospalý Pohyb (SK), Dné (CZ), 1flfsoap (CZ), BEPS`N`JOHNNIES (CZ), AUTUMNIST (SK), BRATŘI (CZ), CARPET CABINET (SK), THE TRUTH IS OUT THERE (CZ), RUDÉ KOSTRY (CZ), LUSK (CZ), VELICKÉ TRNEČKY (CZ), ZAGAMI JERICHO (CZ), FLASH BOY (CZ), ETTE ENAKA (CZ), KOCHLEA (CZ), LAZER VIKING (CZ), AGU (PL), MIMO (CZ), INDIA (CZ), VOJ & 3SKA (CZ), FLUSH BUTTONS (CZ), Zdeníto (CZ), Jurkozvierky (SK), Strašlivý Píďa (CZ), Zabiják (bez borců) (CZ), Aleš Jiroušek (CZ), Helemese (CZ)
Vstup: od 600 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 5. 8. 2017

ČESKÉ HRADY (ROŽMBERK n.V.)

Styl: pop, rock
Rožmberk nad Vltavou
hrad Rožmberk nad Vltavou
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

LETIŠTĚFEST

Styl: metal, punk, rock, rock'n'roll
Strakonice
letiště
Vystoupí: The Fialky, P.U.M., Cela pro Klárku, Bajadéra Joy, Zničehonic, Krwawý Koleno, Divoký Sny, Budulínek
Vstup: 200 Kč, předprodej 150 Kč
další informace v detailu párty

SLAVONICE FEST

Styl: nespecifikovaný
Slavonice
Kulturní dům
Vystoupí: TATABOJS, VISACÍ ZÁMEK, KRUCIPÜSK, MICHAL HRŮZA, JOSEFÍNA ŽAMPOVÁ/ SVATOPLUK a SVÁŤA KARÁSEK, THOM ARTWAY/ FRANTIŠEK SKÁLA, ZDENĚK BÍNA TRIO/ ESTER KOČIČKOVÁ, KATARZIA/ IVAN HLAS
Vstup: 100 Kč - 380 Kč
další informace v detailu párty

STUDNICE FEST

Styl: acoustic, alternativa, crossover, indie, pop, reggae, rock, rock'n'roll, ska
Hlinsko
areál Cihelka
Vystoupí: BUTY, SKYLINE, LENKA DUSILOVÁ & BAROMANTIKA, FAST FOOD ORCHESTRA, XAVIER BAUMAXA, DUKLA VOZOVNA, IMODIUM, VOLANT, SMRTISLAV, LETY MIMO, ZÁVIŠ
Vstup: 290 - 390 Kč
další informace v detailu párty

HIGH JUMP

Styl: drum and bass, electronic music, hip-hop
Hříměždice
lom Hříměždice
Vystoupí: Stanton Warriors, Smash Hifi Live a další
další informace v detailu párty

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: drum and bass
Milovice
letiště
Vystoupí: Adepth | Animal | Anatomix | Apokain | Audiocuts | Bassistaz crew | Basstien | Beaty | Becks & Snowy | Beesu | Bifidus Aktif | Blofeld | Boldrik | Boss | C.Phone & Elvis | Callboy & Flesh | Cherw | Cocoman | Cripple Effect | Critical J | Cybi | Dash | Deadly Viperz | Deadline | Deltaphoenix | Dephzac | Derrick & Tonika | Dexide | Dogzan | Džejár | El Waca | Exortt | Fallen Gemini | Feela | Fourseason | Frostbite | Furious Freaks | Gappinzky | Golden Cat | Grindaway | Halbax | Hellsmith | Hory Doly | Houbass | HRTL Live | Hundread | James Wing | Jaqullin | Kato | Koma (N:FORCE & THIEW) | Krowak | Kutlo | L'Base | L1 | Ladida | Lady Lite | Lee Meow | Lifesize MC | Liquidators | Loudbeat | LU2 | Lucasch | Lucca | Maart | Mabe | Mackie Messer | Manio & Zu | Marteen | MC Mary Jane | MC Zachy | McQuack | Membrain | Mersi | Messenjah | MLDJ | Micwinc | Minos | Monkey Boom crew | Mouzl | N.E.D | Neorge | Neuro:Lab | Neks | No Cure | Novinski | Olis Bakulu & Slight | One Way | Onset | Orbith | P.Dr | Panorama | Parallel Activity | Pex & Fantek | Pixie | PLO | PMDR | Promenade | Pull:180 | Rave All | Reverend Octagon | Rich | Rocki | Roger Venzent | Ronica | Rouni | Rudeboy | Saym | Schooler | Sebastian Deluca | Sionni | Skáčko | Sonority | Splitter | Stux | Subdubs | Subgate | Suki | The Prophecy | Tibiza | Tokátko | Toky | Tom Small | Tony TerrA | Transit Mafia | TR Tactics | Trimer & Arcane | Twisted:Minds | Upfockerz | Urban Scalp | UTM-Family | Vanatic | Vircz | Volume Plus | W23 aka Wilda Panda | Warfunk | Wasp | X.Morph | Xerxes | Zakilo
další informace v detailu párty

ROCKOVEJ KRÁLOVÁK

Styl: metal, punk, rock
Králův Dvůr
zámek
Vystoupí: Hentai Corporation, S.P.S., Satisfucktion, Black Hill, Zputnik, Badys
Vstup: 50 Kč
další informace v detailu párty

SÁZAVAFEST

Styl: pop, rock
Světlá nad Sázavou
lesopark
Vystoupí: Thomas Anders from Modern Talking, Majk Spirit, Xindl X, Miro Žbirka, Lenny, Čechomor, Slza, Václav Neckář, Dara Rolins, Pekař a další
další informace v detailu párty

STARÝ DOBRÝ WESTERN

Styl: nespecifikovaný
Bystřička
letní kino
Vystoupí: Věra Martinová & kapela, Michal Tučný Revival Plzeň, Neznámi (SK), Jarda Wykrent & kapela, Monogram, Tarso Miller Trio (Brazílie), Willie Jones Band (USA, SK), AG Flek, Pavlína Jíšová & Baband, Allan Mikušek & kapela (SK), mezinárodní formace Songs of the Fall (USA, SK), Rangers Band a mnoho dalších.
Vstup: permanentka od 380 kč , na místě pátek 290 kč ,sobota 390 kč
další informace v detailu párty

CIRCLE

Styl: electronic music
Vystoupí: djs EL MUNDO (Bondage music/ Berlín), Jasper (NL), Rob Smile, Jag Kiranmay, Peter Costa (Underground Republic crew)
další informace v detailu párty

PROPAGANDA

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Hannah Vee Namaas Shippo (DE) Angry Beats
další informace v detailu párty

THE AFGHAN WHIGS

Styl: rock
Vystoupí: The Afghan Whigs / USA + support: Ed Harcourt
další informace v detailu párty

BESEDA U BIGBÍTU

Styl: alternativa, electronic music
Tasov u Veselí nad Moravou
topolový hájek
Vystoupí: Anna von Hausswolff (SWE), K-X-P (FIN), Wrekmeister Harmonies (USA), Priessnitz (CZ), Midi Lidi (CZ), Katarzia (SK), RSS Boys (PL), ESAZLESA (CZ), Nvmeri (SK), The Ills (SK), Kovadlina (CZ), Flash The Readies (CZ), Noir Voir (CZ), Role (CZ), Hard to Frame (CZ), Tomáš Palucha (CZ), Fiordmoss (CZ), Acute Dose (CZ), Ospalý Pohyb (SK), Dné (CZ), 1flfsoap (CZ), BEPS`N`JOHNNIES (CZ), AUTUMNIST (SK), BRATŘI (CZ), CARPET CABINET (SK), THE TRUTH IS OUT THERE (CZ), RUDÉ KOSTRY (CZ), LUSK (CZ), VELICKÉ TRNEČKY (CZ), ZAGAMI JERICHO (CZ), FLASH BOY (CZ), ETTE ENAKA (CZ), KOCHLEA (CZ), LAZER VIKING (CZ), AGU (PL), MIMO (CZ), INDIA (CZ), VOJ & 3SKA (CZ), FLUSH BUTTONS (CZ), Zdeníto (CZ), Jurkozvierky (SK), Strašlivý Píďa (CZ), Zabiják (bez borců) (CZ), Aleš Jiroušek (CZ), Helemese (CZ)
Vstup: od 600 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 6. 8. 2017

SLAVONICE FEST

Styl: nespecifikovaný
Slavonice
Kulturní dům
Vystoupí: TATABOJS, VISACÍ ZÁMEK, KRUCIPÜSK, MICHAL HRŮZA, JOSEFÍNA ŽAMPOVÁ/ SVATOPLUK a SVÁŤA KARÁSEK, THOM ARTWAY/ FRANTIŠEK SKÁLA, ZDENĚK BÍNA TRIO/ ESTER KOČIČKOVÁ, KATARZIA/ IVAN HLAS
Vstup: 100 Kč - 380 Kč
další informace v detailu párty

STARÝ DOBRÝ WESTERN

Styl: nespecifikovaný
Bystřička
letní kino
Vystoupí: Věra Martinová & kapela, Michal Tučný Revival Plzeň, Neznámi (SK), Jarda Wykrent & kapela, Monogram, Tarso Miller Trio (Brazílie), Willie Jones Band (USA, SK), AG Flek, Pavlína Jíšová & Baband, Allan Mikušek & kapela (SK), mezinárodní formace Songs of the Fall (USA, SK), Rangers Band a mnoho dalších.
Vstup: permanentka od 380 kč , na místě pátek 290 kč ,sobota 390 kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 7. 8. 2017

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 8. 8. 2017

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 9. 8. 2017

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, indie, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: P!nk, Bad Religion, Rudimental, Nervo, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Shadow, GTA, GusGus, Kensington, Mac DeMarco, Major Lazer, Oh Wonder, Oliver Heldens, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Vince Staples, W&W, Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy a další
další informace v detailu párty

THE SUN DANCE

Styl: electronic music, deep house
Vystoupí: Pretty Pink (Germany), Deep Deer, Bad Rabbit & Dom Cruz, Tom Hart & Hannah Vee, Marcos, Toby King, Jerry Fury a Schumi
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

BRUTAL ASSAULT

Styl: metal
Jaroměř
pevnost Josefov
Vystoupí: AMORPHIS, CLAWFINGER, EINHERJER, THE LURKING FEAR, SAMAEL, AUGUST BURNS RED, ELECTRIC WIZARD, ELUVEITIE, EMPEROR, GADGET, MAYHEM, MORBID ANGEL, NERVOSA, NILE, SACRED REICH, SWANS, TERROR, TRIVIUM, ULCERATE A DALŠÍ
další informace v detailu párty

DNB WEDNIGHT - PRIDE VILLAGE

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: B-Complex (SK), Bifidus Aktif, Beesu, PMDR, Cherw & guests
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

INTERPOL

Styl: indie, rock
Praha
Lucerna
Vystoupí: Interpol / USA
Vstup: od 790 Kč
další informace v detailu párty

LETNÍ KINO

Styl: nespecifikovaný
Vystoupí: The Hangover (2009 / komedie / ENG + CZ sub)
další informace v detailu párty

PRESS OFF

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Fillipo Astelo (Italy) ILLYA
další informace v detailu párty

PRESS OFF

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Fillipo Astelo (Italy) ILLYA
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 10. 8. 2017

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, indie, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: P!nk, Bad Religion, Rudimental, Nervo, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Shadow, GTA, GusGus, Kensington, Mac DeMarco, Major Lazer, Oh Wonder, Oliver Heldens, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Vince Staples, W&W, Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy a další
další informace v detailu párty

STORM LOUNGE

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Upfockerz, Storm residents contest DJs
další informace v detailu párty

THUG LIFE

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Black Jesus, Romi Lux (USA)
další informace v detailu párty

YES OR BOAT?

Styl: electronic music
Vystoupí: djs Total Woods (Audiot & Sepap), DJ Stoupa, Letní terasa: LOUNGE atmosphere by djane Orisha
další informace v detailu párty

PÁTEK 11. 8. 2017

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, indie, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: P!nk, Bad Religion, Rudimental, Nervo, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Shadow, GTA, GusGus, Kensington, Mac DeMarco, Major Lazer, Oh Wonder, Oliver Heldens, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Vince Staples, W&W, Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy a další
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (VEVEŘÍ)

Styl: pop, rock
Veveří u Brna
hrad Veveří
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

STARÁK FEST

Styl: acid, breakbeat, drum and bass, dub, dubstep, electro, electronic music, freetekno, hip-hop, jungle, punk, raggajungle, reggae, rock'n'roll, ska, techno
Říčany
Staré koupaliště
Vystoupí: SMACK, FAST FOOD ORCHESTRA, E!E, QUEENS OF EVERYTHING, THE CHANCERS, NEŽFALEŠ, HOPES, JUST FOR BEING, BACKFIST, TIME SHIFTERS, 1ST CHOICE, CROSSROADS, FORHUNDRTDTOLS, Noisy Pioneers Crew, DCGround DJ’s, DisCocKs, Mr.Kangaroo (Raggamafia), Fatal Noise DJ's (Nána,Bebe), Grima (Faith in Sound), Dj Asyd
Vstup: 100 Kč
další informace v detailu párty

EXPLORATION WARM-UP

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Memtrix (UK), Pixie, Dexide, Mustaffa & Sheriff, Tonny Terra, Gloom
Vstup: 120 - 150 Kč
další informace v detailu párty

JACK THE HOUSE

Styl: house
Vystoupí: djs Radio (Butick Boy), Pat Heart (French Boy), Street Kid 2.0 (Young Boy), Letní terasa: LOUNGE atmosphere by dj Mist
další informace v detailu párty

VIRUS

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Mike M Pauli Gabrieli John Noah Beatchasers
další informace v detailu párty

SOBOTA 12. 8. 2017

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, indie, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: P!nk, Bad Religion, Rudimental, Nervo, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Shadow, GTA, GusGus, Kensington, Mac DeMarco, Major Lazer, Oh Wonder, Oliver Heldens, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Vince Staples, W&W, Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy a další
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (VEVEŘÍ)

Styl: pop, rock
Veveří u Brna
hrad Veveří
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

STARÁK FEST

Styl: acid, breakbeat, drum and bass, dub, dubstep, electro, electronic music, freetekno, hip-hop, jungle, punk, raggajungle, reggae, rock'n'roll, ska, techno
Říčany
Staré koupaliště
Vystoupí: SMACK, FAST FOOD ORCHESTRA, E!E, QUEENS OF EVERYTHING, THE CHANCERS, NEŽFALEŠ, HOPES, JUST FOR BEING, BACKFIST, TIME SHIFTERS, 1ST CHOICE, CROSSROADS, FORHUNDRTDTOLS, Noisy Pioneers Crew, DCGround DJ’s, DisCocKs, Mr.Kangaroo (Raggamafia), Fatal Noise DJ's (Nána,Bebe), Grima (Faith in Sound), Dj Asyd
Vstup: 100 Kč
další informace v detailu párty

MÁCHÁČ CLUB TOUR - TECHNO EDITION

Styl: techno
Praha
Storm
Vystoupí: Orbith, Subgate, Jaqullin, Tibiza, Venatio
Vstup: 100 - 150 Kč
další informace v detailu párty

SEXY BEATS

Styl: house
Vystoupí: djs Lumiere & Fatty M. (Komiks), Raphael Kosmos, Asi
další informace v detailu párty

SHEEXY BOAT 2017

Styl: house
Praha
Czech Boat
Vystoupí: SIMION (Hedonism Music/Mother/Snatch, DE), Tazz & Biodan (Sheexy residents) , Slater (Tribal Vision Records), Ondrej K & Zissou (Chi Chi Gang)
Vstup: od 400 Kč
další informace v detailu párty

TOKATKO & FRIENDS

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Kao Oui Tom Hart Tokátko Shefa
další informace v detailu párty

NEDĚLE 13. 8. 2017

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, indie, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: P!nk, Bad Religion, Rudimental, Nervo, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Shadow, GTA, GusGus, Kensington, Mac DeMarco, Major Lazer, Oh Wonder, Oliver Heldens, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Vince Staples, W&W, Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy a další
další informace v detailu párty

BOHEMIAN LIKE YOU: MAC DEMARCO

Styl: alternativa, indie, pop, rock
Vystoupí: Mac DeMarco (CAN)
Vstup: 490,- / 590,-
další informace v detailu párty

GRIZZLY BEAR

Styl: indie
Praha
Roxy
Vystoupí: Grizzly Bear (USA)
Vstup: od 630 Kč
další informace v detailu párty

MHF ŠPILBERK: SIMONA ŠATUROVÁ: BEL CANTO

Styl: nespecifikovaný, world music
Brno
Velké nádvoří hradu Špilberk
Vystoupí: Simona Šaturova (CZ), Łukasz Borowicz (PL), Filharmonie Btrno (CZ)
Vstup: 690 I 590 I 490 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 14. 8. 2017

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, indie, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: P!nk, Bad Religion, Rudimental, Nervo, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Shadow, GTA, GusGus, Kensington, Mac DeMarco, Major Lazer, Oh Wonder, Oliver Heldens, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Vince Staples, W&W, Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy a další
další informace v detailu párty

MHF ŠPILBERK: KONCERT Z PAŘÍŽE 2014

Styl: nespecifikovaný, world music
Brno
Velké nádvoří hradu Špilberk
Vystoupí: Francouzský národní orchestr (F), Daniele Gatti (I)
Vstup: 90 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 15. 8. 2017

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, indie, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: P!nk, Bad Religion, Rudimental, Nervo, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Shadow, GTA, GusGus, Kensington, Mac DeMarco, Major Lazer, Oh Wonder, Oliver Heldens, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Vince Staples, W&W, Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy a další
další informace v detailu párty

STORM LOUNGE

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Suki, Storm residents contest DJs
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

STŘEDA 16. 8. 2017

SZIGET (HU)

Styl: alternativa, electronic music, indie, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: P!nk, Bad Religion, Rudimental, Nervo, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Shadow, GTA, GusGus, Kensington, Mac DeMarco, Major Lazer, Oh Wonder, Oliver Heldens, Tom Odell, Two Door Cinema Club, Vince Staples, W&W, Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy a další
další informace v detailu párty

DNB WEDNIGHT

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Bassistaz
další informace v detailu párty

LETNÍ KINO

Styl: nespecifikovaný
Vystoupí: The Lego Movie (2014 / komedie / animovaný / ENG + CZ sub)
další informace v detailu párty

MHF ŠPILBERK: BIG BAND GUSTAVA BROMA

Styl: dance music, jazz, pop, world music
Brno
Velké nádvoří hradu Špilberk
Vystoupí: Betty Semper (A), Dasha (CZ) , Rozhlasový Big Band Gustava Broma (CZ), Vlado Valovič (SK),
Vstup: 590 I 490 I 390 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 17. 8. 2017

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: COMMON /USA/, JEDI MIND TRICKS /USA/, D.I.T.C. (Lord Finesse, Diamond D, OC, AG, DJ Boogie Blind) /USA/, REJJIE SNOW /IRE/, ODDISEE & GOOD COMPNY /USA/, KONTRAFAKT /SK/, KOOL G RAP /USA/, MARPO & TROUBLEGANG /CZ/, MAIN SOURCE /USA/, PRO8L3M /PL/, LITTLE SIMZ /UK/, GRAMMATIK /PL/, APOLLO BROWN & SKYZOO /USA/, TEN TYP MES & LIVEBAND /PL/, THE MOUSE OUTFIT /UK/, RAH DIGGA /USA/, MÄDNESS & DÖLL /D/, SMACK /CZ/, JEREMY ELLIS /USA/, SUFF DADDY & THE LUNCH BIRDS /D/, MAŁPA /PL/, LYRIC JONES /USA/, MARZ /D/, WAXOLUTIONISTS /AT/, DWA SŁAWY /PL/ , SLOWY & 12VINCE /D/, DECA /USA/, W.E.N.A. x SARIUS /PL/, AWATE /UK/, TICE /D/, SAGA & THELONIOUS MARTIN /USA/, FRSHRZ /UK/
Vstup: standart ticket od 1300 Kč
další informace v detailu párty

HOUM EKŠN

Styl: house
Vystoupí: djs Jindra (Bukanyr.cz), Tom Saver, Letní terasa: LOUNGE atmosphere by dj Chochacz
další informace v detailu párty

STORM LOUNGE

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Bifidus Aktif, Storm residents contest DJs
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

PÁTEK 18. 8. 2017

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: COMMON /USA/, JEDI MIND TRICKS /USA/, D.I.T.C. (Lord Finesse, Diamond D, OC, AG, DJ Boogie Blind) /USA/, REJJIE SNOW /IRE/, ODDISEE & GOOD COMPNY /USA/, KONTRAFAKT /SK/, KOOL G RAP /USA/, MARPO & TROUBLEGANG /CZ/, MAIN SOURCE /USA/, PRO8L3M /PL/, LITTLE SIMZ /UK/, GRAMMATIK /PL/, APOLLO BROWN & SKYZOO /USA/, TEN TYP MES & LIVEBAND /PL/, THE MOUSE OUTFIT /UK/, RAH DIGGA /USA/, MÄDNESS & DÖLL /D/, SMACK /CZ/, JEREMY ELLIS /USA/, SUFF DADDY & THE LUNCH BIRDS /D/, MAŁPA /PL/, LYRIC JONES /USA/, MARZ /D/, WAXOLUTIONISTS /AT/, DWA SŁAWY /PL/ , SLOWY & 12VINCE /D/, DECA /USA/, W.E.N.A. x SARIUS /PL/, AWATE /UK/, TICE /D/, SAGA & THELONIOUS MARTIN /USA/, FRSHRZ /UK/
Vstup: standart ticket od 1300 Kč
další informace v detailu párty

MÁCHÁČ

Styl: dance music, electronic music, house, techno
Doksy
pláž Klůček
Vystoupí: W&W, Lost Frequencies, Sunnery James & Ryan Marciano, Misstress Barbara, Skober, Reinier Zonneveld, Lexlay, Subgate a další
Vstup: od 990 Kč
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (HRADEC NAD MORAVICÍ)

Styl: pop, rock
Hradec nad Moravicí
hrad Hradec nad Moravicí
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

ROCK OF SADSKÁ

Styl: hardcore, metal, rock
Sadská
jezero Sadská
Vystoupí: PRO PAIN, DYMYTRY, ARAKAIN, OST FRONT, X CORE, ROOT, DEBUSTROL, HARLEJ, PARASITE INC, STREETMACHINE, DOGA, LIMETAL A DALŠÍ
Vstup: od 580 Kč
další informace v detailu párty

TRNKOBRANÍ

Styl: pop, punk, rock
Vizovice
areál likérky Rudolf Jelínek
Vystoupí: Jelen, No Name, Tomáš Klus, Mandrage, Thom Artway, Hodiny, Citron, Mňága a Žďorp, Gazdina Roba, Slza, Rybičky 48, Visací zámek, Michal Hrůza, Tři sestry, Elán, Poetika, Zoči Voči, O5 a Radeček, Katarína Knechtová, Lenny, Fleret, Kosovci
další informace v detailu párty

DUCK OUT

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Jack The Ripper (UK), Intense Soundsystem (NL), N.E.D, Upfockerz, Critical J b2b Magenta & Pain, Herax, Kickindabass
Vstup: 90 - 150 Kč
další informace v detailu párty

REBELS

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí:  CHRIS DAVIES (Hungary), Resident DJs: Tom Hart, Denis Weisz Guest DJS: Flashwell
další informace v detailu párty

TWIST

Styl: house
Vystoupí: djs Raidem, Brady, Phil Albedo, Letní terasa: LOUNGE atmosphere by Sonority
další informace v detailu párty

MHF ŠPILBERK: UHERSKÉ TANCE

Styl: nespecifikovaný, world music
Brno
Velké nádvoří hradu Špilberk
Vystoupí: Troels Svane (D), Filharmonie Brno (CZ), Bijan Khadem-Missagh (A).
Vstup: 490 I 390 I 290 Kč
další informace v detailu párty

KAČEŘI

Styl: alternativa, deep house, drum and bass, folk, house, indie, jungle, rock, techhouse, techno
Březnice
Horčápsko
Vystoupí: Live: Tatabojs, Vypsaná Fixa, Skyline, E!E, Elektr?ck Mann, Jiří Schmitzer, Lety mimo, Sourbitch, Nástroj snahy, Molotov party, Duo Sympaťáci, Zlomená 14,Uninvited, Pindy z gyndy DJs: Lexlay (esp), B-Complex (svk), Džejár, Bidlo, Parallel Activity, Biodan, N.Dee, Meli, Stanjah, Robo, Ona, Krastra sound, Duff, Šlapy, Tom P.,Magenta, LuDJek, Czaryfug
Vstup: 200 / 300 / 450 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 19. 8. 2017

HOUPAČKA

Styl: alternativa
Velešín
fotbalové hřiště
Vystoupí: NATURAMED STAGE Taneční vystoupení: Deep Skillz Cree, Budside Hudební vystoupení: Bombarďák, Ghost of you, Vložte Kočku, Dirty Blondes Bikerr show: Ridewheel Dále pak….Dražba pro Metoděje a stand up comedy Na Stojáka (Karel Hynek a Arnošt Frauenberg)
Vstup: 100 -150 kč, děti zdarma
další informace v detailu párty

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: COMMON /USA/, JEDI MIND TRICKS /USA/, D.I.T.C. (Lord Finesse, Diamond D, OC, AG, DJ Boogie Blind) /USA/, REJJIE SNOW /IRE/, ODDISEE & GOOD COMPNY /USA/, KONTRAFAKT /SK/, KOOL G RAP /USA/, MARPO & TROUBLEGANG /CZ/, MAIN SOURCE /USA/, PRO8L3M /PL/, LITTLE SIMZ /UK/, GRAMMATIK /PL/, APOLLO BROWN & SKYZOO /USA/, TEN TYP MES & LIVEBAND /PL/, THE MOUSE OUTFIT /UK/, RAH DIGGA /USA/, MÄDNESS & DÖLL /D/, SMACK /CZ/, JEREMY ELLIS /USA/, SUFF DADDY & THE LUNCH BIRDS /D/, MAŁPA /PL/, LYRIC JONES /USA/, MARZ /D/, WAXOLUTIONISTS /AT/, DWA SŁAWY /PL/ , SLOWY & 12VINCE /D/, DECA /USA/, W.E.N.A. x SARIUS /PL/, AWATE /UK/, TICE /D/, SAGA & THELONIOUS MARTIN /USA/, FRSHRZ /UK/
Vstup: standart ticket od 1300 Kč
další informace v detailu párty

MÁCHÁČ

Styl: dance music, electronic music, house, techno
Doksy
pláž Klůček
Vystoupí: W&W, Lost Frequencies, Sunnery James & Ryan Marciano, Misstress Barbara, Skober, Reinier Zonneveld, Lexlay, Subgate a další
Vstup: od 990 Kč
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (HRADEC NAD MORAVICÍ)

Styl: pop, rock
Hradec nad Moravicí
hrad Hradec nad Moravicí
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

COUNTRY LHOTKA

Styl: nespecifikovaný
Lhotka u Mělníka
Lhotka u Mělníka
Vystoupí: 16:00 - 17:30 Michal Tučný Revival Plzeň, 18:00 - 19:30 Eldorado, 20:00 - 21:30 Jakub Smolík, 22:00 - 23:30 Kamelot, 24:00 - 01:00 Taxmeni
Vstup: 150 Kč
další informace v detailu párty

ROCK OF SADSKÁ

Styl: hardcore, metal, rock
Sadská
jezero Sadská
Vystoupí: PRO PAIN, DYMYTRY, ARAKAIN, OST FRONT, X CORE, ROOT, DEBUSTROL, HARLEJ, PARASITE INC, STREETMACHINE, DOGA, LIMETAL A DALŠÍ
Vstup: od 580 Kč
další informace v detailu párty

TRNKOBRANÍ

Styl: pop, punk, rock
Vizovice
areál likérky Rudolf Jelínek
Vystoupí: Jelen, No Name, Tomáš Klus, Mandrage, Thom Artway, Hodiny, Citron, Mňága a Žďorp, Gazdina Roba, Slza, Rybičky 48, Visací zámek, Michal Hrůza, Tři sestry, Elán, Poetika, Zoči Voči, O5 a Radeček, Katarína Knechtová, Lenny, Fleret, Kosovci
další informace v detailu párty

ROBBIE WILLIAMS

Styl: pop, rock
Praha
Letiště Letňany
Vystoupí: Robbie Williams (UK), Erasure (UK)
Vstup: 1590 - 3990 Kč
další informace v detailu párty

ROCK FOR CHURCHILL WARM-UP

Styl: drum and bass, raggajungle
Praha
Storm
Vystoupí: Messenjah & Wilda Panda, Mikkim, Rich, Hundread
Vstup: 100 Kč
další informace v detailu párty

VIVACITY

Styl: house
Vystoupí: djs Cubik & Checo Zac (DeepWave Rec.), Beee Beee (BlueSound)
další informace v detailu párty

BROD 1995

Styl: pop, rock
Český Brod
stadion
Vystoupí: TRAVIS O´NEILL, VOXEL + POKÁČ, ŽLUTÝ PES, MICHAL PROKOP & FRAMUS, CIRCUS BROTHERS, DEBBI, MYDY RABYCAD, ČECHOMOR, JELEN, HORKÝŽE SLÍŽE (SK)
další informace v detailu párty

KAČEŘI

Styl: alternativa, deep house, drum and bass, folk, house, indie, jungle, rock, techhouse, techno
Březnice
Horčápsko
Vystoupí: Live: Tatabojs, Vypsaná Fixa, Skyline, E!E, Elektr?ck Mann, Jiří Schmitzer, Lety mimo, Sourbitch, Nástroj snahy, Molotov party, Duo Sympaťáci, Zlomená 14,Uninvited, Pindy z gyndy DJs: Lexlay (esp), B-Complex (svk), Džejár, Bidlo, Parallel Activity, Biodan, N.Dee, Meli, Stanjah, Robo, Ona, Krastra sound, Duff, Šlapy, Tom P.,Magenta, LuDJek, Czaryfug
Vstup: 200 / 300 / 450 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 20. 8. 2017

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 21. 8. 2017

JAPANDROIDS

Styl: punk, rock
Praha
Futurum
Vystoupí: Japandroids / CAN
další informace v detailu párty

X Ambassadors

Styl: rock
Praha
Roxy
Vystoupí: X Ambassadors (USA)
další informace v detailu párty

MHF ŠPILBERK: KINOKONCERT II

Styl: nespecifikovaný, world music
Brno
Velké nádvoří hradu Špilberk
Vystoupí: Semjon Byčkov (Rusko), Katia Lab?que a Marielle Lab?que (F)
Vstup: 90 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 22. 8. 2017

LIFE OF AGONY

Styl: alternativa, hardcore, metal, punk, rock
Praha
Futurum
Vystoupí: LIFE OF AGONY, DIABLO BLVD
Vstup: 550 Kč
další informace v detailu párty

PHANTOGRAM

Styl: indie, rock
Vystoupí: Phantogram (USA)
Vstup: od 520 Kč
další informace v detailu párty

STORM LOUNGE

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Dexide, Storm residents contest DJs
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

STŘEDA 23. 8. 2017

DNB WEDNIGHT

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Darkside crew
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

LETNÍ KINO

Styl: nespecifikovaný
Vystoupí: Gainsbourg (Vie Héroïque)
další informace v detailu párty

NICOLAS JAAR

Styl: electronic music, experimental
Praha
Roxy
Vystoupí: Nicolas Jaar
Vstup: od 650 Kč
další informace v detailu párty

THE OFFSPRING

Styl: punk, rock
Vystoupí: The Offspring, Newdrive, The Bottom Line
Vstup: 890 - 1290 Kč
další informace v detailu párty

MHF ŠPILBERK: BABÍ JAR

Styl: nespecifikovaný, world music
Brno
Velké nádvoří hradu Špilberk
Vystoupí: Tomáš Krejčí (CZ), Gabriela Tardonová (CZ), Mladí brněnští symfonikové (CZ).
Vstup: 290 I 190 I 90 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 24. 8. 2017

ABSTRKT

Styl: drum and bass, electronic music, techno
Vystoupí: djs 2k & Neighbour
další informace v detailu párty

STORM LOUNGE

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: N:Force, Storm residents contest DJs
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

PÁTEK 25. 8. 2017

ČESKÉ HRADY (BOUZOV)

Styl: pop, rock
Bouzov
hrad Bouzov
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

ROCK FOR CHURCHILL

Styl: dub, electronic music, punk, rock, indie, drum and bass, hip-hop, reggae
Vroutek u Podbořan
areál Myslivna
Vystoupí: Peter Bjorn and John, Irie Révoltés, Ky-Mani Marley, Roni Size, Triggerfinger, Dj Zinc, J.A.R., InsideInfo, Fub Phizix & Strategy, Gaia Mesiah, Vypsana Fixa, Priessnitz, Mydy Rabycad, Skyline, Krucipusk, Bohemian Betrays, Brandy Row, Rico Tubbs, Circus Brothers, U-Prag, Kapit8n Demo, PSH, Tata Bojs, Circus Problem a další
další informace v detailu párty

19. NAROZENINY BUKANÝRA

Styl: alternativa, electronic music, experimental, house
Vystoupí: FLOEX (DJ SET), LUMIERE, AIRTO, DA MOON, MØRETI, Letní terasa: LOUNGE atmosphere by dj Cubik
další informace v detailu párty

STARDUST SUMMER CLOASING

Styl: deep house, electro, electronic music, funky, house, techhouse, underground
Rašínovo nábřeží
loď Bastei
Vystoupí: BRONIEE, ROB SMILE, FUNSPEED, DADA, GREENDUST, MARCOS, DADDY, THO MASS, LIVE DRUMS - PEPINO.
Vstup: 300 Kč
další informace v detailu párty

STORM RESIDENT DJS FINAL

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Deadly Viperz (Akira & Anakin), Storm residents contest DJs
Vstup: 50 Kč
další informace v detailu párty

VISIONARY NIGHT #3

Styl: drum and bass, rap
Vystoupí: NikTendo (rap) Last + Walker (Visionary Boys) Forlife Decky Beats Acidogs (d'n'b) DJ Atrei Hom3.5
další informace v detailu párty

SOBOTA 26. 8. 2017

SHADOWBOX OPEN AIR

Styl: drum and bass
Praha
Štvanice
Vystoupí: DJs Lenzman (NL, Metalheadz, The North Quarter), Koogi, Nitropank (2K & Nitrous), Anakin & Sweg, Rudeboy, Akira, Vje, Stanjah & Stuart, Panorama, Honey, guests
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (BOUZOV)

Styl: pop, rock
Bouzov
hrad Bouzov
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

KOUŘIMSKÁ SKÁLA

Styl: oldies, pop, rock, rock'n'roll
Kouřim
Kouřimská skála
Vystoupí: DAVID KOLLER, PETR KOLÁŘ, ILONA CSÁKOVÁ, BOHOUŠ JOSEF, PETR MUK BAND, ABBA STARS, B.LUES, COVERTRIO+, KARYA, PATROLA ŠLAPETO, SMOKETOWN FELLOWS, SVATOŠTĚPÁNSKÝ SBOR A DALŠÍ...
Vstup: předprodej od 1. 4. do 30. 6. za 250,- Kč, do 25. 8. za 350,-Kč, na místě za 400,-Kč
další informace v detailu párty

ROCK FOR CHURCHILL

Styl: dub, electronic music, punk, rock, indie, drum and bass, hip-hop, reggae
Vroutek u Podbořan
areál Myslivna
Vystoupí: Peter Bjorn and John, Irie Révoltés, Ky-Mani Marley, Roni Size, Triggerfinger, Dj Zinc, J.A.R., InsideInfo, Fub Phizix & Strategy, Gaia Mesiah, Vypsana Fixa, Priessnitz, Mydy Rabycad, Skyline, Krucipusk, Bohemian Betrays, Brandy Row, Rico Tubbs, Circus Brothers, U-Prag, Kapit8n Demo, PSH, Tata Bojs, Circus Problem a další
další informace v detailu párty

SHUTDOWN - RISE OF THE MACHINES

Styl: hardcore, techno
Rakousko - Zwentendorf
Neaktivní nukleární elektrárna
Vystoupí: Anime, Audiofreq, Crisis Era, Cyber, D-BLOCK &S-TE-FAN, D-Fence, Demi Kanon, destructive Tendencies, Devin Wild, Digital Punk, Dr. Phunk, E-Force, Ednymoin, Evil Activities, Frontliner, Korsakoff, Max Enforcer, Partyraiser, Dj the Prophet, Public Enemies, Rebourne, Scale. Mc Dv8, Mc Tellem
Vstup: od € 53
další informace v detailu párty

REPUBLIC ARTISTS

Styl: house, techhouse, techno
Vystoupí: Willers Brothers (uk) DJ Kirill Astra (ru) DJane Lillou (tech-house)
další informace v detailu párty

SAKURA

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí:  DJ Oneouch official / Procash / LA, Angry Beats
další informace v detailu párty

STARDUST SUMMER CLOASING

Styl: deep house, electro, electronic music, funky, house, techhouse, underground
Rašínovo nábřeží
loď Bastei
Vystoupí: BRONIEE, ROB SMILE, FUNSPEED, DADA, GREENDUST, MARCOS, DADDY, THO MASS, LIVE DRUMS - PEPINO.
Vstup: 300 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 27. 8. 2017

UNIQUE BOAT AFTERPARTY

Styl: techno
Praha
Storm
Vystoupí: Džejár, Martyz, Schaman, Mitigma, Kjubone
Vstup: 100 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 28. 8. 2017

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 29. 8. 2017

STORM LOUNGE

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Storm Resident DJs showcase
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

STŘEDA 30. 8. 2017

DNB WEDNIGHT

Styl: drum and bass
Praha
Storm
Vystoupí: Next:Gen
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

LETNÍ KINO

Styl: nespecifikovaný
Vystoupí: Selský Rozum (2017 / dokument / CZ + ENG SUB)
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2016   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika