Britský producent Caspa zavítá do Roxy

Britský producent Caspa zavítá do Roxy

31. 03. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Britský producent Caspa vystoupí exkluzivně v klubu Roxy v rámci pravidelné akce Beatcase night, na které v minulosti vystoupili takové hvězdy tohoto žánru jako jsou Skream nebo Breakage. Celou nocí Vás provedou rezidentní djs Ghonzales a Tuco, dalším speciálním hostem noci je Philip TBC, promítají VJs Rots.
Caspa – jméno, které v globálním hudebním povědomí znamená takřka synonymum pro dubstep. Málokterý producent se vou tvorbou a vydavatelskou činností tak významně zasloužil o rozšíření tohoto v současnosti velice populárního žánru. Bez nadsázky je Caspa označován za jednu z nejvýraznějších postav mezinárodní dubstepové scény, nejen jako DJ a producent, ale i jako zakladatel několika významných dubstepových labelů – Dub Police, Sub Soldiers, Storming Productions.

Producentsky se Caspa proslavil především spoluprací s producentem známým pod jménem Rusko. V roce 2007 tuto progresivní producentskou dvojici oslovil kultovní londýnský klub Fabric, aby smíchali historicky první dubsteopový výroční mix – tak vznikla kompilace Fabriclive.37 by Caspa&Rusko a dubstep se od té doby šíří světovým éterem jako lavina. Spolupráce Caspy a Ruska pokračuje i dál – společně vydali několik releasů a odehráli bezpočet koncertů, jedním z milníků jejich společné kariéry je určitě i jejich společné vystoupení na Glastonbury festivalu v roce 2008.

Sám Caspa má v současné době na kontě něco kolem 20 releasů, a neméně oficiálních remixů pro umělce zvučných jmen jako je např. Deadmau5, Miike Snow, Depeche Mode nebo Kid Sister. Jeho remix skladby How Low od Ludacrise je považován za první oficiální remix, který spojil dubstep jakožto britskou specialitu s čistokrevným americkým rapem.
 


Caspa má rovněž na svědomí několik hitů, které na dubstepové scéně platí za evergreeny. Za všechny jmenujme tracky Where's My Money, remix skladby Hard od Breakage feat. Newham Generals, nebo spolupráci s Redmanem, Adamem F a Trolly Snatcha na skladbě Shut The Lights Off.Caspovo debutové album Everybody's Talking, Nobody's Listening z roku 2009 obsahuje 13 tracků a vyšlo na labelu Sub Soldiers, který Caspa sám založil. Najdeme na něm o poznání melancholičtější polohy, než na jaké jsme zvyklí z Caspovy dřívější tvorby, nechybí ale ani typicky ráznější skladby typu Rat-at-tat tat feat. MC Dynamite, za největší hit pak je často označován track Disco jaws feat. Beezy.


 
Dá se předpokládat, že skladby z tohoto alba uslyšíme i v pátečním setu v Roxy. S Caspou přijede i MC Rod Azlan, se kterým Caspa na svou desku natočil track Riot Powder. Na Beatcase night tuto velice speciální dovjici hostů doplní trojlístek Djs ve složení Ghonzales, Tuco a Philip TBC.

http://www.myspace.com/caspadubstep

Dodal: Katerina Pisackova, Roxy Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BEATCASE CASPA

Pátek 8. 4. 2011
Vstup: 150 Kč
Vystupují:
Caspa (UK), Ghonzales, Tuco, MC Rod Azlan, Philip TBC, vj ROTS
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika