Partylist

Lokalita
Kalendář
3
5
21
27
Listopad 19
Od - do:

ÚTERÝ 1. 10. 2019

CHINASKI – KŘEST ALBA

Styl: pop
Vystoupí: Chinaski
Vstup: 800 Kč, středa vyprodaná
další informace v detailu párty

STŘEDA 2. 10. 2019

AIRBOURNE

Styl: rock'n'roll
Praha
Roxy
Vystoupí: Airbourne (Australie)
další informace v detailu párty

CHINASKI – KŘEST ALBA

Styl: pop
Vystoupí: Chinaski
Vstup: 800 Kč, středa vyprodaná
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 3. 10. 2019

DIRTMUSIC

Styl: alternativa, experimental
Vystoupí: DIRTMUSIC
další informace v detailu párty

NEW ORDER

Styl: rock
Praha
Lucerna
Vystoupí: New Order (UK)
Vstup: 1500 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 4. 10. 2019

ARTBAT

Styl: techno
Praha
Roxy
Vystoupí: ARTBAT (UA)
další informace v detailu párty

MUSIC INFINITY

Styl: downtempo, folk, hip-hop
Vystoupí: FUTURE ARCHIVE SHOWCASE VOL. 2: BLOCKHEAD /US, ARMS AND SLEEPERS, YPPAH
další informace v detailu párty

WINSTON SURFSHIRT

Styl: funky
Vystoupí: Winston Surfshirt (Australie)
Vstup: od 295 Kč
další informace v detailu párty

BASSPROOF WARM UP W DEPHZAC

Styl: drum and bass
Brno
Favál
Vystoupí: Dephzac (SK), Siderox, Birg, Neosound, Dekor, Mania, Zkratt.
Vstup: 99 Kč
další informace v detailu párty

HOOVERPHONIC

Styl: pop, rock
Brno
Fléda
Vystoupí: Hooverphonic (BE)
další informace v detailu párty

SOBOTA 5. 10. 2019

SYNDICATE

Styl: hardcore, techno
Německo - Dortmund
Westfalenhallen
Vystoupí: Miss K8, Dr. Peacock, Sefa, Deadly Guns, Korsakoff, Tha Playah, F. Noize, Nosferatu, N-Vitral, Bulletproof, Never Surrender, Re-Style, Radical Redemption, Warface, D-Sturb, Atmozfears, Keltek, Crypsis, Jay Reeve, Ncrypta, Frank Kvitta, DJ MinuPren, Zahni, Anormal & Hunnel, Andi Teller
Vstup: 62,15 € (i s poplatky)
další informace v detailu párty

BASS BROS 10 YEARS REUNION PARTY

Styl: breakbeat, drum and bass, dub, house, reggae
Vystoupí: Neighbour, DJ Blofeld, Level Lion, Reborn, Kolik, MC Katrin, Chris Vern
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

NORA EN PURE PRESENTS PURIFIED

Styl: electronic music
Praha
SaSaZu
Vystoupí: Nora En Pure, Klangkarussell, Moonwalk, Marius Drescher
další informace v detailu párty

TOWER BEATS

Styl: breakbeat, downtempo, electronic music, house
Vystoupí: Lucas Hulan, Saku, Cadilaxx, live vocal by Dashi
Vstup: 100 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 6. 10. 2019

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 7. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

BLACKBEAR

Styl: R'n'B
Praha
Roxy
Vystoupí: Blackbear (USA)
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 8. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

LINDSEY STIRLING

Styl: dubstep, electronic music
Praha
O2 universum
Vystoupí: Lindsey Stirling (USA)
Vstup: od 1090 Kč
další informace v detailu párty

PIXIES

Styl: alternativa, rock
Vystoupí: Pixies, Blood Red Shoes
další informace v detailu párty

STŘEDA 9. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 10. 10. 2019

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA

Styl: nespecifikovaný
Praha
centrum města
Vystoupí: instalace, videomappingy a doprovodný program
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 11. 10. 2019

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA

Styl: nespecifikovaný
Praha
centrum města
Vystoupí: instalace, videomappingy a doprovodný program
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

ABOVE & BEYOND: GROUP THERAPY 350

Styl: trance
Praha
O2 Aréna
Vystoupí: Above & Beyond: Group Therapy 350
další informace v detailu párty

SOBOTA 12. 10. 2019

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA

Styl: nespecifikovaný
Praha
centrum města
Vystoupí: instalace, videomappingy a doprovodný program
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

DUPLEX PRESENTS KSHMR

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: KSHMR
další informace v detailu párty

KSHMR

Styl: electronic music
Praha
Duplex
Vystoupí: KSHMR
další informace v detailu párty

TRANSMISSION

Styl: trance
Praha
O2 Aréna
Vystoupí: Ferry Corsten presents System F, Giuseppe Ottaviani LIVE 2.0, KEY4050 (John O'Callaghan Official a Bryan Kearney), MaRLo, Cosmic Gate a další
další informace v detailu párty

HAZED: LILY HAZ

Styl: acid, disco, house, techno
Brno
Artbar Druhý Pád
Vystoupí: Lily Haz (ISR), Da Moon, wnchnz, GlitchGoose, Oneiro, Hotdogg
Vstup: 100 Kč
další informace v detailu párty

JAN BLOMQVIST

Styl: electronic music
Brno
Fléda
Vystoupí: Jan Blomqvist (DE)
další informace v detailu párty

NEDĚLE 13. 10. 2019

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA

Styl: nespecifikovaný
Praha
centrum města
Vystoupí: instalace, videomappingy a doprovodný program
Vstup: zdarma
další informace v detailu párty

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 14. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

STATIC-X

Styl: metal, rock
Vystoupí: Static-X, Dope, Wednesday 13 a SOiL
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 15. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

ALEX CAMERON

Styl: alternativa, pop
Vystoupí: Alex Cameron (AU)
Vstup: 390 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 16. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

CHROMATICS

Styl: electro
Vystoupí: Chromatics (US) + Desire (US) + In Mirrors (US) + Pink Glove
Vstup: 570
další informace v detailu párty

HEATHER NOVA

Styl: alternativa, indie, pop, rock
Vystoupí: Heather Nova (Bermudy)
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 17. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

PÁTEK 18. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

BERENIKA KOHOUTOVÁ

Styl: alternativa, pop
Vystoupí: BERENIKA KOHOUTOVÁ S KAPELOU
další informace v detailu párty

MED SCHOOL

Styl: liquid funk
Praha
Roxy
Vystoupí: Etherwood, Keeno , Bop, A.Fruit a Lakeway, Mc Ruthless
další informace v detailu párty

MINI.MUSIK

Styl: clicks n cuts, deep house, minimal
Praha
swim
Vystoupí: Viceversa (IT), dMIT.RY, Lucas Hulan, Neighbour, Indigo
Vstup: 280 Kč na místě
další informace v detailu párty

WHEN SAINTS GO MACHINE

Styl: alternativa, soul
Vystoupí: When Saints Go Machine (DK)
Vstup: 350 - 450 Kč
další informace v detailu párty

BASSPROOF W SOM & NUKLEAR

Styl: drum and bass
Brno
Favál
Vystoupí: tate of Mind (NZ) & Nuklear MC, Zombie Cats (DE), Chris.Su (HU), Abis (NL), X.Morph, Morebeat, Ghostbuster, Pornz, Paadre
Vstup: 390 Kč
další informace v detailu párty

Kurzor:\ Alex.Do

Styl: nespecifikovaný styl
Brno
Fléda
Vystoupí: Alex.Do
další informace v detailu párty

SOBOTA 19. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

ALLAH-LAS

Styl: rock
Vystoupí: Allah-Las (USA)
další informace v detailu párty

NEDĚLE 20. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

G. LOVE

Styl: blues
Vystoupí: G. Love (USA)
další informace v detailu párty

PONDĚLÍ 21. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

ÚTERÝ 22. 10. 2019

MUSIC OLOMOUC

Styl: alternativa, experimental, nespecifikovaný, world music
Olomouc
Umělecké centrum Univerzity Palackého
Vystoupí: Quasars Ensemble (SK), Cluster ensemble (SK), Isha trio (CZ), Daan Vandewalle (B), Ricarda Descalza (E), Michaela Cuttinga (GB), Schallfeld ensemble (A)
Vstup: 150/80 Kč
další informace v detailu párty

STŘEDA 23. 10. 2019

TANGERINE

Styl: electronic music
Praha
Roxy
Vystoupí: Tangerine (DE)
další informace v detailu párty

ČTVRTEK 24. 10. 2019

BE27: SOUNDZ CZECH

Styl: alternativa, electronic music, pop, punk, rock
Praha
Roxy
Vystoupí: Manon Meurt special AV set, Luvver (SK) a další
další informace v detailu párty

PÁTEK 25. 10. 2019

ANOMALIE

Styl: electronic music
Vystoupí: Anomalie / CAN
další informace v detailu párty

SOBOTA 26. 10. 2019

THUNDERDOME

Styl: hardcore, techno
Nizozemsko - Utrecht
JAARBEURSPLEIN
Vystoupí: Angerfist vs Miss K8, Sefa, Partyraiser VS Dr. Peacock, Evil Activities, Nosferatu VS Never Surrender, Mad Dog, Drokz, N-vitral, Access One, Paul Elstak, Korsakoff VS Catscan, Unexist, Endymion, Re-style, The Viper, Ophidian, The Dj Producer, Deadly Guns, Andy The Core, Drs VS Angernoizer, Spitnoise, Vandal!sm VS System Overload, Sjammienators, F.noize, Cryogenic, Hard Effectz, The Outside Agency,Billx,The Sickest Squad,Negative A,I:gor,Dolphin, Thrasher, Crypton, The Satan, Nick Moody, Drokz, Akira, Noisekick, Srb, The Vizitor, Doctor Terror, Tripped, Striker, Dissoactive, Paranoizer, The Prophet, Dano VS Buzz Fuzz vs Gizmo, Weirdo, Marc Acardipane aka PCP, Delirium, Darkraver, Bass-d, Lady Dana, Panic, MC: Alee
další informace v detailu párty

THURSTON MOORE GROUP

Styl: alternativa, experimental, rock
Vystoupí: Thurston Moore Group
další informace v detailu párty

NEDĚLE 27. 10. 2019

Žádné akce v tento den.

PONDĚLÍ 28. 10. 2019

ÚTERÝ 29. 10. 2019

Žádné akce v tento den.

STŘEDA 30. 10. 2019

OCEAN WISDOM

Styl: rap
Praha
Roxy
Vystoupí: Ocean Wisdom (UK)
další informace v detailu párty

DE STAAT

Styl: dance music, rock
Brno
Fléda
Vystoupí: DE STAAT (NL)
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #633 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
Mastermix #634 (Mixcloud.com)
21. 11. 2019 (118 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika