13 důvodů pro Silvestr v Bobycentru

13 důvodů pro Silvestr v Bobycentru

18. 12. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Kde jinde si můžete přát silvestrovskou oslavu než v nejvyhlášenějším prostoru pro taneční párty? Ano, sen se stává skutečností a oblíbené Boby centrum, zejména jeho Laser Show Hall, se pro fanoušky oblíbených večírků 31.12.2013 otevře.
1. Kompletní česká Djská elita na jediném místě. Těšit se můžete na opravdu jedinečné výkony účinkujících, které potrvají déle než 11 hodin.

2. Unikátní prostor Bobycetrum se za účelem taneční párty otevře na Silvestra vůbec poprvé v jeho novodobé historii.

3. Samotná párty nabídne hned dvě vizuální pojetí. Do půlnoci se necháme unášet vizualizacemi z LED panelů či projekčních pláten, po přípitku nastane laser-show v halovém pojetí.

4. Kapacita prostor je připravena pro více než 4500 lidí. Zárukou je tedy rychlá obsluha na barech nebo absence front na šatnách či záchodech.

5. Během večera si přijdou na své milovníci stylů House, Tech-House, Progressive, ale i Techna nebo Nu-Disca. Hudebně pestrý večer nás zaručeně nemine.

6. Sortiment bude zcela ve standardním rozsahu i přesto, že se jedná o velkokapacitní událost. Mimo točeného piva zakoupíte i víno, zvýhodněný sekt, veškeré druhy destilátů, nealko drinků nebo občerstvení ve formě baget, panini a dalších specialit.

7. Pro vaši bezpečnost bude na akci k dispozici profesionální početná ochranka včetně odborných zdravotníků. Bezpečnost především.

8. Chybět nebude Chill Out stage,  která bude v prostorách Cafe De Paris. Tento prostor nabízí celkem 250 míst na sezení a 300 ke stání. Speciálně nazvučeno.

9. Pro ty, co se chtějí bavit opravdu dlouho, nabízíme oficiální after-party v klubu 7.Nebe. S VIP vstupenkou zakoupenou přes TicketPro vstup zdarma.

10. Ze samotné akce bude pořízen video-záznam, přítomni budou profi-fotografové. Není tedy nutné brát vlastní fotoaparáty, budou tam především pro vás.

11. Pro zaručené pohodlí je již teď možnost provést rezervaci sedacích boxů. Po zaslání kódu ze vstupenky na katka-mersey@volny.cz

12. Parkování v okolí areálu Bobycentra bude zdarma. S VIP vstupenkou však máte vyhrazený prostor pro krátkou pěší vzdálenost.

13. V případě velkého zájmu návštěvníků nevylučujeme prodloužení akce, těšíme se na vás.

Dodal: Duncan Grey, 7. Nebe
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BOBYCENTRUM SILVESTR

Úterý 31. 12. 2013
Vstup: 330 - 590 Kč
Vystupují:
MICHAEL BURIAN, LUCCA, LAYDEE JANE, ORBITH, LOUTKA, BON FINIX, MICHAEL C, HYDROPHONIC, DUNCAN GREY, ANDY SMITTH, ELIO
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika