Americký dj Active Child poprvé Čechách

Americký dj Active Child poprvé Čechách

12. 08. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Máme pro vás velmi horkou novinku oznámenou před několika minutami. Americký dj Pat Grossi vystupující pod uměleckým jménem Active Child vystoupí v České republice - 17. října v pražském klubu Chapeau Rouge. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.
“Tvorba Active Child je příjemný, inovativní mix elektronické hudby, dreampopu a new wave. Moc se těšíme, že v Praze představí svoji hudbu, která je opravdu nadčasová a skvěle se poslouchá!” řekl jeden ze zástupců pořádající agentury Fource Entertainment.

Active Child se těší velkému vzrůstu popularity - zajímá se o něj mnoho hudebních kritiků, vystoupil jako předskokan francouzské elektronicko-popové kapely M83 nebo také oblíbeného britského zpěváka Jamese Blakea, a nedávno vytvořil velmi úspěšnou cover-verzi skladby Hanging on od britské populární zpěvačky Ellie Goulding.
 

23. srpna vydává Active Child své debutové album You are all I see, které je dle jeho vlastních slov jakýmsi mostem pro spojení jeho samého s posluchači - zpívá o sobě a o nich, o radostných i nevydařených znovuobjevených láskách, bojích s monogamií, s identitou. Zvuk alba, kromě toho, že je temnější, než DJ zamýšlel, je citelně ovlivněn zvukem osmdesátých let, ať už drsnějšími rytmy či hiphopem a r’n’b.

Nepropásněte první koncert Active Child v České republice a pořiďte si vstupenky již teď - k dostání jsou v síti Ticketpro. Active Child, 17. října v pražském klubu Chapeau Rouge.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/489784371116631/

Dodal: Dominika Janigova
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ACTIVE CHILD

Čtvrtek 17. 10. 2013
Vystupují:
DJ Pat Grossi alias ACTIVE CHILD (UK)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika