Roxy nabídne to nejlepší z labelu Kling Klong

Roxy nabídne to nejlepší z labelu Kling Klong

08. 10. 2015  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Roxy příváží to nejlepší z legendárního německého labelu Kling Klong. Martin Eyerer přijíždí opět do Roxy a tentokrát po jeho boku vystoupí tech housová lahůdka jménem Ninetoes. Těšit se můžete na groovy tech house a techno v podání současné berlínské špičky. Sekundovat jim budou djs Tráva a Risto.
 Tyhle dva pohromadě jen tak v Praze neuvidíte. Martin Eyerer, majitel labelu Kling Klong, už více jak 20 let cestuje po světě jako producent a DJ. A ani Ninetoes není rozhodně žádným nováčkem. Je to zkušený a talentovaný producent. Zanechává po sobě stopy již více než 15 let. Objeví se, okamžitě má pár hitů a dostává se mu uznání od takových hvězd jako je Carl Cox, DJ Koze nebo Oliver Koletzki. Ať už je to sofistikovaným výběrem skladeb, jeho vynikající tvůrčí dovednosti nebo jeho originálním stylem míchání, jeho sety jsou lahůdkou pro každého, kdo má jen sebemenší slabost pro tech-house a techno.

Martin Eyerer

Společně s nimi zahraje i svůj live set projekt Trávy a Rista The Lazy Lizard. Uslyšíte novinky z jejich připravovaného alba i osvědčené a časem prověřené tracky.

6. listopadu je datum, které by si měl do kalendáře napsat každý, kdo má rád pozitivní vibes a současný zvuk tech housu a techna.

Dodal: Daniela Bacho, Roxy PR
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

KLING KLONG SHOWCASE

Pátek 6. 11. 2015
Vstup: 200 - 250 Kč
Vystupují:
MARTIN EYERER (Kling Klong Rec./Berlin), NINETOES (Kling Klong Rec./Berlin), Lazy Lizard (DJ Tráva & Risto), DJ Trava
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika