První ročník RGM Live Space

První ročník RGM Live Space

25. 08. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Prvním ročníkem soutěže všech dobrých kapel o třech nebo více členech RGM Live Space prošly úvodním jarním bojem jen ti nejlepší. Polovina z nich byla favority diváků, druhá polovina postoupila díky hlasům odborné poroty.
Hlasy od diváků mohly skupiny získat už přímo na místě koncertu, posléze pak hlasováním přes sms po odvysílání záznamů TV Óčko nebo sítí rádií Kiss. Hlasy porotců udělovali pod vedením předsedy poroty Pavla Anděla její další členové - Michal Dvořák, Milan Cais, Jan Čechtický, Jan Ponocný, Petr Dokládal, Martin Rigler a Jiří Balvín. Stejnou formu hlasování a následných postupů favoritů do finálového kola si zachovají i oba dva podzimní koncerty.

Zářijové semifinálové boje odstartují – již na téměř domovské scéně v Paláci Akopolis - koncertem vítězů porotců ve středu 16. září v 17:30 a vstup bude pro fanoušky zdarma. Vystoupí Jananas, Sixin, Afrodisiak, The Roads a LUS3. Koncert vítězů diváků bude na konci září - ve středu 30.9 – a hrát budou Doowhenblade, No Heroes, The Pure, Zima a The Crossroads. Samotné finále je naplánováno na 22. října od 17:30.

www.rgmlivespace.czDodal: Johana Turnerová, Turner PR
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika