LUS3 pokřtí debut příští pondělí v Roxy

LUS3 pokřtí debut příští pondělí v Roxy

16. 04. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Stejně jako na třetích dubnových Free Mondays i o týden později, konkrétně 23. 4. se bude v Roxy křtít netrpělivě očekávaný debut. Tentokrát bude pondělní večer v Roxy patřit divoké electro-rock\"n\"rollové partičce LUS3, která představí svou albovou prvotinu \"dot.coma\". Jako hosté navíc vystoupí plzeňská electronic-punková formace No Good Ok a afterparty budou mít pod palcem Qora djs!
Pražská elektronická kapela LUS3 se v současném složení pohybujena hudební scéně již třetím rokem. Za tu dobu stihli vydat třípísňové EP Aplaus (2009), zahrát si jako support se zahraničními kapelami DIOYY, CSS, May 68, předskakovat na turné tuzemským Sunshine(2010) a Tata Bojs(2011), odehrát desítky vlastních koncertů, ochutnat pódia všech velkých českých festivalů včetně Rock for People, Openairu i slovenského Grape, vypustit do světa svůj první klip k singlu Awakening a nyní se chystají konečně odhalit výplody své téměř roční práce.Křest debutové desky „dot.coma“ je tady! Deska, která vznikala pod vedením Amáka v nahrávacím studiu Goldendigital, bude ještě za tepla představena na pražském křtu v pondělí 23. 4. v klubu ROXY.

Fanoušci se mohou těšit na dravější a špinavější zvuk, neotřelé aranže, výraznější zpěvové linky a celkově propracovanější sound. Kapela se na desce zvukově potká s elektronickým podsvětím berlínského metra, ale i s popovými prvky, dotýkajícími se současných trendů. Některé songy jsou klasicky odrzlé až infantilní, jiné nezvykle melancholické a temné.

LUS3 se tak vymaňují z předepsaných škatulek electro-popu a představí vám desku, která na české hudební scéně zatím nemá obdoby!

www.roxy.cz

Dodal: Lukáš Kadeřábek, Roxy PR
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

FREE MONDAYS

Pondělí 23. 4. 2012
Vstup: zdarma
Vystupují:
LUS3, Grining, Rusty Fox, Siki, Leemac, Ondřej Burian
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika