Amnesty International Dance Off benefiční party

Amnesty International Dance Off benefiční party

04. 04. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Dne 7.4. se v Chapeau rouge uskuteční benefiční akce na podporu dobrovolnické skupiny Amnesty International – jedné z nejaktivnějších dobrovolnických skupin zabývajících se iniciativami na obranu lidských práv po celém světě. Podpořte je také a přijďte se podívat a zúčastnit se!
Program bude bohatý, uvidíte a uslyšíte živá vystoupení hned tří ska a reggae kapel - Mr. Cocoman and the Solid Vibez (reggae), Uraggan Andrew and Reggae Orthodox (roots reggae) a Moury z Roury (ska).

Součástí akce je také neoficiální taneční soutěž, ve které můžete předvést svůj neopakovatelný taneční um, vyzvat kámoše k souboji a odnést si domů trofej.

Tři různé soutěže ve stylu “Battle” (klasický duel v kruhu), SYNCHRONIZACE (dvojice, trojice a skupiny), KOSTÝMY (kdo bude mít nejhustší ohoz?). O vítězi pak rozhodne publikum a jsou otevřené všem stylům a účastníkům.

O DJský pult bude také postaráno, na Dance Off Stage budou hrát Reverend Dick DJ‘s, exkluzivně si vychutnáte i Ohm Square dj set by Jan2 Grove nebo DJe Yannicka, kterého bude na saxofon doprovázet Filip Markes. Bar pak ovládnou DJs Strýček Míša & Jana Kománková (Radio 1).

ohm square

Veškerý výtěžek z koncertu je určen k hrazení provozních nákladů dobrovolnické skupiny Amnesty International, kapely, DJs, klub i organizátoři se vzdávají svých honorářů v její prospěch.

Skupiny začnou hrát v 19 hodin, Dance-off začne v 11. Sponsored by Grow Point (www.grow-point.cz). A nezapomeňte! Pokud neumíte tancovat, tím lépe!

Dodal: Jarka Beranová, Chapeau Rouge
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

AMNESTY INTERNATIONAL - DANCE OFF BENEFICE

Čtvrtek 7. 4. 2011
Vstup: 70 studenti, 100 Kč ostatní
Vystupují:
Uraggan Andrew and Reggae Orthodox & Mr. Cocoman and the Solid Vibez reggae after DJs: Dance Off DJs & OHM SQUARE Dj set by JAN2 GROVE (kiosek rec.) & Yannick feat.Filip Markes live on sax
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika