Bad Ass - aktuální trendy bass music

Bad Ass - aktuální trendy bass music

25. 04. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Od začátku dubna se můžete v brněnském klubu Perpetuum setkat s novou klubovou nocí Bad Ass. Každé úterý vás budou čekat aktuální trendy v elektronické hudbě. Konkrétně půjde o bass, dubstep, grime, UK garage, bashment, UK funky, bassline apod.
Brno potřebuje čerstvý zvuk, o tom není pochyb. A nová klubová noc s názvem Bad Ass se o to chce pokusit. V dosavadních třech edicích jste mohli slyšet například Klaita z Bass Sheriff, Brainscana nebo Sukowache, který se nedávno zviditelnil instrem pro Rytmusův track „Jebe“. Toto úterý 26. 4. se představí Parabot z Pohon crew  v dubstepovém setu a grimovější dj Alyaz, který si odskočil z příprav mixtapu se Smackem.„Přinést do brněnského klubového prostředí akci, která představí publiku muziku podle nás zajímavou a nesoucí v sobě energii a určitý nádech něčeho nového, neokoukaného.  Dramaturgicky směřuje k současným formám taneční elektronické hudby se zájmem o různé interpretace jednotlivých sub-žánrů, jejich fůze a mutace nebo revivaly. Stranou nezůstanou ani vlivy různých kultur na zvuk současné produkce – Afrika, Jižní a Střední Amerika- odtud svěží vítr vane,“
říká jeden z organizátorů Dscdrmr. Dalšími postavami v pozadí jsou Funk Halen a Trick z Electronic Bitches, kteří se rozhodli bádat po novém neotřelém hudebním materiálu.

Na květen se pak chystá několik velice zajímavých hostů a prozkoumávání dalších sub-žánrů jako např. tropical bass, dread bass a spousta dalších freak zvuků současnosti.

www.facebook.com/pages/BAD-ASS/210454475647270.
http://perpetuum.cz/

Dodal: Jakub Šabata
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BAD ASS

Úterý 26. 4. 2011
Vystupují:
Parabot, Alyaz, Funk, Dscdrmr
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika