Partylist

Lokalita
Kalendář
1
2
3
15
23
28
Říjen 18
Od - do:

PONDĚLÍ 1. 10. 2018

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 2. 10. 2018

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 3. 10. 2018

Žádné akce v tento den.

ČTVRTEK 4. 10. 2018

GUSGUS

Styl: electronic music, soul, techno
Praha
Roxy
Vystoupí: GusGus (Island)
Vstup: od 590 Kč
další informace v detailu párty

LUNCHMEAT FESTIVAL

Styl: alternativa, electronic music
Praha
Veletržní Palác
Vystoupí: Actress AV live, Aïsha Devi & Emile Barret AV live, Awali & Frances Sander AV live, Lanark Artefax presents Monolith AV live, Møreti, Neon Chambers (Sigha & Kangding Ray) & Gabriela Prochazka AV live, PSJ, Trevor Linde, Two Pixels Above AV live, Amnesia Scanner AV live, Citty & Jakub Aeldryn AV live, Downwards Records 25th Anniversary Showcase: Regis, Enchanted Lands & Wim Dehaen AV live, Eomac & Sal present Reconnect AV liv, E-Saggila & Robert Seidel AV live, GRAYCODE & jiiiiin present #include red AV live, Kewu, Lee Gamble AV live, Night Slugs 10th Anniversary Showcase: Bok Bok, GIRL UNIT, L-Vis 1990, Nic Hamilton Visuals, NobodyListen, nrmn, whydie?, Claro Intelecto & Moire AV live, Demdike Stare & Michael England AV live, Downwards Records 25th Anniversary Showcase: GREBENSTEIN & Seefried AV live, Exhausted Modern & Autr AV live, Fatima Al Qadiri & Transforma AV live, Fis & LUNCHMEAT STUDIO present Henge AV live, JASSS, LOFN live, Príncipe Showcase: Dj Maboku CDM, DJ Marfox, Márcio Matos Visuals, Yves Tumor live
Vstup: 650 - 1800 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 5. 10. 2018

FAMOUS

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: CHRIS DAVIES (Hungary), Spada (Italy), NAMAAS, Hannah Vee
další informace v detailu párty

IMOGEN HEAP

Styl: alternativa, ambient, pop, rock
Praha
Lucerna
Vystoupí: Imogen Heap & Guy Sigsworth (Frou Frou)
další informace v detailu párty

LUNCHMEAT FESTIVAL

Styl: alternativa, electronic music
Praha
Veletržní Palác
Vystoupí: Actress AV live, Aïsha Devi & Emile Barret AV live, Awali & Frances Sander AV live, Lanark Artefax presents Monolith AV live, Møreti, Neon Chambers (Sigha & Kangding Ray) & Gabriela Prochazka AV live, PSJ, Trevor Linde, Two Pixels Above AV live, Amnesia Scanner AV live, Citty & Jakub Aeldryn AV live, Downwards Records 25th Anniversary Showcase: Regis, Enchanted Lands & Wim Dehaen AV live, Eomac & Sal present Reconnect AV liv, E-Saggila & Robert Seidel AV live, GRAYCODE & jiiiiin present #include red AV live, Kewu, Lee Gamble AV live, Night Slugs 10th Anniversary Showcase: Bok Bok, GIRL UNIT, L-Vis 1990, Nic Hamilton Visuals, NobodyListen, nrmn, whydie?, Claro Intelecto & Moire AV live, Demdike Stare & Michael England AV live, Downwards Records 25th Anniversary Showcase: GREBENSTEIN & Seefried AV live, Exhausted Modern & Autr AV live, Fatima Al Qadiri & Transforma AV live, Fis & LUNCHMEAT STUDIO present Henge AV live, JASSS, LOFN live, Príncipe Showcase: Dj Maboku CDM, DJ Marfox, Márcio Matos Visuals, Yves Tumor live
Vstup: 650 - 1800 Kč
další informace v detailu párty

TIME TRAVEL RAVE VOL. 2

Styl: electronic music
Vystoupí: Marusha, Dune, Jam, Red 5, DJ Quicksilver, Killer
Vstup: 290 - 590 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 6. 10. 2018

LUNCHMEAT FESTIVAL

Styl: alternativa, electronic music
Praha
Veletržní Palác
Vystoupí: Actress AV live, Aïsha Devi & Emile Barret AV live, Awali & Frances Sander AV live, Lanark Artefax presents Monolith AV live, Møreti, Neon Chambers (Sigha & Kangding Ray) & Gabriela Prochazka AV live, PSJ, Trevor Linde, Two Pixels Above AV live, Amnesia Scanner AV live, Citty & Jakub Aeldryn AV live, Downwards Records 25th Anniversary Showcase: Regis, Enchanted Lands & Wim Dehaen AV live, Eomac & Sal present Reconnect AV liv, E-Saggila & Robert Seidel AV live, GRAYCODE & jiiiiin present #include red AV live, Kewu, Lee Gamble AV live, Night Slugs 10th Anniversary Showcase: Bok Bok, GIRL UNIT, L-Vis 1990, Nic Hamilton Visuals, NobodyListen, nrmn, whydie?, Claro Intelecto & Moire AV live, Demdike Stare & Michael England AV live, Downwards Records 25th Anniversary Showcase: GREBENSTEIN & Seefried AV live, Exhausted Modern & Autr AV live, Fatima Al Qadiri & Transforma AV live, Fis & LUNCHMEAT STUDIO present Henge AV live, JASSS, LOFN live, Príncipe Showcase: Dj Maboku CDM, DJ Marfox, Márcio Matos Visuals, Yves Tumor live
Vstup: 650 - 1800 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 7. 10. 2018

LUNCHMEAT FESTIVAL

Styl: alternativa, electronic music
Praha
Veletržní Palác
Vystoupí: Actress AV live, Aïsha Devi & Emile Barret AV live, Awali & Frances Sander AV live, Lanark Artefax presents Monolith AV live, Møreti, Neon Chambers (Sigha & Kangding Ray) & Gabriela Prochazka AV live, PSJ, Trevor Linde, Two Pixels Above AV live, Amnesia Scanner AV live, Citty & Jakub Aeldryn AV live, Downwards Records 25th Anniversary Showcase: Regis, Enchanted Lands & Wim Dehaen AV live, Eomac & Sal present Reconnect AV liv, E-Saggila & Robert Seidel AV live, GRAYCODE & jiiiiin present #include red AV live, Kewu, Lee Gamble AV live, Night Slugs 10th Anniversary Showcase: Bok Bok, GIRL UNIT, L-Vis 1990, Nic Hamilton Visuals, NobodyListen, nrmn, whydie?, Claro Intelecto & Moire AV live, Demdike Stare & Michael England AV live, Downwards Records 25th Anniversary Showcase: GREBENSTEIN & Seefried AV live, Exhausted Modern & Autr AV live, Fatima Al Qadiri & Transforma AV live, Fis & LUNCHMEAT STUDIO present Henge AV live, JASSS, LOFN live, Príncipe Showcase: Dj Maboku CDM, DJ Marfox, Márcio Matos Visuals, Yves Tumor live
Vstup: 650 - 1800 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 8. 10. 2018

FREE MONDAYS

Styl: electronic music
Praha
Roxy
Vystoupí: djs: Andy Road, Rider John Baker
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 9. 10. 2018

NIGHT LOVELL

Styl: hip-hop, rap
Praha
Roxy
Vystoupí: Night Lovell (CAN)
další informace v detailu párty

TRANSGLOBAL UNDERGROUND FEAT. NATACHA ATLAS

Styl: electronic music, world music
Vystoupí: Transglobal Underground feat. Natacha Atlas
Vstup: 540 - 650 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 10. 10. 2018

KLLO

Styl: dance music, electronic music
Vystoupí: Kllo (AU) + Graham Van Pelt (CA)
Vstup: 250 - 350 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 11. 10. 2018

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA

Styl: nespecifikovaný
Praha
centrum města
Vystoupí: instalace, videomappingy a doprovodný program
další informace v detailu párty

POLEMIC

Styl: reggae, ska
Praha
Roxy
Vystoupí: Polemic (SK)
Vstup: od 250 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 12. 10. 2018

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA

Styl: nespecifikovaný
Praha
centrum města
Vystoupí: instalace, videomappingy a doprovodný program
další informace v detailu párty

NETSKY

Styl: drum and bass
Praha
Roxy
Vystoupí: Netsky (UK), Schooler, Loudbeat & Double You, 1991, The Animal Print & Danny Krygr
další informace v detailu párty

SPECTACULARE NIGHT: ÓLAFUR ARNALDS

Styl: alternativa, electronic music
Praha
Lucerna
Vystoupí: Ólafur Arnalds (Island)
Vstup: od 590 Kč
další informace v detailu párty

TIMMY TRUMPET

Styl: house, psytrance
Vystoupí: Timmy Trumpet (Australie)
další informace v detailu párty

URBAN VIBEZ

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Majk Spirit / Grimaso / DJ Roman Zámožný / Dj Koogee, support by: MadSkill
další informace v detailu párty

SOBOTA 13. 10. 2018

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA

Styl: nespecifikovaný
Praha
centrum města
Vystoupí: instalace, videomappingy a doprovodný program
další informace v detailu párty

FUTURE LIGHTS

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Angry Beats // Illegal Noise // Denis Weisz // Lukas Innemann
další informace v detailu párty

NETSKY

Styl: drum and bass
Praha
Roxy
Vystoupí: Netsky (UK)
další informace v detailu párty

NEDĚLE 14. 10. 2018

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA

Styl: nespecifikovaný
Praha
centrum města
Vystoupí: instalace, videomappingy a doprovodný program
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 15. 10. 2018

Žádné akce v tento den.

ÚTERÝ 16. 10. 2018

KODALINE

Styl: folk, indie
Praha
Lucerna
Vystoupí: Kodaline (IR)
Vstup: 690 - 790 Kč
další informace v detailu párty

VNV NATION

Styl: EBM, synth pop
Praha
Futurum
Vystoupí: VNV Nation
Vstup: 300 - 400 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 17. 10. 2018

YELLOW DAYS

Styl: indie
Praha
Rock Café
Vystoupí: Yellow Days (UK)
Vstup: 440 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 18. 10. 2018

BLACK LIGHT PARTY

Styl: electronic music
Praha
Roxy
Vystoupí: DJs: Filipo Astelo, Peer van der N, Tricky V
Vstup: 100 - 200 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 19. 10. 2018

CLIMAX

Styl: house, techno
Praha
Roxy
Vystoupí: resident : Chris Sadler, support: Pavel Bidlo, Vilem 2nd stage: Lillou, 2K
Vstup: 150 Kč
další informace v detailu párty

THERAPY SESSIONS CZ

Styl: drum and bass
České Budějovice
BB centrum Gerbere
Vystoupí: DONNY /UK/, b3b KATHARSYS /FR/, b3b FORBIDDEN SOCIETY /CZ/, BSA /PT/, I:GOR /PL/, FORTITUDE /UK/, SHENKSTER vs SHMIDOO /CZ/
další informace v detailu párty

SOBOTA 20. 10. 2018

BOB SINCLAR

Styl: dance music, house
Praha
Duplex
Vystoupí: BOB SINCLAR
další informace v detailu párty

DEFINITION HOUSE

Styl: house
Praha
Roxy
Vystoupí: Djs: Biodan, Cubik, Tibiza 2nd stage: Beatfoot, Loopin
Vstup: 150 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 21. 10. 2018

KILLING JOKE

Styl: metal
Praha
Roxy
Vystoupí: KILLING JOKE (UK), support: Turbowolf (UK)
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 22. 10. 2018

FREE MONDAYS

Styl: electronic music
Praha
Roxy
Vystoupí: djs: Dan Cooley, Michael C, Melvin Coxx
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

GEORGE EZRA

Styl: folk
Vystoupí: George Ezra (UK)
Vstup: od 800 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 23. 10. 2018

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 24. 10. 2018

BE26: SLAVES

Styl: punk
Praha
Roxy
Vystoupí: Slaves (UK)
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 25. 10. 2018

BE26: SOUNDZ CZECH

Styl: alternativa, electro, hip-hop, jazz, pop, punk, rock
Praha
Roxy
Vystoupí: Zrní, FVTVRE,Pris,Voodoo808, Space Love, Branko's Bridge Market, Møreti, Atlantik, Hošty, Stereofox, C:/LEAN WATER,Hyenxxx
další informace v detailu párty

JASON DERULO

Styl: pop, R'n'B
Vystoupí: JASON DERULO, Marcus & Martinus
další informace v detailu párty

MUSIC INFINITY: WILLIAM BASINSKI

Styl: ambient
Vystoupí: WILLIAM BASINSKI (TEMPORARY RESIDENCE) /US + TOMASZ BEDNARCZYK/NEW ROME (ROOM40) /PL
další informace v detailu párty

PÁTEK 26. 10. 2018

BE26: CHRIS LIEBING

Styl: techno
Praha
Roxy
Vystoupí: Chris Liebing (DE) + support: Kaisersoze, Subgate 2nd stage: Arturo Legorreta (materia.fm) & guest
Vstup: od 420 Kč
další informace v detailu párty

EUROCONNECTIONS: ZVÍŘE JMÉNEM PODZIM

Styl: alternativa, rock
Vystoupí: ZVÍŘE JMÉNEM PODZIM
Vstup: 340 Kč
další informace v detailu párty

ECHOES: DJEDJOTRONIC

Styl: electro
Brno
Fléda
Vystoupí: Djedjotronic (FR)
další informace v detailu párty

SOBOTA 27. 10. 2018

BE26: HIGH CONTRAST

Styl: drum and bass
Praha
Roxy
Vystoupí: High Contrast (UK) + support: Snookey (Let It Roll), Madface (Let It Roll), Twisted:Minds (Let It Roll) 2nd stage: 2K, Filip Foreigner
Vstup: 360 Kč
další informace v detailu párty

TRANSMISSION THE AWAKENING

Styl: trance
Praha
O2 Aréna
Vystoupí: Above & Beyond, Grum, Ilan Bluestone Liquid Soul, Markus Schulz, Paul Van Dyk, Thomas Coastline (Warm Up DJ) Vini Vici Vision Impossible (VJ team)
další informace v detailu párty

NEDĚLE 28. 10. 2018

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 29. 10. 2018

MAREK ZTRACENÝ

Styl: folk
Praha
Roxy
Vystoupí: MAREK ZTRACENÝ - “Vlastní svět”
Vstup: vyprodáno
další informace v detailu párty

STU LARSEN

Styl: alternativa, folk
Vystoupí: Stu Larsen (AU) & Natsuki Kurai (JP)
Vstup: od 295 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 30. 10. 2018

GLEN HUGHES

Styl: rock, rock'n'roll
Praha
Roxy
Vystoupí: GLEN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE
Vstup: 999 Kč
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #576 (Mixcloud.com)
19. 09. 2018 (119 MB)
Sound of Guy J (SoundCloud.com)
19. 09. 2018 (137 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika