Bubbles vs Pulzar dnes spouští předprodej

Bubbles vs Pulzar dnes spouští předprodej

15. 09. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Do velmi očekávané monstrózní klubovky v Olomoucké KD Sidia zbývají necelé tři týdny, a proto nastal čas, spustit předprodeje vstupenek. Hlavním předprodejním partnerem této akce je síť Ticketportal., která disponuje spoustou poboček po celé ČR.
Dále mezi předprodejní místa patří síť videopůjčoven Videoprivat – předprodej naleznete na pobočkách v těchto městech: Olomouc, Prostějov, Přerov, Zábřeh na Moravě, Šumperk, Mohelnice, Litovel, Šternberk a Jeseník. Vstupenky zakoupíte i v: shop Ed Hardy, De Puta Madre a Von Dutch v Olomouci, dále e-shopu rave.cz a internetové kavárně Mango v Olomouci.

Ceny vstupenek jsou stanoveny na krásných 165 Kč, což je pro akci s takovými jmény, jako Ben Sims, Felipe a celou řadou dalších skvělých djs, na české poměry opravdu velkorysé. Organizační team chce tímto pomoci v rozvoji taneční scény a dát lidem možnost přijít na kvalitní hudbu s výborným djským obsazením za opravdu nízkou cenu. Nízká cena neznamená, že budete o něco ochuzeni na dalších komponentech, právě naopak. Do KD Sidia se vejde něco okolo 2000 lidí, což napovídá, že bude zřejmě plný dům a opět skvělá atmosféra. Na místě bude vstup za 220 Kč.

Druhá velmi důležitá věc je, že organizační team vypouští do světa nové informační stránky www.bubblesparty.cz, kde můžete ode dneška sledovat všechny důležité informace, ať už o djs, speciálních specialitkách :) a spoustu dalších důležitých věcí k této akci.

Dodal: Filip Schleif
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BUBBLES VS PULSAR

Pátek 2. 10. 2009
Vstup: 165/220 Kč
Vystupují:
Ben Sims, Felipe, Michael C, Wolscha, jakub Strings, Michael Scuberman, Home, Jamal Djs, Heaton jeaniss
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika