Peter Bič Project s Hey Now dobývá Evropu

Peter Bič Project s Hey Now dobývá Evropu

24. 08. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Slovenská skupina Peter Bič Project dobývá Evropu. Přes léto absolvovala úspěšné koncerty na prestižních festivalech ve Švédsku, Slovinsku, Chorvatsku, Česku či Polsku. A nyní se jí otevírá další cesta k srdcím fanoušků po celém světě.
Automobilka Škoda si pro novou reklamu na vůz Rapid vybrala singl skupiny Peter Bič Projekt „Hey Now“. Hit, který má na Youtube téměř sedm miliónů zhlédnutí, se díky reklamě ozývá z obrazovek diváků ve Velké Británii, Německu, Španělsku, Itálii nebo Švýcarsku. Brzy budou v televizi o reklamních pauzách vídat nápis „Music Hey Now Peter Bič Project“ dokonce i v Číně! (na jednu z verzí reklamy se podívejte zde)
 

Skupina Peter Bič Project válcuje v posledních době hitparády tanečními hity, a to nejen v Česku a na Slovensku, ale například i ve slovinských rádiích, kde nyní boduje jako jediný interpret se dvěma singly naráz. A právě ve slovinské Ljubljani nedávno kapela zahrála jako headliner festivalu pro 20 tisíc fanoušků!

„V Ljubljani nás čekalo opravdu vřelé přivítání. Publikum nejvíce reagovalo na píseň „Hey now“, to se masa lidí zdvihla a všichni zpívali s námi. Měli jsme pocit, že hrajeme u nás doma pro naše skalní fanoušky!“ popisuje emotivní zážitek lídr kapely Peter Bič a dodává: „Ve Slovinsku je naše hudba populární a podle toho taky vypadal zájem médií, někteří novináři si museli na rozhovor vystát dlouhou řadu,“ vzpomíná Peter Bič.

Kapela Peter Bič Project má přes léto opravdu nabitý koncertní program. Koncem června odehrála na ostrově Krk koncert v rámci oslav vstupu Chorvatska do Evropské Unie, poté vystoupila na proslulém festivalu Baltic Song Fest v Karlshamne ve Švédsku a během léta stihnula odehrát také turné po polských festivalech, kde bude koncertovat i na jednom z největších festivalů v Evropě – SOPOT - po boku hvězd, jakými jsou například Amy McDonald či Belinda Carlisle! Slovenští muzikanti ale nezapomínají ani na domácí fanoušky, kteří je mohli slyšet na festivalech Benátká noc, Sázava Fest, Vysočina Fest a dalších akcích v Česku a na Slovensku.

„Máme velmi rádi festivalovou atmosféru a léto. Nedávno jsme se vrátili z festivalu Baltic Song Fest ze švédského Karlshamnu, kde byla super atmosféra, velmi jsme si to tam užili! Začátkem září se pak vydáme na další velký festival do slovinské Ljubljani, kam se po květnovém úspěchu rádi vrátíme,“ říká Peter Bič.

Peter Bič Project je slovenská šestičlenná parta z Košic, Jejíž název nese jméno zakladatele a „otce“ projektu. Peter Bič je kytarista kapely IMT Smile a spolupracoval třeba také s Lenkou Filipovou, Janou Kirschner nebo Richardem Müllerem. Dalšími členy jsou Jozef Zima, Matúš Pavlík, Ivo Bič (bratranec Petra), Vlado Čekan a zpěvačka Dáška Kostovčík. Na minulého konci roku vydali PBP debutové album „Say It Loud“, ze kterého pochází i aktuální singl „Thinking About You“. Za megaúspěšný singl Hey now si kapela odnesla na Slovensku hned dvě ceny - Skokan roku a Rádio Slávik.

Oficiální web: http://www.peterbicproject.com/

Dodal: Nadia Koronovská, Brain Zone Promotion
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika