Před Apparat v Roxy zahrají Warren Suicide

Před Apparat v Roxy zahrají Warren Suicide

05. 10. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Apparat sami rozhodli, kdo bude jejich předkapela v listopadu v Roxy na Conference. Na celém evropském klubovém turné je provází electroclashový projekt Warren Suicide. Ta týden před koncertem v Praze vydává novou desku World Warren III., na které se mimo jiné podílel Andrew Unruh z Einstürzende Neubauten.
Berlínské duo doprovázené alternativním třetím členem, kreslenou postavičkou Warrenem, vydalo zatím dvě desky, tu poslední nazvanou Requiem For a Missing Link před třemi lety na prestižní značce Shitkatapult.

Třetí World Warren III vyjde 28. října také na Shitkatapult. Producenty jsou Andrew Unruh z Einstürzende Neubauten, Moses Schneider a šéf Shitkatapult T.Raumschmiere. Na albu se mimo jiné podíleli Earl Harvin, Arne Augustin a Giovanni Nicoletta.

warren

Cherie a Nackt tvrdí, že důchovním leadrem kapely je kreslený Warren, funguje na ně jako esence, která hudebníky žene kupředu. Autorská dvojice Cherie a Nackt spolu hrají od roku 2003 a už o tři roky později se poprvé představili v Praze. Přivezl je s sebou Chrise Corner aka I AM X.

Hlavní hvězda listopadové Conference, berlínský projekt Apparat, do Prahy přiveze také nové album, nazvané The Devil´s Walk, které vyšlo 27. září na značce Mute. Hlava projektu Sascha Ring ho mimo jiné natočil s Joshuou Eustisem z projektu Telefon Tel Aviv. Značná část deska vznikla na jejich společné cestě po Mexiku.www.cnfrnc.cz

Dodal: Pavel Eichler, Barometr
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APPARAT BAND LIVE

Pondělí 7. 11. 2011
Vstup: 450/510
Vystupují:
Apparat band, Warren Suicide
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
MP3 KE STAŽENÍ
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika