Korunní princ amerického hip hopu v Roxy

Korunní princ amerického hip hopu v Roxy

10. 04. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Losangeleský rapper Schoolboy Q slaví jeden úspěch za druhým. Debutové LP Oxymoron úspěšně dobývá první příčky světových hitparád a podle všeho už překonalo hranici 160 tisíc prodaných nosičů. Sedmadvacetiletý producent a korunní princ labelu Top Dawg Entertainment se co nevidět vydá na světové turné, v rámci kterého se 14. května představé také v Praze.
“Q” se nedávno objevil po boku svého kolegy Kendricka Lamara i na proslulém festivalu SXSW, ale poté, co se nedostal na show Kanyeho Westa, celou organizaci řádně zkritizoval na svém Twitteru. Festivalu vytkl, že se v posledních letech zaměřuje příliš na korporátní sféru, zatímco jeho vlastní fanoušci zůstávají před klubem, a nezapomněl vzkázat, že jestli se produkce nezmění, texaský festival tím pro něj skončil. 
 

Schoolboy Q si ale může diktovat - od té doby, co se v roce 2006 spojil s labelem Top Dawg Entertainment, se jeho kariéra zázračně proměnila z upadající trosky a drogového dealera na úspěšného hip hopového producenta, který svými texty nenechává chladnými nejen západní pobřeží USA. Zatímco Kendrick Lamar je v současnosti stále ještě hlavní hvězdou labelu, nebude trvat dlouho a řada přijde právě na Schoolboye. 

Vedle Schoolboye se v Praze objeví i nejnovější miláček labelu TDE, rapper Isaiah Rashad. Rodák z Tennessee v lednu vydal debutové EP s názvem “Cilvia Demo” a jeho talentu si všimli už i na Pitchforku - v létě bude jako jeden z headlinerů vystupovat na Pitchfork festivalu v Chicagu. Nenechte si ujít jedinečnou show vycházejících hvězd amerického hip hopu, které se do Prahy jen tak nevrátí! Schoolboy Q spolu s Isaiah Rashid vystoupí už 14. května v pražské Roxy. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketpro za 440,- + poplatky. 

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1400550740204612/

Dodal: Dominika Janigova
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SCHOOLBOY Q

Středa 14. 5. 2014
Vstup: 440 Kč v předprodeji
Vystupují:
Schoolboy Q (USA), Isaiah Rashad
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika