Partylist

Lokalita
Kalendář
Říjen 17
Od - do:

SOBOTA 5. 8. 2017

ČESKÉ HRADY (ROŽMBERK n.V.)

Styl: pop, rock
Rožmberk nad Vltavou
hrad Rožmberk nad Vltavou
Vystoupí: Anna K., Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže, Majk Spirit + H16, Mandrage, Mig 21, Rybičky 48, Tomáš Klus, Xindl X, Visací zámek, Vypsaná Fixa, Wohnout
další informace v detailu párty

LETIŠTĚFEST

Styl: metal, punk, rock, rock'n'roll
Strakonice
letiště
Vystoupí: The Fialky, P.U.M., Cela pro Klárku, Bajadéra Joy, Zničehonic, Krwawý Koleno, Divoký Sny, Budulínek
Vstup: 200 Kč, předprodej 150 Kč
další informace v detailu párty

SLAVONICE FEST

Styl: nespecifikovaný
Slavonice
Kulturní dům
Vystoupí: TATABOJS, VISACÍ ZÁMEK, KRUCIPÜSK, MICHAL HRŮZA, JOSEFÍNA ŽAMPOVÁ/ SVATOPLUK a SVÁŤA KARÁSEK, THOM ARTWAY/ FRANTIŠEK SKÁLA, ZDENĚK BÍNA TRIO/ ESTER KOČIČKOVÁ, KATARZIA/ IVAN HLAS
Vstup: 100 Kč - 380 Kč
další informace v detailu párty

STUDNICE FEST

Styl: acoustic, alternativa, crossover, indie, pop, reggae, rock, rock'n'roll, ska
Hlinsko
areál Cihelka
Vystoupí: BUTY, SKYLINE, LENKA DUSILOVÁ & BAROMANTIKA, FAST FOOD ORCHESTRA, XAVIER BAUMAXA, DUKLA VOZOVNA, IMODIUM, VOLANT, SMRTISLAV, LETY MIMO, ZÁVIŠ
Vstup: 290 - 390 Kč
další informace v detailu párty

HIGH JUMP

Styl: drum and bass, electronic music, hip-hop
Hříměždice
lom Hříměždice
Vystoupí: Stanton Warriors, Smash Hifi Live a další
další informace v detailu párty

LET IT ROLL OPEN AIR

Styl: drum and bass
Milovice
letiště
Vystoupí: Adepth | Animal | Anatomix | Apokain | Audiocuts | Bassistaz crew | Basstien | Beaty | Becks & Snowy | Beesu | Bifidus Aktif | Blofeld | Boldrik | Boss | C.Phone & Elvis | Callboy & Flesh | Cherw | Cocoman | Cripple Effect | Critical J | Cybi | Dash | Deadly Viperz | Deadline | Deltaphoenix | Dephzac | Derrick & Tonika | Dexide | Dogzan | Džejár | El Waca | Exortt | Fallen Gemini | Feela | Fourseason | Frostbite | Furious Freaks | Gappinzky | Golden Cat | Grindaway | Halbax | Hellsmith | Hory Doly | Houbass | HRTL Live | Hundread | James Wing | Jaqullin | Kato | Koma (N:FORCE & THIEW) | Krowak | Kutlo | L'Base | L1 | Ladida | Lady Lite | Lee Meow | Lifesize MC | Liquidators | Loudbeat | LU2 | Lucasch | Lucca | Maart | Mabe | Mackie Messer | Manio & Zu | Marteen | MC Mary Jane | MC Zachy | McQuack | Membrain | Mersi | Messenjah | MLDJ | Micwinc | Minos | Monkey Boom crew | Mouzl | N.E.D | Neorge | Neuro:Lab | Neks | No Cure | Novinski | Olis Bakulu & Slight | One Way | Onset | Orbith | P.Dr | Panorama | Parallel Activity | Pex & Fantek | Pixie | PLO | PMDR | Promenade | Pull:180 | Rave All | Reverend Octagon | Rich | Rocki | Roger Venzent | Ronica | Rouni | Rudeboy | Saym | Schooler | Sebastian Deluca | Sionni | Skáčko | Sonority | Splitter | Stux | Subdubs | Subgate | Suki | The Prophecy | Tibiza | Tokátko | Toky | Tom Small | Tony TerrA | Transit Mafia | TR Tactics | Trimer & Arcane | Twisted:Minds | Upfockerz | Urban Scalp | UTM-Family | Vanatic | Vircz | Volume Plus | W23 aka Wilda Panda | Warfunk | Wasp | X.Morph | Xerxes | Zakilo
další informace v detailu párty

ROCKOVEJ KRÁLOVÁK

Styl: metal, punk, rock
Králův Dvůr
zámek
Vystoupí: Hentai Corporation, S.P.S., Satisfucktion, Black Hill, Zputnik, Badys
Vstup: 50 Kč
další informace v detailu párty

SÁZAVAFEST

Styl: pop, rock
Světlá nad Sázavou
lesopark
Vystoupí: Thomas Anders from Modern Talking, Majk Spirit, Xindl X, Miro Žbirka, Lenny, Čechomor, Slza, Václav Neckář, Dara Rolins, Pekař a další
další informace v detailu párty

STARÝ DOBRÝ WESTERN

Styl: nespecifikovaný
Bystřička
letní kino
Vystoupí: Věra Martinová & kapela, Michal Tučný Revival Plzeň, Neznámi (SK), Jarda Wykrent & kapela, Monogram, Tarso Miller Trio (Brazílie), Willie Jones Band (USA, SK), AG Flek, Pavlína Jíšová & Baband, Allan Mikušek & kapela (SK), mezinárodní formace Songs of the Fall (USA, SK), Rangers Band a mnoho dalších.
Vstup: permanentka od 380 kč , na místě pátek 290 kč ,sobota 390 kč
další informace v detailu párty

CIRCLE

Styl: electronic music
Vystoupí: djs EL MUNDO (Bondage music/ Berlín), Jasper (NL), Rob Smile, Jag Kiranmay, Peter Costa (Underground Republic crew)
další informace v detailu párty

PROPAGANDA

Styl: dance music
Praha
Duplex
Vystoupí: Hannah Vee Namaas Shippo (DE) Angry Beats
další informace v detailu párty

THE AFGHAN WHIGS

Styl: rock
Vystoupí: The Afghan Whigs / USA + support: Ed Harcourt
další informace v detailu párty

BESEDA U BIGBÍTU

Styl: alternativa, electronic music
Tasov u Veselí nad Moravou
topolový hájek
Vystoupí: Anna von Hausswolff (SWE), K-X-P (FIN), Wrekmeister Harmonies (USA), Priessnitz (CZ), Midi Lidi (CZ), Katarzia (SK), RSS Boys (PL), ESAZLESA (CZ), Nvmeri (SK), The Ills (SK), Kovadlina (CZ), Flash The Readies (CZ), Noir Voir (CZ), Role (CZ), Hard to Frame (CZ), Tomáš Palucha (CZ), Fiordmoss (CZ), Acute Dose (CZ), Ospalý Pohyb (SK), Dné (CZ), 1flfsoap (CZ), BEPS`N`JOHNNIES (CZ), AUTUMNIST (SK), BRATŘI (CZ), CARPET CABINET (SK), THE TRUTH IS OUT THERE (CZ), RUDÉ KOSTRY (CZ), LUSK (CZ), VELICKÉ TRNEČKY (CZ), ZAGAMI JERICHO (CZ), FLASH BOY (CZ), ETTE ENAKA (CZ), KOCHLEA (CZ), LAZER VIKING (CZ), AGU (PL), MIMO (CZ), INDIA (CZ), VOJ & 3SKA (CZ), FLUSH BUTTONS (CZ), Zdeníto (CZ), Jurkozvierky (SK), Strašlivý Píďa (CZ), Zabiják (bez borců) (CZ), Aleš Jiroušek (CZ), Helemese (CZ)
Vstup: od 600 Kč
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2016   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika