Partylist

Lokalita
Kalendář
1
10
11
15
16
22
25
28
29
30
Září 19
Od - do:

ČTVRTEK 1. 8. 2019

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: breakbeat, drum and bass, dubstep
Milovice
letiště
Vystoupí: více jak 300 dnb djs
další informace v detailu párty

PÁTEK 2. 8. 2019

ČESKÉ HRADY (ROŽMBERK n.V.)

Styl: metal, pop, punk, rock
Rožmberk nad Vltavou
hrad Rožmberk nad Vltavou
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

LÉTOFEST OLOMOUC

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
Olomouc
Galerie Šantovka
Vystoupí: XINDL X, MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, TOMÁŠ KLUS, DIVOKEJ BILL a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

HIGH JUMP

Styl: hip-hop, punk, rap
Hříměždice
lom Hříměždice
Vystoupí: KRAAK & SMAAK soundsystem (nl), PSH, The Atavist, Fast Food Orchestra a další
další informace v detailu párty

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: breakbeat, drum and bass, dubstep
Milovice
letiště
Vystoupí: více jak 300 dnb djs
další informace v detailu párty

GIRLS ON DECKS

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: DJ ZU, DONNA BUCKS (SK), HANNAH VEE, BARBARA FRANKS
další informace v detailu párty

SOBOTA 3. 8. 2019

ČESKÉ HRADY (ROŽMBERK n.V.)

Styl: metal, pop, punk, rock
Rožmberk nad Vltavou
hrad Rožmberk nad Vltavou
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

LÉTOFEST OLOMOUC

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
Olomouc
Galerie Šantovka
Vystoupí: XINDL X, MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, TOMÁŠ KLUS, DIVOKEJ BILL a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

HIGH JUMP

Styl: hip-hop, punk, rap
Hříměždice
lom Hříměždice
Vystoupí: KRAAK & SMAAK soundsystem (nl), PSH, The Atavist, Fast Food Orchestra a další
další informace v detailu párty

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: breakbeat, drum and bass, dubstep
Milovice
letiště
Vystoupí: více jak 300 dnb djs
další informace v detailu párty

ROCKFEST NUČICE

Styl: rock
Nučice
lesopark
Vystoupí: Mňága a Žďorp, O5 a Radeček, zakázanÝovoce, Ready Kirken, Brutus, Kabát revival Plzeň, Semtex, Psí Kšíry
Vstup: 290Kč
další informace v detailu párty

ROCKOVEJ KRÁLOVÁK

Styl: hardcore, metal, pop, punk, rock
Králův Dvůr
Králův Dvůr
Vystoupí: Insania, Black Hill, ZNC, No Heroes, Badys, Bugr.
Vstup: 100 Kč
další informace v detailu párty

CODE

Styl: techno
Praha
Gauč ve Stromovce
Vystoupí: Fabio Florido /DE/ (m-nus | plus8)
další informace v detailu párty

SUNDAY-IN PRAGUE

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: Angry Beats, Deep Deer, Flyplende, Dj Mike M, NAMAAS, Tokátko, Tom Hart
další informace v detailu párty

NEDĚLE 4. 8. 2019

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: breakbeat, drum and bass, dubstep
Milovice
letiště
Vystoupí: více jak 300 dnb djs
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 5. 8. 2019

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 6. 8. 2019

STŘEDA 7. 8. 2019

SZIGET (HU)

Styl: electronic music, hip-hop, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: The National, Mura Masa, Tom Odell, Johnny Marr, Big Thief, Honne, Jax Jones, Coheed & Cambria, Broken Social Scene, Khruangbin, David August, Polo & Pan, Black Mountain, Ocean Alley, Grace Carter, Sonny Fodera, Burak Yeter, Foo Fighters, Ed Sheeran, Florence + The Machine, Post Malone, Twenty One Pilots, The 1975, Martin Garrix, Richard Ashcroft, Franz Ferdinand, James Blake, Years&Years, Tove Lo, Catfish & The Bottlemen, Kodaline, Chvrches, Jungle, The Blaze, Razorlight, Son Lux, Richie Hatin CLOSER, Maribou State, Jain, IDLES, Yeasayer, Yellow Days, Parcels, Superorganism, Pale Waves, Tove Styrke, Boy Pablo, Masego, Iamddb, Protoje &The Indiggnation, Xavier Rudd, Frank Turner & The Sleeping Souls, Alma, Gang Of Youths, Of Mice & Men, Frank Carter & The Rattlesnakes, Wanda ,W&W, Vini Vici, Carnage, Sigala, Yungblud, Elderbrook, Roosevelt, Anna of The North, Hucci, Fakear, Tamino, Valeras, Welshly Arms
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 8. 8. 2019

SZIGET (HU)

Styl: electronic music, hip-hop, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: The National, Mura Masa, Tom Odell, Johnny Marr, Big Thief, Honne, Jax Jones, Coheed & Cambria, Broken Social Scene, Khruangbin, David August, Polo & Pan, Black Mountain, Ocean Alley, Grace Carter, Sonny Fodera, Burak Yeter, Foo Fighters, Ed Sheeran, Florence + The Machine, Post Malone, Twenty One Pilots, The 1975, Martin Garrix, Richard Ashcroft, Franz Ferdinand, James Blake, Years&Years, Tove Lo, Catfish & The Bottlemen, Kodaline, Chvrches, Jungle, The Blaze, Razorlight, Son Lux, Richie Hatin CLOSER, Maribou State, Jain, IDLES, Yeasayer, Yellow Days, Parcels, Superorganism, Pale Waves, Tove Styrke, Boy Pablo, Masego, Iamddb, Protoje &The Indiggnation, Xavier Rudd, Frank Turner & The Sleeping Souls, Alma, Gang Of Youths, Of Mice & Men, Frank Carter & The Rattlesnakes, Wanda ,W&W, Vini Vici, Carnage, Sigala, Yungblud, Elderbrook, Roosevelt, Anna of The North, Hucci, Fakear, Tamino, Valeras, Welshly Arms
další informace v detailu párty

CHODROCKFEST

Styl: metal, pop, punk, rock, ska
Domažlice
Areál TJ Start
Vystoupí: OLYMPIC, HARLEJ, WALDA GANG, JELEN, ARAKAIN, TRAUTENBERK, TRAKTOR, KRUCIPÜSK, ALKEHOL, Banjo band IVANA MLÁDKA, TURBO, KOMUNÁL, ZakázanÝovoce, Záviš, Sticx
Vstup: 500 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 9. 8. 2019

SZIGET (HU)

Styl: electronic music, hip-hop, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: The National, Mura Masa, Tom Odell, Johnny Marr, Big Thief, Honne, Jax Jones, Coheed & Cambria, Broken Social Scene, Khruangbin, David August, Polo & Pan, Black Mountain, Ocean Alley, Grace Carter, Sonny Fodera, Burak Yeter, Foo Fighters, Ed Sheeran, Florence + The Machine, Post Malone, Twenty One Pilots, The 1975, Martin Garrix, Richard Ashcroft, Franz Ferdinand, James Blake, Years&Years, Tove Lo, Catfish & The Bottlemen, Kodaline, Chvrches, Jungle, The Blaze, Razorlight, Son Lux, Richie Hatin CLOSER, Maribou State, Jain, IDLES, Yeasayer, Yellow Days, Parcels, Superorganism, Pale Waves, Tove Styrke, Boy Pablo, Masego, Iamddb, Protoje &The Indiggnation, Xavier Rudd, Frank Turner & The Sleeping Souls, Alma, Gang Of Youths, Of Mice & Men, Frank Carter & The Rattlesnakes, Wanda ,W&W, Vini Vici, Carnage, Sigala, Yungblud, Elderbrook, Roosevelt, Anna of The North, Hucci, Fakear, Tamino, Valeras, Welshly Arms
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (VEVEŘÍ)

Styl: metal
Veveří u Brna
hrad Veveří
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

CHODROCKFEST

Styl: metal, pop, punk, rock, ska
Domažlice
Areál TJ Start
Vystoupí: OLYMPIC, HARLEJ, WALDA GANG, JELEN, ARAKAIN, TRAUTENBERK, TRAKTOR, KRUCIPÜSK, ALKEHOL, Banjo band IVANA MLÁDKA, TURBO, KOMUNÁL, ZakázanÝovoce, Záviš, Sticx
Vstup: 500 Kč
další informace v detailu párty

SECRET SESSION BY TRICK OR THREAT

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: MANIO, ANGRY BEATS, TRICK OR THREAT, ENVELOPERZ
další informace v detailu párty

JON HOPKINS

Styl: electronic music
Brno
Fléda
Vystoupí: Jon Hopkins DJ set, Himalayan Dalai Lama, 1flfsoap feat. Francois Svalis, FlyTech
další informace v detailu párty

LÉTOFEST OSTRAVA

Styl: acoustic, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: XINDL X, MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, TOMÁŠ KLUS, DIVOKEJ BILL, DOGA a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 10. 8. 2019

SZIGET (HU)

Styl: electronic music, hip-hop, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: The National, Mura Masa, Tom Odell, Johnny Marr, Big Thief, Honne, Jax Jones, Coheed & Cambria, Broken Social Scene, Khruangbin, David August, Polo & Pan, Black Mountain, Ocean Alley, Grace Carter, Sonny Fodera, Burak Yeter, Foo Fighters, Ed Sheeran, Florence + The Machine, Post Malone, Twenty One Pilots, The 1975, Martin Garrix, Richard Ashcroft, Franz Ferdinand, James Blake, Years&Years, Tove Lo, Catfish & The Bottlemen, Kodaline, Chvrches, Jungle, The Blaze, Razorlight, Son Lux, Richie Hatin CLOSER, Maribou State, Jain, IDLES, Yeasayer, Yellow Days, Parcels, Superorganism, Pale Waves, Tove Styrke, Boy Pablo, Masego, Iamddb, Protoje &The Indiggnation, Xavier Rudd, Frank Turner & The Sleeping Souls, Alma, Gang Of Youths, Of Mice & Men, Frank Carter & The Rattlesnakes, Wanda ,W&W, Vini Vici, Carnage, Sigala, Yungblud, Elderbrook, Roosevelt, Anna of The North, Hucci, Fakear, Tamino, Valeras, Welshly Arms
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (VEVEŘÍ)

Styl: metal
Veveří u Brna
hrad Veveří
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

DEN PRO VALY

Styl: alternativa, blues, crossover, electro, folk, funky, garage, hip-hop, indie, jazz, pop, punk, rock, world music
Valy
hřiště a kostel sv. Michaela archanděla
Vystoupí: Marešová Yasinski RAZAM, Sisa Feher & Vladko Mikláš, dalekko, Dirty Blondes, Dirty Old Dogs, Divadlo NAVĚTVI, DJ Jeffology & Radimo, Jakub Tichý, Jamchestra, Kluci, Little Husky, Prezident Lourajder & Radimo, Role
Vstup: od 200 Kč
další informace v detailu párty

CHODROCKFEST

Styl: metal, pop, punk, rock, ska
Domažlice
Areál TJ Start
Vystoupí: OLYMPIC, HARLEJ, WALDA GANG, JELEN, ARAKAIN, TRAUTENBERK, TRAKTOR, KRUCIPÜSK, ALKEHOL, Banjo band IVANA MLÁDKA, TURBO, KOMUNÁL, ZakázanÝovoce, Záviš, Sticx
Vstup: 500 Kč
další informace v detailu párty

SHUTDOWN

Styl: hardcore, techno
Rakousko - Zwentendorf
Neaktivní nukleární elektrárna
Vystoupí: ANDY THE CORE, ANGERFIST, ANIME, BODYSHOCK, CLOCKARTZ, DAN RIDER, DEADLY GUNS, DELETE, DESTRUCTIVE TENDENCIES, DR PHUNK, DR. PEACOCK, E-FORCE, FREQUENCERZ, HERNANDEZ, KELTEK, KILLSHOT, LUMEX, N-VITRAL, NEVER SURRENDER, POLEY TIGHT, PREDATOR,PROMO, RAN-D, RÄT N FRIKK, REQUIEM, RUFFNECK, RUTHLESS, SCALE, SOUND RUSH, SUB SONIK, THE VIPER, TOM AITCH
další informace v detailu párty

DUPLEX SESSION

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: PETR SÜSS, MELVIN COXX FEAT. DEESAXX, TOKÁTKO, JOSEPH STEEL
další informace v detailu párty

HOUSY Z PASÁŽE

Styl: chill out, deep house, disco house, funky, minimal, techhouse
Praha
Štěpánská - Swim
Vystoupí: 2K, Emphonic, Neighbour, STA, Rich.FD /live sax/
Vstup: dobrovolný
další informace v detailu párty

LÉTOFEST OSTRAVA

Styl: acoustic, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
Ostrava
Dolní oblast Vítkovice
Vystoupí: XINDL X, MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, TOMÁŠ KLUS, DIVOKEJ BILL, DOGA a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 11. 8. 2019

SZIGET (HU)

Styl: electronic music, hip-hop, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: The National, Mura Masa, Tom Odell, Johnny Marr, Big Thief, Honne, Jax Jones, Coheed & Cambria, Broken Social Scene, Khruangbin, David August, Polo & Pan, Black Mountain, Ocean Alley, Grace Carter, Sonny Fodera, Burak Yeter, Foo Fighters, Ed Sheeran, Florence + The Machine, Post Malone, Twenty One Pilots, The 1975, Martin Garrix, Richard Ashcroft, Franz Ferdinand, James Blake, Years&Years, Tove Lo, Catfish & The Bottlemen, Kodaline, Chvrches, Jungle, The Blaze, Razorlight, Son Lux, Richie Hatin CLOSER, Maribou State, Jain, IDLES, Yeasayer, Yellow Days, Parcels, Superorganism, Pale Waves, Tove Styrke, Boy Pablo, Masego, Iamddb, Protoje &The Indiggnation, Xavier Rudd, Frank Turner & The Sleeping Souls, Alma, Gang Of Youths, Of Mice & Men, Frank Carter & The Rattlesnakes, Wanda ,W&W, Vini Vici, Carnage, Sigala, Yungblud, Elderbrook, Roosevelt, Anna of The North, Hucci, Fakear, Tamino, Valeras, Welshly Arms
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 12. 8. 2019

SZIGET (HU)

Styl: electronic music, hip-hop, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: The National, Mura Masa, Tom Odell, Johnny Marr, Big Thief, Honne, Jax Jones, Coheed & Cambria, Broken Social Scene, Khruangbin, David August, Polo & Pan, Black Mountain, Ocean Alley, Grace Carter, Sonny Fodera, Burak Yeter, Foo Fighters, Ed Sheeran, Florence + The Machine, Post Malone, Twenty One Pilots, The 1975, Martin Garrix, Richard Ashcroft, Franz Ferdinand, James Blake, Years&Years, Tove Lo, Catfish & The Bottlemen, Kodaline, Chvrches, Jungle, The Blaze, Razorlight, Son Lux, Richie Hatin CLOSER, Maribou State, Jain, IDLES, Yeasayer, Yellow Days, Parcels, Superorganism, Pale Waves, Tove Styrke, Boy Pablo, Masego, Iamddb, Protoje &The Indiggnation, Xavier Rudd, Frank Turner & The Sleeping Souls, Alma, Gang Of Youths, Of Mice & Men, Frank Carter & The Rattlesnakes, Wanda ,W&W, Vini Vici, Carnage, Sigala, Yungblud, Elderbrook, Roosevelt, Anna of The North, Hucci, Fakear, Tamino, Valeras, Welshly Arms
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 13. 8. 2019

SZIGET (HU)

Styl: electronic music, hip-hop, pop, rock
Maďarsko - Budapešť
Óbudai-Sziget
Vystoupí: The National, Mura Masa, Tom Odell, Johnny Marr, Big Thief, Honne, Jax Jones, Coheed & Cambria, Broken Social Scene, Khruangbin, David August, Polo & Pan, Black Mountain, Ocean Alley, Grace Carter, Sonny Fodera, Burak Yeter, Foo Fighters, Ed Sheeran, Florence + The Machine, Post Malone, Twenty One Pilots, The 1975, Martin Garrix, Richard Ashcroft, Franz Ferdinand, James Blake, Years&Years, Tove Lo, Catfish & The Bottlemen, Kodaline, Chvrches, Jungle, The Blaze, Razorlight, Son Lux, Richie Hatin CLOSER, Maribou State, Jain, IDLES, Yeasayer, Yellow Days, Parcels, Superorganism, Pale Waves, Tove Styrke, Boy Pablo, Masego, Iamddb, Protoje &The Indiggnation, Xavier Rudd, Frank Turner & The Sleeping Souls, Alma, Gang Of Youths, Of Mice & Men, Frank Carter & The Rattlesnakes, Wanda ,W&W, Vini Vici, Carnage, Sigala, Yungblud, Elderbrook, Roosevelt, Anna of The North, Hucci, Fakear, Tamino, Valeras, Welshly Arms
další informace v detailu párty

STŘEDA 14. 8. 2019

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 15. 8. 2019

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: TECH N9NE /USA/ MASEGO /USA/ EARTHGANG /USA/ HOCUS POCUS /FR/ KONTRAFAKT /SK/ PHAROAHE MONCH /USA/ DMS /SK/ MIX MASTER MIKE /USA/ TOKEN /USA/ AUDIO PUSH /USA/ MASTA ACE & MARCO POLO /USA/ SMIF N WESSUN /USA/ THE ALCHEMIST /USA/ SMACK /CZ/ APOLLO BROWN & RAPPER BIG POOH /USA/ PRAGO UNION /CZ/ BROTHER ALI /USA/ REST & DJ HERBY /CZ/ PIO SQUAD /CZ/ YBN NAHMIR /USA/ PTK /CZ/ DA FLYY HOOLIGAN /UK/ BLACK MILK /USA/ ULTRAZVUK (VEC & TONO S.) /SK/ YUGEN BLAKROK /SA/ CLEAR SOUL FORCES /USA/ MC GEY /CZ/ BLABBERMOUF & FIGUB BRAZLEVIČ /NL, D/ QUELLE CHRIS /USA/ SODOMA GOMORA /CZ/ IDEA /CZ/ BLU & EXILE /USA/ DJ FATTE /CZ/ AWON & PHONIKS w Anti Lilly /USA/ SUPA & JOZEF ENGERER /SK/ SUPA KAIJU (Sicknature & Napoleon Da Legend) + DJ KCL /DK, USA/ ALIEN ARMY /IT/ REDZED /CZ/ CRIMEAPPLE + DJ SKIZZ /USA/ TOO MANY T'S /UK/ PREZIDENT LOURAJDER & RADIMO /SK & CZ/ DVAKRÁT TOLIK CREW (Pain, Tubs, Blako, Braush, Joshua, Ridig, Batrs, Dryman) /CZ/ CHOOSEY /USA/ MARTIN MATYS /SK/ ILLA GHEE /USA/ BITMAN & DJ MIKROMAN /SK/ KONCEPT /USA/
další informace v detailu párty

PÁTEK 16. 8. 2019

LÉTOFEST BRNO

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rap, rock, rock'n'roll, underground
Vystoupí: XINDL X, MIG 21, MANDRAGE, TOMÁŠ KLUS, WANASTOWI VJECY, DIVOKEJ BILL a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: TECH N9NE /USA/ MASEGO /USA/ EARTHGANG /USA/ HOCUS POCUS /FR/ KONTRAFAKT /SK/ PHAROAHE MONCH /USA/ DMS /SK/ MIX MASTER MIKE /USA/ TOKEN /USA/ AUDIO PUSH /USA/ MASTA ACE & MARCO POLO /USA/ SMIF N WESSUN /USA/ THE ALCHEMIST /USA/ SMACK /CZ/ APOLLO BROWN & RAPPER BIG POOH /USA/ PRAGO UNION /CZ/ BROTHER ALI /USA/ REST & DJ HERBY /CZ/ PIO SQUAD /CZ/ YBN NAHMIR /USA/ PTK /CZ/ DA FLYY HOOLIGAN /UK/ BLACK MILK /USA/ ULTRAZVUK (VEC & TONO S.) /SK/ YUGEN BLAKROK /SA/ CLEAR SOUL FORCES /USA/ MC GEY /CZ/ BLABBERMOUF & FIGUB BRAZLEVIČ /NL, D/ QUELLE CHRIS /USA/ SODOMA GOMORA /CZ/ IDEA /CZ/ BLU & EXILE /USA/ DJ FATTE /CZ/ AWON & PHONIKS w Anti Lilly /USA/ SUPA & JOZEF ENGERER /SK/ SUPA KAIJU (Sicknature & Napoleon Da Legend) + DJ KCL /DK, USA/ ALIEN ARMY /IT/ REDZED /CZ/ CRIMEAPPLE + DJ SKIZZ /USA/ TOO MANY T'S /UK/ PREZIDENT LOURAJDER & RADIMO /SK & CZ/ DVAKRÁT TOLIK CREW (Pain, Tubs, Blako, Braush, Joshua, Ridig, Batrs, Dryman) /CZ/ CHOOSEY /USA/ MARTIN MATYS /SK/ ILLA GHEE /USA/ BITMAN & DJ MIKROMAN /SK/ KONCEPT /USA/
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (HRADEC NAD MORAVICÍ)

Styl: metal, pop, punk, rock
Hradec nad Moravicí
hrad Hradec nad Moravicí
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

TRNKOBRANÍ

Styl: hip-hop, pop, punk, rock
Vizovice
areál likérky Rudolf Jelínek
Vystoupí: Mirai, Vypsaná fixa, Kryštof, Horkýže Slíže, Th!s, Partystars, Visací zámek, UDG, Gazdina roba, Lenny, Michal Hrůza, Anna K., No Name, Chinaski, Škwor, ATMO music, Voxel, Seba
další informace v detailu párty

SOBOTA 17. 8. 2019

LÉTOFEST BRNO

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rap, rock, rock'n'roll, underground
Vystoupí: XINDL X, MIG 21, MANDRAGE, TOMÁŠ KLUS, WANASTOWI VJECY, DIVOKEJ BILL a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: TECH N9NE /USA/ MASEGO /USA/ EARTHGANG /USA/ HOCUS POCUS /FR/ KONTRAFAKT /SK/ PHAROAHE MONCH /USA/ DMS /SK/ MIX MASTER MIKE /USA/ TOKEN /USA/ AUDIO PUSH /USA/ MASTA ACE & MARCO POLO /USA/ SMIF N WESSUN /USA/ THE ALCHEMIST /USA/ SMACK /CZ/ APOLLO BROWN & RAPPER BIG POOH /USA/ PRAGO UNION /CZ/ BROTHER ALI /USA/ REST & DJ HERBY /CZ/ PIO SQUAD /CZ/ YBN NAHMIR /USA/ PTK /CZ/ DA FLYY HOOLIGAN /UK/ BLACK MILK /USA/ ULTRAZVUK (VEC & TONO S.) /SK/ YUGEN BLAKROK /SA/ CLEAR SOUL FORCES /USA/ MC GEY /CZ/ BLABBERMOUF & FIGUB BRAZLEVIČ /NL, D/ QUELLE CHRIS /USA/ SODOMA GOMORA /CZ/ IDEA /CZ/ BLU & EXILE /USA/ DJ FATTE /CZ/ AWON & PHONIKS w Anti Lilly /USA/ SUPA & JOZEF ENGERER /SK/ SUPA KAIJU (Sicknature & Napoleon Da Legend) + DJ KCL /DK, USA/ ALIEN ARMY /IT/ REDZED /CZ/ CRIMEAPPLE + DJ SKIZZ /USA/ TOO MANY T'S /UK/ PREZIDENT LOURAJDER & RADIMO /SK & CZ/ DVAKRÁT TOLIK CREW (Pain, Tubs, Blako, Braush, Joshua, Ridig, Batrs, Dryman) /CZ/ CHOOSEY /USA/ MARTIN MATYS /SK/ ILLA GHEE /USA/ BITMAN & DJ MIKROMAN /SK/ KONCEPT /USA/
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (HRADEC NAD MORAVICÍ)

Styl: metal, pop, punk, rock
Hradec nad Moravicí
hrad Hradec nad Moravicí
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

BROD 1995

Styl: pop, punk, rock
Český Brod
stadion
Vystoupí: Lenny, Horkýže Slíže, Wohnout, Mňága a Žďorp, Gaia Mesiah a další
další informace v detailu párty

FÍRFEST

Styl: alternativa, crossover, experimental, hardcore, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
Ústí nad Labem
Letní kino
Vystoupí: Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca, Miloš Dodo Doležal, Petr Kadlček unplugged, Aušus, Kapriola, Sklap, Nerrea, Původní receptura
Vstup: 180 Kč
další informace v detailu párty

TRNKOBRANÍ

Styl: hip-hop, pop, punk, rock
Vizovice
areál likérky Rudolf Jelínek
Vystoupí: Mirai, Vypsaná fixa, Kryštof, Horkýže Slíže, Th!s, Partystars, Visací zámek, UDG, Gazdina roba, Lenny, Michal Hrůza, Anna K., No Name, Chinaski, Škwor, ATMO music, Voxel, Seba
další informace v detailu párty

NEDĚLE 18. 8. 2019

METALLICA

Styl: metal
Praha
Letiště Letňany
Vystoupí: METALLICA + speciální hosté: GHOST a BOKASSA
Vstup: 1490 – 2990 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 19. 8. 2019

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 20. 8. 2019

BILLIE EILISH

Styl: pop
Vystoupí: Billie Eilish (USA)
další informace v detailu párty

THE OFFSPRING

Styl: punk, rock
Loket
Amfiteatr na hradě Loket
Vystoupí: The Offspring (USA)
další informace v detailu párty

STŘEDA 21. 8. 2019

ČTVRTEK 22. 8. 2019

PAUL KALKBRENNER

Styl: techno
Vystoupí: Paul Kalkbrenner (Německo)
další informace v detailu párty

PÁTEK 23. 8. 2019

MÁCHÁČ

Styl: house, techno, trance
Doksy
pláž Klůček
Vystoupí: Timmy Trumpet, Fedde Le Grand, Kaiserdisco, Christian Smith a další
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (BOUZOV)

Styl: metal, pop, punk, rock
Bouzov
hrad Bouzov
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PLZEŇ

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, rap, rock, rock'n'roll, underground
Plzeň
Depo 2015
Vystoupí: MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, TOMÁŠ KLUS, WANASTOWI VJECY, DIVOKEJ BILL a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 24. 8. 2019

MÁCHÁČ

Styl: house, techno, trance
Doksy
pláž Klůček
Vystoupí: Timmy Trumpet, Fedde Le Grand, Kaiserdisco, Christian Smith a další
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (BOUZOV)

Styl: metal, pop, punk, rock
Bouzov
hrad Bouzov
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

KOUŘIMSKÁ SKÁLA

Styl: dance music, folk, freestyle, funky, pop, rock
Kladno
Kouřimská skála
Vystoupí: JANEK LEDECKÝ, PETR KOLÁŘ, VAŠO PATEJDL (ELÁN), THOM ARTWAY, ČESKÉ SRDCE, BOHOUŠ JOSEF, B.LUES, COVERTRIO+, PETR MUK BAND (Jana Feriová, Jana Vaněčková, Michaela Klímková, Zbyšek Kordač, Luděk Fiala, Vít Bareš a Tomáš Waschinger), Tomáš Jerry Waschinger, Tereza Strejčková (mistryně světa ve sportovním aerobiku), žáci ZUŠ, ŠTÍSTKO A POUPĚNKA, Parkourové vystoupení s workshopem
Vstup: od 1. 3. do 30. 6. za 350 Kč, do 23. 8. za 450 Kč, na místě za 500 Kč
další informace v detailu párty

LÉTOFEST PLZEŇ

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, rap, rock, rock'n'roll, underground
Plzeň
Depo 2015
Vystoupí: MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, TOMÁŠ KLUS, WANASTOWI VJECY, DIVOKEJ BILL a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

KOUŘIMSKÁ SKÁLA

Styl: acoustic, blues, dance music, jazz, oldies, pop, rock, rock'n'roll
Kolín
přírodní areál v Podskalí
Vystoupí: Janek Ledecký, Vašo Patejdl, Petr Kolář, Vesna, Thom Artway, České srdce, Petr Muk Band, Petr Bende, Bohouš Josef, Karya, Naďa Válová, B.Lues, Covertrio+, Martin Hrdinka a další
Vstup: do 23.8.2019 za 450 Kč/ na místě: 500 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 25. 8. 2019

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 26. 8. 2019

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 27. 8. 2019

HOZIER

Styl: pop, rock
Vystoupí: Hozier
další informace v detailu párty

STŘEDA 28. 8. 2019

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 29. 8. 2019

Žádné akce v tento den.

PÁTEK 30. 8. 2019

LÉTOFEST KARLOVY VARY

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, rap, rock, rock'n'roll, underground
Karlovy Vary
volnočasový areál Rolava
Vystoupí: XINDL X, MIG 21, MANDRAGE, HORKÝŽE SLÍŽE, ARAKAIN, TOMÁŠ KLUS, DIVOKEJ BILL a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (BEZDĚZ)

Styl: metal, pop, punk, rock
Bezděz
hrad Bezděz
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

ROCK FOR CHURCHILL

Styl: drum and bass, electronic music, house, punk, reggae, rock
Vroutek u Podbořan
areál Myslivna
Vystoupí: Dub FX / AUS, Modeselektor Live / DE, Modestep Live / UK, Yungblud / UK, Skindred / UK, Tata Bojs, J.A.R., Horkýže Slíže / SK, Stromboli, Vypsaná fiXa, United Flavour, Skyline, Gaia Mesiah, Poletíme?, Ucee / DE, Yellow Cap / DE, Acute Dose, U-Prag,Calyx & Teebee / UK, Ed Rush / UK, Bushwacka! / UK, Joachim Pastor / FR, Technimatic / UK, Bredren / BE, MikkiM & MC Spee (Dreadzone) CZ/UK, Ladida & Subgate, Pixie & Suki, Pixie & Rich + MC Zachy + Dave Trumpeteer, Bifidus Aktif & Akira, Filip Foreigner, USB - Universal Swing Brothers, Telly Savalas, Bass Beast Crew, TNC & Pendapon, Jahmusic Lightaz, Crepis & Tres:T a další
další informace v detailu párty

PORT OF TRANCE: VANDIT NIGHT

Styl: trance
Vystoupí: Mohamed Bahi (MA), DJ Beck (CZ), Joe Cormack (CZ), Redchild (CZ), Tomangel (CZ)
Vstup: 200 Kč
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
MALL GRAB, Roxy
2 x 1 vstup
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika