Světová megastar Jimmy van M ve Fabricu!

Světová megastar Jimmy van M ve Fabricu!

23. 01. 2006  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Po delší době je tady speciální vydání party Evolution velikost jména jeho hlavního hosta se rovná několika náložím atomových bomb. Není to nikdo menší než Jimmy van M.Takže 3.2.2006 ve Fabricu!
Jimmy van M
Jimmy van M začal svou kariéru v USA v roce 1992 v klubu Neachám a po jeho uzavření v roce 1994 a Jimmy se začal postupně prosazovat na celém světě, kde se postupně seznamuje s takovými esy jako Sean Cusick, Dave Seman, Nick Warren, Sasha, John Digweed.

Tuto světovou hvězdu samozřejmě doplní rezident party Evolution Martin Gredner o jehož „progresivitě“ není žádných pochyb a stejně jako na první speciální Evolution s Andrew K bude party rozjíždět do těch správných kolejí a žezlo party bude předávat práve Jimmy van M.Martin na party oslaví premiéru svého nového promo mixu My Case 5, který bude přiložen zcela zdarma ke vstupu!Dalšími hosty Martina jsou opět velmi známá progressive house jména dj Rai a Joel Einhorn.Rai, který se stal rezidentem znovuzrozené noci ZEN se stal svou kvalitní produkcí známý i v zahraničí, kdy podepsal smlouvu s vyhlášeným italským labelem MO-DO.A Joel Einhorn, další americký rodák, žijící v Praze zpestří Evolution Speciál svám electro-progressive-breaks setem.

A samozřejmě prvních 100 platících návštěvníků dostane cd mix zcela zdarma!Těšit se můžete také na posílený zvuk a deco by Fabric.Nepropásněte možnost se setkat s legendou!
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika