Joachim Pastor na Minimal People

Joachim Pastor na Minimal People

03. 09. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V Praze 20. září vystoupí zásadní francouzský producent, aktuální vycházející hvězda a kolega Sebastiena Légera. Joachim Pastor bude slavit dvouleté výročí založení akce Minimal People. Narozeniny zároveň oslaví rezident párty - JB!
Joachim Pastor se narodil a byl vychován v magické Paříži. Na konzervatoř nastoupil v raném věku 4 let, což znamenalo, že byl od malička obklopen hudbou. Joachimův hudební zájem obrovsky rostl během jeho 14 let na konzervatoři a také během učení na různé hudební nástroje i při nespočetném hraní v kapelách. Povzbuzen jedním z jeho učitelů, Joachim začal produkovat hudbu, když byl ještě teenager. To bylo logickým krokem a vykrystalizováním jeho oddanosti k hudbě.

Joachym Pastor

O několik let později se setkal se Sébastien Légerem, který se ukázal být velkým rádcem pro jeho umělecký rozvoj hudební produkce. Brzy poté, slavný hudební techno producent Popof objevil Joachima se skladbou "Gailo", které vedou mladíka dál k vydání EP "Diform" na labelu Popofa v roce 2009 .
Tyto zprávy byly následovány obrovskou podporou od DJs, jako jsou Sébastien Léger, AKA AKA, Umek, Brodinski, Fergie, Giacomotto, Da Fresh, Greg Delon, Popof...
 

Nyní už je jeho hudba vydána na jiných známých a uznávaných labelech jako Mistakes Music, Boxer recordings, Burlesque Musique, Kling Klong. Ačkoli Joachim nenajde slova, která by popsala jeho hudbu, dala by se označit jako směs jemných melodií a groovy techna. Mohla by být rovněž popsána v duchu "inteligentních, funky tech-house skladeb "jako jeho kolega Eric Braden z Boxer recordings. Ale známým faktem je, že Joachim má svůj vlastní specifický styl.

Dodal: Karel Pražák alias Monty
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MINIMAL PEOPLE: 2 YEARS ANNIVERSARY

Pátek 20. 9. 2013
Vstup: do půlnoci 100 Kč, potom 150 Kč
Vystupují:
Joachim Pastor LIVE! (FR), JB vs Flesh, Ravic, Michael J, Sebastian Deluca, Tokátko
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika