Audiovizuální synchronizace zvuku a světla rozloží prostor Roxy

Audiovizuální synchronizace zvuku a světla rozloží prostor Roxy

14. 04. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Vladimír 518, Ondřej Anděra (WWW) a David Vrbík představí už tento čtvrtek 16. dubna jejich audiovizuální show, která rozkrájí prostor klubu ROXY pomocí digitálních technologií.
Trojice umělců, kteří jsou už několik let součástí projektu SPAM, mají jedno společné, fascinaci novými formami, které s sebou přináší digitální technologie a jejich nekonečné objevování. Pamatujete si instalaci na Nové Scéně Bit? Můj pes má hlad ve Studiu Hrdinů? Nebo Another Brick v Rudolfinu? Četli jste knihu Město=Médium? To jsou totiž jedny z projektů, na kterých se už uskupení SPAM podílelo. SMRT je další díl do skládačky jejich proměn.

SPAM: SMRT

Hlavním tématem jejich zatím posledního projektu SPAM: SMRT je možnost interaktivity v rámci audiovizuální komunikace. SPAM: SMRT je experimentální dílna, která propojuje projekci a hudbu s živou pohybovou performancí. Dvojice tanečníků Jana Vrána a Palo Kršiak doplňují celou formu do podoby živých obrazů. Pracují s laserem, ne jako s efektem, ale jako s dalším prostředkem, který buď kreslí, nebo doplňuje text. Elektronická hudba je díky Vladimírovi 518 podstatnou částí představení. Téma je bohužel tentokrát inspirováno smrtí jednoho z jejich kolegů.

„Každý SPAM má jiné téma a novou cestu. Je to spíše o instinktech a o tom, že zážitek z hudby nepopíšeš v metaforách. Jsem rád, když se tělo napojuje na rytmus a vzniká individuální euforie.“ Dodává k projektu Ondřej Anděra.

Pokud vás fascinují technologie nových médií, tuhle synchronizaci zvuku, videoobrazu, laseru a světelné techniky si v ROXY nesmíte nechat ujít.

Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SPAM: SMRT

Čtvrtek 16. 4. 2015
Vstup: od 250 Kč
Vystupují:
audiovizuální projekt Spam: Smrt Vladimíra 518, Ondřeje Anděry a Davida Vrbíka
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika