Partylist

Lokalita
Kalendář
5
14
19
25
26
28
29
Srpen 19
Od - do:

SOBOTA 17. 8. 2019

LÉTOFEST BRNO

Styl: acoustic, alternativa, blues, chill out, crossover, dance music, dancehall, disco, disco house, garage, hardcore, jazz, metal, minimal, pop, punk, rap, rock, rock'n'roll, underground
Vystoupí: XINDL X, MIG 21, MANDRAGE, TOMÁŠ KLUS, WANASTOWI VJECY, DIVOKEJ BILL a další
Vstup: 1050Kč
další informace v detailu párty

HIP HOP KEMP

Styl: hip-hop, rap
Hradec Králové
Festivalpark
Vystoupí: TECH N9NE /USA/ MASEGO /USA/ EARTHGANG /USA/ HOCUS POCUS /FR/ KONTRAFAKT /SK/ PHAROAHE MONCH /USA/ DMS /SK/ MIX MASTER MIKE /USA/ TOKEN /USA/ AUDIO PUSH /USA/ MASTA ACE & MARCO POLO /USA/ SMIF N WESSUN /USA/ THE ALCHEMIST /USA/ SMACK /CZ/ APOLLO BROWN & RAPPER BIG POOH /USA/ PRAGO UNION /CZ/ BROTHER ALI /USA/ REST & DJ HERBY /CZ/ PIO SQUAD /CZ/ YBN NAHMIR /USA/ PTK /CZ/ DA FLYY HOOLIGAN /UK/ BLACK MILK /USA/ ULTRAZVUK (VEC & TONO S.) /SK/ YUGEN BLAKROK /SA/ CLEAR SOUL FORCES /USA/ MC GEY /CZ/ BLABBERMOUF & FIGUB BRAZLEVIČ /NL, D/ QUELLE CHRIS /USA/ SODOMA GOMORA /CZ/ IDEA /CZ/ BLU & EXILE /USA/ DJ FATTE /CZ/ AWON & PHONIKS w Anti Lilly /USA/ SUPA & JOZEF ENGERER /SK/ SUPA KAIJU (Sicknature & Napoleon Da Legend) + DJ KCL /DK, USA/ ALIEN ARMY /IT/ REDZED /CZ/ CRIMEAPPLE + DJ SKIZZ /USA/ TOO MANY T'S /UK/ PREZIDENT LOURAJDER & RADIMO /SK & CZ/ DVAKRÁT TOLIK CREW (Pain, Tubs, Blako, Braush, Joshua, Ridig, Batrs, Dryman) /CZ/ CHOOSEY /USA/ MARTIN MATYS /SK/ ILLA GHEE /USA/ BITMAN & DJ MIKROMAN /SK/ KONCEPT /USA/
další informace v detailu párty

ČESKÉ HRADY (HRADEC NAD MORAVICÍ)

Styl: metal, pop, punk, rock
Hradec nad Moravicí
hrad Hradec nad Moravicí
Vystoupí: Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
další informace v detailu párty

BROD 1995

Styl: pop, punk, rock
Český Brod
stadion
Vystoupí: Lenny, Horkýže Slíže, Wohnout, Mňága a Žďorp, Gaia Mesiah a další
další informace v detailu párty

FÍRFEST

Styl: alternativa, crossover, experimental, hardcore, pop, punk, rock, rock'n'roll, underground
Ústí nad Labem
Letní kino
Vystoupí: Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca, Miloš Dodo Doležal, Petr Kadlček unplugged, Aušus, Kapriola, Sklap, Nerrea, Původní receptura
Vstup: 180 Kč
další informace v detailu párty

TRNKOBRANÍ

Styl: hip-hop, pop, punk, rock
Vizovice
areál likérky Rudolf Jelínek
Vystoupí: Mirai, Vypsaná fixa, Kryštof, Horkýže Slíže, Th!s, Partystars, Visací zámek, UDG, Gazdina roba, Lenny, Michal Hrůza, Anna K., No Name, Chinaski, Škwor, ATMO music, Voxel, Seba
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #620 (Mixcloud.com)
14. 08. 2019 (123 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika