Na Reggae Ethnic Sesssion míří Španělé

Na Reggae Ethnic Sesssion míří Španělé

15. 06. 2006  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Žízníkov - Letní rytmy z horkého Španělska potěší návštěvníky chystaného hudebního festivalu Reggae Ethnic Session, který se koná 30.6. - 2.7. 2006 v Žízníkově u České Lípy.
Největšími hvězdami budou španělští Caňaman. „Zavítají sem již potřetí. Reggae Ethnic Session se koná u České Lípy již sedm let. Pořadatelé dbají na to, aby si v pestré nabídce žánrů našel každý to svoje. „Letos festival nabízí špičku z domácí scény, ale i velké množství zahraničních kapel. Šum svistu, Hypnotix, Švihadlo, Yo Yo Band, The Chancers, Sto zvířat, Tleskač, Vokokos, Urban Bushman, Fast Food, Al - Yaman a mnoho dalších. Silná je i dancehallová stage, k vidění i slyšení budou Peeni Walli, Mad Tongan, Dasha, Admirál Kolíbal, Suppafly, Coltcha United či Babylonrocker.“

Tradičně lze na Reggae Ethnic Session vidět například letní kino s experimentálním filmem, divadelní představení, studentské nezávislé projekty, workshopy, ethnostánky, odpočinkový chill out prostor, videoart a další atrakce.

„Pamatujeme i na dostatečně velkou plochu pro stany účastníků. Na ty zde čekají jídelny, vegetariánská kuchyně, čajovny a další služby,“ dodává producent.

Tento rok se Reggae Ska Ethnic Session uskuteční od 30. června do 2. července. Vstupenky si lze zamluvit na internetové adrese Reggaefestival.cz nebo v síti TicketStream.

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika