Francouzský Okain na další párty Coonk

Francouzský Okain na další párty Coonk

14. 01. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
První Coonk mejdan v tomto roce bude opravdu ve velkém! Do brněnských luhů a hajů zavítá celosvětově respektovaný francouzský house dj a producent Okain, který se v ČR představí úplně poprvé. Dalším příjemným hostem, který po delší době přijede na otočku z nedaleké Anglie a který patří neoddělitelně k těmto večírkům, je brněnsko-londýnský houser Archie.
V silně nabité sestavě se dále představí house matador Shala a i tentokrát budou v plné síle připraveni rezidenti Deivis a Pete White.

Pojďme si ve zkratce představit našeho hlavního hosta. Okain vyrůstal v Paříži především za zvuků vzrůstající legendy Laurenta Garniera. Jako asi většina DJs, i on měl k hudbě velmi blízko a v ranném věku si zakoupil své první vybavení po letní brigádě. Díky lásce k hudbě, spoustě propařených mejdanů a nemálo hodin strávených ve studiu se z Okaina stává v dnešní době velmi známý a ve světě respektovaný DJ a producent. Jaké momenty v jeho hudební branži byly klíčové, to se dozvíte v rozhovoru, který zveřejníme v průběhu následujícího týdne.
 

Světlo světa spatřilo mnoho jeho skladeb nejen pod psedonymem Okain, ale také pod dalšími jako Samuel Thalmann, Lezar anebo Handycraft. Jeho produkce se objevuje na významných labelech, jmenovitě Tsuba, Bpitch Control, Quartz Rec, Viva a Upon.you, které mu bezpochyby pomohly zviditelnit se a dostat se tam, kde je dnes.

Jeho kariéra se vyvíjí neuvěřitelným tempem. Má za sebou vystoupení po celé Evropě, Číně, Japonsku, Severní a Jižní Americe, Kanadě a Rusku. Hrál na významých a respektovaných místech jako jsou Fabric (Londýn), Rex Club (Paříž), Electric Pickle (Miami), Row14 (Barcelona), Ushuaia Ibiza, Space Ibiza, Sankeys (Ibiza a Manchester) a nebo třeba Watergate (Berlín).

Do Brna tak po výborném francouzovi Electric Rescue, který vystoupil na poslední legendární Elektře, přijíždí krajan DJ Okain a všichni milovníci housových rytmů tak bezpochyby mají důvod užít si další z nezapomenutelných mejdanů! Setkáme se v pátek 24. 1. v brněnském klubu Perpetuum, těšíme se na Vás!

Lineup:
21:00 Archie
22:30 Pete White
00:00 Shala
01:30 Okain (FR)
03:30 Deivis

Facebook událost: facebook.com/events/628055260590830/

Dodal: David Linhart
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

COONK: THE NEXT LEVEL

Pátek 24. 1. 2014
Vystupují:
Okain (FR), Deivis, Shala, Pete White, Archie
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika