Partylist

Lokalita
Kalendář
1
7
8
20
28
Srpen 17
Od - do:

PÁTEK 1. 9. 2017

ČESKÉ HRADY (BEZDĚZ)

Styl: pop, rock
Bezděz
hrad Bezděz
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

ŽATECKÁ DOČESNÁ

Styl: blues, folk, funky, metal, pop, rock, rock'n'roll, ska
Žatec
město
Vystoupí: Guns n´ Roses Tribute, Vojtěch DYK a B-SIDE Band, Hana ZAGOROVÁ s kapelou, Petr BENDE & Band + CIMBÁLOVÁ MUZIKA, GRAJCAR Ivan KRÁL s kapelou, Žatečanka,Mandrage, Circus Brothers, Citron + Láďa Křížek + Tanja, Debustrol, Voxel, Hlahol, Jaksi Taksi, Skyline, Vypsaná fixa, Coda, Zrní, Věra Martinová s kapelou, Jelen, Eva a Vašek, Josef Fousek, Ivan Mládek a Banjo band, Švihadlo, Jegr
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

SOBOTA 2. 9. 2017

ČESKÉ HRADY (BEZDĚZ)

Styl: pop, rock
Bezděz
hrad Bezděz
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

FÍRFEST

Styl: crossover, hardcore, metal, pop, punk, rock, rock'n'roll
Ústí nad Labem
Letní kino
Vystoupí: Aleš Brichta Project, Hydrarrgyrum, The Agony, Loco Loco, Sklap, Točílas, Cumbal, New Black Jack, Tarantule
Vstup: 150 Kč
další informace v detailu párty

HLASY - HUDEBNÍ FESTIVAL LIDSKÉHO HLASU

Styl: alternativa, folk, world music
Rožnov pod Radhošt?m
Valašské muzeum v přírodě
Vystoupí: Iva Bittová & Vladimír Václavek, Fismoll (PL), Banda & Trnki (SK), Klára Blažková & Ensemble Flair, Hlasoplet
Vstup: 450 Kč / 400 Kč (sleva) / 890 Kč (rodinné)
další informace v detailu párty

TRANCE CARNEVAL

Styl: trance
Praha
p.m. klub
Vystoupí: Madwave, Jase Thirlwall, John Gregory, Magnetic Point, Paul Steiner, Dreamseekers, Regix, Skyneth
Vstup: 200 Kč
další informace v detailu párty

ŽATECKÁ DOČESNÁ

Styl: blues, folk, funky, metal, pop, rock, rock'n'roll, ska
Žatec
město
Vystoupí: Guns n´ Roses Tribute, Vojtěch DYK a B-SIDE Band, Hana ZAGOROVÁ s kapelou, Petr BENDE & Band + CIMBÁLOVÁ MUZIKA, GRAJCAR Ivan KRÁL s kapelou, Žatečanka,Mandrage, Circus Brothers, Citron + Láďa Křížek + Tanja, Debustrol, Voxel, Hlahol, Jaksi Taksi, Skyline, Vypsaná fixa, Coda, Zrní, Věra Martinová s kapelou, Jelen, Eva a Vašek, Josef Fousek, Ivan Mládek a Banjo band, Švihadlo, Jegr
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

NEDĚLE 3. 9. 2017

THE SUN DANCE

Styl: electronic music, deep house
Vystoupí: Stefan Biniak (Germany), DJ Loutka, Marvill, Deep Deer, Tokátko, Dave Trumpeteer, Funspeed, Deffo, Dobi a Michael Gant
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

UNIKÁTNÍ JÍZDA

Styl: folk
Český Krumlov
Zámecká jízdárna
Vystoupí: Bratři Ebenové a Robert Křesťan & Druhá tráva
Vstup: 590/650
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 4. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 5. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 6. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 7. 9. 2017

DIE KRUPPS

Styl: EBM, industrial
Vystoupí: Die Krupps / GER
Vstup: od 450 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 8. 9. 2017

SHOTGUN

Styl: alternativa, electronic music, techno
Hrádek nad Nisou
Kemp Kristyna
Vystoupí: Call Super, Kid Drama, Leibniz, Overlook, Pessimist, Olivia, Paul du Lac, Exhausted Modern, Endless Illussion, SEED, Dialect & Elektrabel, AhZ, Stanzim, Rade, Sta, Disco Møreti & PSJ, Annita, Nitrous & D-Resist a Touchwood & Subject Lost live
Vstup: od 300 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 9. 9. 2017

SLOVENSKÉ HRADY (SK)

Styl: pop, rock
Slovensko - Červený Kameň
hrad Červený Kameň
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

SHOTGUN

Styl: alternativa, electronic music, techno
Hrádek nad Nisou
Kemp Kristyna
Vystoupí: Call Super, Kid Drama, Leibniz, Overlook, Pessimist, Olivia, Paul du Lac, Exhausted Modern, Endless Illussion, SEED, Dialect & Elektrabel, AhZ, Stanzim, Rade, Sta, Disco Møreti & PSJ, Annita, Nitrous & D-Resist a Touchwood & Subject Lost live
Vstup: od 300 Kč
další informace v detailu párty

ROCKOVÝ NÁŘEZ

Styl: crossover, hardcore, pop, punk, rock, rock'n'roll
Košťany
před Sokolovnou
Vystoupí: Hentai Corporation, Konflikt (SK), Zakázaný Ovoce, Turbo,Hlahol,Krucipüsk, Hand Grenade
Vstup: 190Kč předprodej 250 Kč na místě
další informace v detailu párty

SCRUB UP

Styl: electronic music, house, techno, world music
Praha
Music Club Uhelna
Vystoupí: Jimi Jules(Watergate Records), DJ Loutka
Vstup: Předprodej 130 CZK, Na místě: 200 CZK
další informace v detailu párty

NEDĚLE 10. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 11. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 12. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 13. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 14. 9. 2017

DJ TENNIS

Styl: deep house
Praha
Roxy
Vystoupí: DJ Tennis (Life and Death/IT)
Vstup: od 220 Kč
další informace v detailu párty

ZION TRAIN

Styl: reggae
Praha
Futurum
Vystoupí: Zion Train / UK
Vstup: od 330 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 15. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

SOBOTA 16. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

NEDĚLE 17. 9. 2017

PAPA ROACH

Styl: metal, rock
Vystoupí: Papa Roach / USA, + special guest Frank Carter & The Rattlesnakes / UK
Vstup: 890 - 1100 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 18. 9. 2017

MATISYAHU

Styl: alternativa, reggae, rock
Vystoupí: Matisyahu / USA
Vstup: 690 - 790 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 19. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 20. 9. 2017

DJ SHADOW

Styl: breakbeat, hip-hop
Praha
Roxy
Vystoupí: DJ Shadow
Vstup: od 690 Kč
další informace v detailu párty

LIVEUROPE FESTIVAL

Styl: alternativa, indie, rock
Vystoupí: WARHAUS /BE + INDIAN ASKIN /NL + MIREL WAGNER /FI + BAD KARMA BOY /SK
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 21. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

PÁTEK 22. 9. 2017

MARK KNIGHT PRES. ALL KNIGHT LONG

Styl: house
Praha
Roxy
Vystoupí: Mark Knight pres. All Knight Long
Vstup: od 360 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 23. 9. 2017

PARDÁL FEST

Styl: experimental, metal, pop, punk, rock, rock'n'roll
České Budějovice
BB centrum Gerbere
Vystoupí: Arakain, Dymytry, Rybičky 48, Trautenberk, Debill Heads, Zoči Voči, Tlustá Berta, The Snuff
Vstup: 300Kč / 400 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 24. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 25. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 26. 9. 2017

TIMBER TIMBRE

Styl: experimental
Praha
NoD (Roxy)
Vystoupí: Timber Timbre (CAN)
další informace v detailu párty

STŘEDA 27. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 28. 9. 2017

PÁTEK 29. 9. 2017

Žádné akce v tento den.

SOBOTA 30. 9. 2017

Žádné akce v tento den.
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2016   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika