Na podzim v Praze vystoupí Alex Clare

Na podzim v Praze vystoupí Alex Clare

23. 05. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Je mu 27 a je to Brit. Hned po vydání desky Up All Night se stal vyhledávaným muzikantem ve Velké Británii. Jmenuje se Alex Clare a v Praze se na něj můžeme těšit úplně poprvé již 29. října v klubu Roxy!
Clare vyrůstal na jazzových a bluesových deskách svého otce, později své zájmy směřoval na britskou drum and bass a garage scénu. Jeho tvorba je živou a fantaskní směsicí inspirovanou různými vlivy. Clare se zaměřuje hlavně na dubstep, drum and bass a pop, avšak cíleně nezapadá do žádné žánrové škatulky. Skladby tohoto britského umělce jsou na vrcholcích hitparád ve Velké Británii, Spojených Státech Amerických, Holandsku a Německu.Clare vydal své debutové album The Lateness of The Hour loni u vydavatelství Universal Music. Skladba Too Close z tohoto alba sklízí nevídané úspěchy a objevila se také mimo jiné i v reklamě Microsoftu na Internet Explorer 9. Téměř okamžitě vyletěla nahoru ve všech žebříčcích světových hitparád a prodala přes 100 000 digitálních kopií. Too Close je jedničkou v německé hitparádě, ve Velké Británii je singl na čtvrtém místě žebříčku nejposlouchanějších skladeb.

„Ne vždy se poštěstí být přímo u zrodu hvězdy světového kalibru, což je to, co se právě děje Clareovi. Jeho singl Too Close převrátil hudební scénu naruby. Nemůžeme se dočkat, až jej v říjnu představíme v České republice!“ vyjádřil se ke koncertu jeden ze zástupců pořadatelské společnosti Fource Entertainment.

www.alexclare.com/

Dodal: Dominika Janigova
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ALEX CLARE

Pondělí 29. 10. 2012
Vstup: 495 Kč
Vystupují:
Alex Clare
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika