Partylist

Lokalita
Kalendář
13
17
25
Červen 19
Od - do:

PÁTEK 24. 5. 2019

DUPLEX PRESENTS FATBOY SLIM

Styl: electronic music, hip-hop
Praha
Duplex
Vystoupí: Fatboy Slim (UK)
další informace v detailu párty

THE INVISIBLE MAN: 20 YEARS

Styl: deep house, house, techhouse
Praha
Radost FX
Vystoupí: Martin Waslewski (DE), The Invisible Man, Pat Heart (FR), Rob Smile, Mark Evill, Antonín Padrta
Vstup: 250
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

SOBOTA 25. 5. 2019

MEZI PLOTY

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, metal, pop, punk, reggae, rock'n'roll
Praha
Psychiatrická léčebna Bohnice
Vystoupí: Divokej Bill / Tomáš Klus / Wohnout / Rybičky 48 / Barbora Poláková Xindl X / Vypsaná fiXa / Mňága a Žďorp / Sto zvířat / PSH Klára & The Pop / Krucipüsk / Pokáč / Marta Jandová / Eddie Stoilow / Lake Malawi N.O.H.A. / Květy / Jablkoň / Zrní / Mucha / Katarzia / Circus Brothers Kašpárek v rohlíku / BomBarďák / Pískomil se vrací / HaDivadlo / Dáda Patrasová Vosto5 / Na stojáka / Divadlo Na Fidlovačce / Divadlo v Řeznické / A studio Rubín Divadlo MeetFactory / SpoluHra - Vilma Cibulková, Alžběta Stanková Underground Comedy / Richard Nedvěd / Miloš Knor Milostný trojúhelník - Anna Polívková, Marek Zelinka, Martin Zbrožek a další
další informace v detailu párty

JAMIROQUAI

Styl: funky
Praha
O2 Aréna
Vystoupí: JAMIROQUAI (UK)
další informace v detailu párty

OMAR SOULEYMAN

Styl: electronic music
Vystoupí: Omar Souleyman (SY)
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty

NEDĚLE 26. 5. 2019

MEZI PLOTY

Styl: alternativa, electronic music, hip-hop, metal, pop, punk, reggae, rock'n'roll
Praha
Psychiatrická léčebna Bohnice
Vystoupí: Divokej Bill / Tomáš Klus / Wohnout / Rybičky 48 / Barbora Poláková Xindl X / Vypsaná fiXa / Mňága a Žďorp / Sto zvířat / PSH Klára & The Pop / Krucipüsk / Pokáč / Marta Jandová / Eddie Stoilow / Lake Malawi N.O.H.A. / Květy / Jablkoň / Zrní / Mucha / Katarzia / Circus Brothers Kašpárek v rohlíku / BomBarďák / Pískomil se vrací / HaDivadlo / Dáda Patrasová Vosto5 / Na stojáka / Divadlo Na Fidlovačce / Divadlo v Řeznické / A studio Rubín Divadlo MeetFactory / SpoluHra - Vilma Cibulková, Alžběta Stanková Underground Comedy / Richard Nedvěd / Miloš Knor Milostný trojúhelník - Anna Polívková, Marek Zelinka, Martin Zbrožek a další
další informace v detailu párty

EUROCONNECTIONS: DAKHABRAKHA

Styl: alternativa, world music
Vystoupí: DakhaBrakha /UA + LAVOISIER /PT
další informace v detailu párty

MUSE

Styl: alternativa, rock
Praha
letiště Letňany
Vystoupí: MUSE (UK)
Vstup: 1390 - 1890 Kč
další informace v detailu párty

THE WATCHER

Styl: nespecifikovaný
Praha
La Fabrika
Vystoupí: Francesca Amante, Fanny Barrouqu?re, Simona Machovičová, Veronika Tököly, Filip Staněk & Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček
Vstup: 350 Kč
další informace v detailu párty
NOVÉ SOUTĚŽE
HUDEBNÍ NOVINKY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika