Americký rapper Kid Ink přijede do Roxy

Americký rapper Kid Ink přijede do Roxy

23. 04. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Americký rapper Kid Ink, jeden z nejlepších interpretů svého žánru, navštíví poprvé v historii Českou republiku! Tento potetovaný maník si hodlá podmanit pražký klub Roxy v rámci hiphopové horečky, která nastane už 9. září! Vstupenky budou k dispozici od 25. dubna v síti Ticketpro.
Osmadvacetiletý rodák z Los Angeles, vlastním jménem Brian Todd Collins se věnuje hudbě již od svých 16ti let. Zprvu se však vzhlédl spíše v producentské práci, pod jeho rukama prošel například Sean “Diddy” Combs, Sean Kingston, Nipsey Hu$$le a mnoho dalších.  Sám přiznává, že vášeň, kterou cítí k produkci ovlivňuje i jeho vlastní tvorbu. Svůj rap představil světu v roce 2012 vydáním desky “Up and Away”, se singlem Time Of Your Life! S tímhle albem se dokonce dostal do TOP 5 hip hopových alb na iTunes. V roce 2013 vydal pod vydavatelstvím RCA EP “Almost Home”, na kterém se objevil i Meek Mill, Wale, French Montana či ASAP Ferg.
 

 Facebook událost: https://www.facebook.com/events/290995564409193/

Jeho druhým a aktuálním albem je deska “My Own Lane”, která spatřila světlo světa v lednu 2014 (rovněž pod RCA).  Na desce hostovali Chris Brown, Machine Gun Kelly, Maejor Ali, Pusha T, Tyga a další. Z “My Own Lane” je cítit jak drzá nezávislost, tak i značný hudební posun. Jak sám Kid Ink nadšeně hlásí: „Teď máme neskutečnej hnací motor, kterej nám pomáhá s tím, co děláme už od začátku. Všechno začalo na sto procentech a jde to pořád nahoru!” V Roxy bude 9. září k vidění opravdu prvotřídní hiphopová show! Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketpro! A pozor - koupíte-li si VIP vstupenku, máte v ceně setkání přímo s Kid Inkem! VIP vstupenky lze zakoupit na VIPnation.com.

Více informací na: fource.cz

Dodal: Dominika Janigova
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

KID INK

Úterý 9. 9. 2014
Vstup: 550 Kč
Vystupují:
Kid Ink (USA), Separ (SK)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika