Mauro Picotto a Tomcraft vystoupí v Plzni

Mauro Picotto a Tomcraft vystoupí v Plzni

18. 12. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Za necelý měsíc, konkrétně v pátek 17. 1. 2014 se v prostorách plzeňského klubu Calabria představí v České republice velmi oblíbený Mauro Picotto, jedna z největších hvězd a legend techno hudby. Máme pro vás soutěž o 4 volné vstupy.
Mauro Picotto - autor hitů jako „Iguana“, „Komodo“ nebo „Pulsar“ vydal přes 600 autorských nahrávek a bezpočet remixů, do dneška prodal přes šest milionů kopií po celém světě a pravidelně vystupuje v nejlepších klubech a na největších festivalech po celém světě.
 

Kromě Maura Picotta se ovšem můžete těšit ještě na jednu megastar taneční scény, třemi dance awardy oceněného německého hitmakera DJ Tomcrafta. Jeho hitu „Loneliness“ padlo k nohám několik hitparád, včetně té britské, a do Plzně přiveze svůj nový projekt „20 Years of DJ Tomcraft“. Kromě hlavních hvězd se během dvanáctihodinové party představí celá řada dalších interpretů a vzhledem k tomu, že vstupenky z předprodejů mizí opravdu rychle, doporučujeme příliš neotálet s jejich pořízením na raveolution.cz nebo na ticketstream.cz!

Dodal: Dominik Jansa, White Horse Productions
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MAURO PICOTTO

Pátek 17. 1. 2014
Vstup: 250 Kč v předprodeji
Vystupují:
Mauro Picotto (IT), Tomcraft (DE)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika